Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Genel Şartlar ve Koşullar

Seyahat acenteleri için Genel Şartlar ve Koşullar (martiGO)

 1. İş bu sözleşmede Tribus Business GmbH ileriki maddelerde martiGO olarak anılacaktır. MartiGo sadece, hava yolu, araç kiralama firmaları ve oteller ile müşteri arasında aracılık yapan bir firmadır, rezervasyonların tamamlanması, bahsi geçen firmaların sorumluluğunda ve insiyatifindedir.
 2. martiGO, size en uygun fiyatlı biletleri sunmakla beraber, satın alma veya rezervasyon esnasında yolcu tarafından verilen eksik veya yanlış bilgilerden sorumlu tutulamaz.
 3. Eğer uçuş, araç kiralama veya otel ile ilgili problem yaşarsanız, sadece problem yaşadığınız firmayla irtibata geçilmesi gerekir. martiGO olarak partner firmaların alacakları kararlarda veya uygulamalarında bir etkimiz bulunmamaktadır.
 4. Satın alınan biletlerdeki tarih, saat değişikliği ve ekstra servis talepleri, tarafımızdan servis ücreti fatura edilerek yapılmaktadır. Bu hizmetten alınan ücret hava yolu şirketinin ekleyeceği masraftan bağımsızdır, bu miktar ayrıca bilete yansıtılır.

