Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

Uçak İçinde Elektronik Cihaz Kullanımı

Uçak İçinde Elektronik Cihaz Kullanımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler , ve Doğru Bilinen yanlışlar

En son teknolojiye sahip olan uçaklarda seyahet ederken kalkış ve inişte tüm elektronik eşyalarınızı kapalı yada ucus  moduna almanız gerekiyor. Yani kalkış  yada inişi sırasında sosyal medya yüklemek için video  kaydı almak uçuş güvenliğini etkiliyebilir.Bu yüzden en güzeli uçak havadayken kayıt almak martiGO ile  bulutların üstündeyken.

Uçakta internete girebilir miyim ?

Günümüzde uçaklarda internete bağlanmak çok kolay ama ücretli; detaylı bilgiyi  7/24 hizmet veren martiGO call center ekibimizden alabilirsiniz

Kalp pili ve işitme cihazı ile uçuş ?

Dikkat etmeleri gereken noktaları doktarlarına sorduktan sonra Kalp pili ve işitme cihazı olan yolcularımız sıkıntısız bir şekilde uçuşlarını gerçekleştirebilirler.

Pilotlarda cep telefonu var mı ?

7/24 hizmet veren martiGO call center ekibimize gelen sorular arasındadır; hayır, acil durumlarda kule ile bağlantıya geçmektedirler. 

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.