Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

Uçuşum iptal edilirse ya da uçuşumun saati değiştirilirse (havayolunun alternatif uçuşlar sunması da dahil olmak üzere), ne yapmalıyım?

Bazen havayolu şirketleri, kontrolleri dışında gelişen olaylar sonucunda iptal etmek ya da ertelemek zorunda kalabilirler. Bu durumda, yolcular zamanında bilgilendirilecektir. Havayolu şirketi size alternatif uçuş sunacak ve biletinizi herhangi bir ücret talep etmeksizin değiştirecektir. Alternatif uçuşları reddedip paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Fakat, eğer alternatif bir uçuşu kabul ettiyseniz, fikrinizi sonradan değiştiremezsiniz. Eğer gidiş ve dönüş biletlerinizi ayrı ayrı satın aldıysanız, hele de farklı iki havayolundan; dikkatli olmalısınız. Bu durumda iptal ya da değişiklik ilk uçuşunuz için geçerli olup ikinciyi etkilemeyecektir. Eğer biletinizde bir değişiklik yapmak, ya da uçuşunuzu iptal etmek istiyorsanız, müşteri hizmetleri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Bu durumda, iptal veya değişiklik için kişi ve bilet başı 15 Avro servis bedeli ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.