Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

Kredi kartı ödemelerin güvenliği nasıl sağlanıyor?

Bilet alırken siz ve martiGO arasındaki internet bağlantısı, SSL adı verilen ve dünyaca önde gelen ünlü ve de önemli bir güvenlik sistemi üzerinden kurulur. Böylece üçüncü kişilerin, sizinle martiGO arasına girmesine izin verilmez.Bu sayede bilgileriniz ve ödemeleriniz koruma altına alınmış olur.

Ayrıca uçak bileti satın alırken, 3D Security denilen ve dünyaca kullanılan bir güvenlik uygulaması daha kullanır. Bankanızdan alabileceğiniz ve kredi kartınızın tabi olduğu bu sistemle, bilet satın alırken mutlaka bankada kayıtlı olan cep telefonunuza mesaj gelir. Bilet satın alırken aynı zamanda bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelen güvenlik şifresini de girmeniz gerekir. Bu şifreler tek kullanımlıktır. Bu şifreyi girmeden kredi kartınızdan asla para çekilmez. Ve bu şifre kısa bir süre sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla kredi kartı numaranızla ve sadece bankanızda kayıtlı cep telefonunuza gelen özel bir mesaj yardımıyla bilet satın alınabilir. Bu süreçlerde herhangi bir sorun çıkması durumunda martiGO çağrı merkezi ekibi sizi arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.