Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

martiGO'da bilet alırken hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim ve belirlenen güvenlik koşulları nelerdir?

Size en uygun martiGO biletini satın almak için 3D Security denilen sistemlerle  güvenlik için desteklenen bankanızda kayıtlı cep telefonu gelen güvenlik şifresi ile işlem yaparak Maestro, Master, Visa, Dinners, American express, Unionpay ile ödeme yapabilirsiniz.Bunların yanı sıra  Applepay, Sofort Überweisung ile online bankacılik , Paypal ödeme  seçeneklerini kullanarak güvenle işlem yapabilirsiniz

Ayrıca uçak bileti satın alırken, 3D Security denilen  ve dünyaca kullanılan bir güvenlik uygulaması daha kullanır. Bankanızdan alabileceğiniz ve kredi kartınızın tabi olduğu bu sistemle, bilet satın alırken mutlaka  bankada kayıtlı olan cep telefonunuza mesaj gelir. Bilet satın alırken aynı zamanda  bankanızda kayıtlı olan cep telefonunuza gelen güvenlik şifresini de girmeniz gerekir. Bu şifreler tek kullanımlıktır. Bu şifreyi girmeden kredi kartınızdan asla para çekilmez. Ve bu şifre kısa bir süre sonra geçerliliğini yitirir.

Dolayısıyla kredi kartı numaranızla ve sadece  bankanızda kayıtlı cep telefonunuza gelen özel bir mesaj yardımıyla bilet satın alınabilir.Bu süreçlerde herhangi bir sorun çıkması durumunda martiGO çağrı merkezi ekibi sizi arıyarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.