Sözleşme içeriği, yasal yükümlülükler,ödeme şartları, bilet değişiklikleri

 1. martiGO, kullanıcının uçak bileti, araç kiralama ve Otel fiyatlarını sorgulayabildiği online bir arama motorudur.
 2. martiGO, hizmet sağlayıcı firma ve müşteri arasında güvenilir bir partner olarak bulunmaktadır. Eğer bilet satışı gerçekleşirse, müşteri ve martiGO arasında bir aracılık sözleşmesi düzenlenir. martiGO, aracılık sözleşmesinin koşullarına uymakla ve vaad edilen hizmeti sunmakla yükümlüdür. martiGO, hizmet sağlayıcı firmanın müşteriyi kabul edip etmemesinden sorumlu değildir.
 3. Sözleşmenin nasıl tamamlanacağı veya tamamlanmayacağı yalnızca müşteri ve hizmet sağlayıcı arasındadır.
 4. Genel Şartlar ve koşullarımız sadece martiGO için geçerli olup, hizmet sağlayıcı partner firmalar için geçerli değildir. Her hizmet sağlayıcı (Hava yolu şirketi, otel, kiralık araç vs.) kendi şartnamesine ve koşullarına sahiptir. Bu şartname Türkçe dilinde olmayabilir. Müşteri işbu Genel Şartlar ve Koşullarını her firma için ayrı ayrı anlamış olmak yükümlülüğündedir.
 5. Genel Şartlar ve Koşullar, süreç içerisinde değişmiş olsalar dahi sözleşmenin sonuna kadar geçerlidir. Müşterinin kendi talep ve şartları ancak martiGO tarafından yazılı olarak onaylandıktan sonra geçerli olabilir.
 6. Satın alınan hizmetlere ait bilgiler, müşteriye elektronik posta veya kendi martiGO hesabı üstünden iletilir.
 7. martiGO üzerindeki hiçbir teklif ne martiGO nede hizmet sağlayıcı firma tarafından bir zorunluluk teşkil etmemektedir. Eğer müşteri herhangi bir rezervasyon yapmak isterse, gerekli olan bilgileri tarafımıza vererek bu işlemi gerçekleştirebilir. Bize iletilen bilgiler servis sağlayıcı firmaya ulaştırılır ve eğer kabul edilirse müşteriye bir onay elektronik postası ulaştırılır. İş sözleşmesi daima servis sağlayıcı ve müşteri arasında düzenlenir.
 8. Müşteri birden çok rezervasyon yapmış bile olsa martiGO daima aracı firma olarak kalacak ve asla talep edilen servisi sağlayan kurum olmayacaktır.
 9. martiGO' da ki teklifler sınırlıdır. Hizmet sağlayıcı firmanın hizmeti sağlayamaması veya sonlandırması durumunda sorumluluk martiGO ' ya ait değildir.
 10. Eğer 1 saat içinde onay e-postası tarafınıza ulaşmazsa lütfen 'gereksiz' klasörünü kontrol ediniz. Eğer e-posta hala ulaşmadıysa müşteri hizmetlerimizi arayınız.
 11. Müşteri, rezervasyonları içindeki farklı bileşenlerden sorumludur. Dolayısıyla müşteri, paket olarak alınmamış servislerde birbirlerini etkileyebilecek farklı hizmet sağlayıcılardan alınan hizmetlerin aksama riskinin arttığını bilmelidir.
 12. Müşteri, rezervasyon onay elektronik postasını aldığı andan itibaren bilmelidir ki; bilet/tatil hizmeti iptali her durumda mümkün olmamaktadır. İptal durumlarında, hizmet sağlayıcı firmanın uygulayacağı cayma bedelinin yanı sıra martiGO tarafından da müşteriden işlem bedeli talep edilir.
 13. Müşteri, gereksiz gecikmelerden, ekstra ücretlendirme ve hatalardan kaçınmak için doğru bilgiler vermekle yükümlüdür. Bu sebeple bilgilerinizin güncel olması gereklidir.
 14. Müşteri bir bileti satın alır ancak hizmet sağlayıcısı tarafından bilet düzenlenmez ve tarafına gönderilmezse, müşteri hizmetlerimiz 48 saat içinde sizinle iletişime geçecektir. Eğer tarafınıza bir dönüş sağlanmazsa lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız. Eğer belgelerin oluşturulması ve iletilebilmesi için gereğinden fazla bir çaba sarf edilmesi gerekiyorsa, martiGO rezervasyonu iptal etme hakkını saklı tutar ve bu durumda müşteriye bilet bedeli ve tüm masraflar geri ödenir.
 15. Müşteriye ait kişisel bilgiler, özellikle de elektronik posta adresi daima güncel tutulmalıdır ve elektronik posta adresinin (gereksiz elektronik postalar dahil) düzenli olarak kontrol edilmesi müşterinin sorumluluğundadır.
 16. Müşteri, tarafına gönderilen tüm bilgilendirme ve onay postalarını kontrol etmekle yükümlü olup, eğer bilgilerde eksiklikler ve yanlışlıklar varsa bunu martiGO ya en hızlı şekilde bildirmekle yükümlüdür.
 17. Düzenlenen bilet, hizmet veya rezervasyon vaat edildiği gibi değilse bu noktada müşterinin doğrudan hizmet sağlayıcı firmayla görüşmesi gerekmektedir. Bunun gibi durumlardan martiGO sorumlu tutulamaz.
 18. Her hizmet sağlayıcısının öngördügü farklı müşteri yükümlülükleri vardır, örneğin; Check-In süresi. Müşteri bu yükümlülüklere dikkat etmek durumundadır, aksi halde oluşabilecek sonuçlardan müşterinin kendisi sorumludur.
 19. Toplam ücret, bilet düzenlenme esnasında ayrıntılı olarak gözükmektedir, martiGO tarafından alınan hizmet bedeli burada açıkça belirtilmiş olup esas uçuşun veya rezervasyonun iptali durumunda geri iade edilmez.
 20. Bilet düzenleme süreci sonunda ödemenizi farklı ödeme ve kart seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz ödeme çeşidine göre oluşabilecek ekstra masraflar bu ekranda görülebilir.
 21. Değişiklik ve iptal bedelleri servis sağlayıcının genel şartlar ve koşullarına göre belirlenmekte olup bilet bedelinin %100' üne kadar tekabul edebilir. Bu durumlarda martiGO sadece işlemiş bedelini alır.
 22. Müşteri, değişiklik ve iptal gibi durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve kendisine olasi bütün çözümler tarafımızca ayrıntılarıyla sunulur. Bu servis için martiGO tarafından işlem bedeli alınır.
 23. Sayfamızdaki özel fiyatlar sadece müşterilerimize genel bir fikir vermek amaçlıdır, bilet düzenlenmesi sırasında güncel ve doğru fiyatlar görülebilir.
 24. Müşteri veya servis sağlayıcı firma tarafından oluşturulan elektronik postaların iletilmesi martiGO' nun sorumluluğundadır, fakat bu postaların içeriğindeki bilgilerin doğruluğu ise müşteri ve servis sağlayıcı firmanın sorumluluğundadır, bunlardan martiGO sorumlu tutulamaz.
 25. martiGO, üçüncü şahısların bilgileri hariç kendi sayfasındaki içeriklerin tamamının doğruluğundan sorumludur.
 26. martiGO, taksirle hatalı bilgilendirmelerden ve eylemlerinden sorumludur.
 27. Müşteri, martiGO'nun taksir ile hatalı/yanlış bilgi ve davranışlarından ötürü oluşan talepleri dışında, müşterinin bunu bildirdiği zamandan başlamak üzere bir yıl içinde tutanak talebinde bulunabilir.
 28. martiGO dilediği zaman, müşterilerini bundan elektronik posta ile bilgilendirmek kaydıyla genel şartlar ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 29. Taraflar arasındaki ilişki Avusturya yasalarına tabii olup, Viyana Mahkemeleri tarafından düzenlenecektir.
 30. Eğer yukarıdaki bilgilerden bir veya birkaç tanesi geçerliliğini yitirse dahi geri kalan şartların geçerliliği devam edecektir.

Tarih 11/16

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.