Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

Çocuklarım ile uçacağım dikkat etmem gereken durumlar nelerdir ?

Çocuklarla uçak yolculuğunda bilinmesi ve dikkat edilmesi gerekenler

Uçuş öncesinde bir plan yapmak gerekiyor. El bagajını en ihtiyaç duyacaklarınız ile tasarlamak en büyük yardımcınız olacaktır. Çocukların büyük bir kısmını su, yemek ve havayolları tarafından hazırlanan çocuk paketleri ile oynamak rahatlatacaktır. Kimi havayollarında bu hizmet ücretli olabilir bilgi almak için 7/24 martiGO call center ekibimizi arayarak size en uygun uçak içi hizmeti alabilirsiniz.

Uçak içerisinde ufak oyunlar oynayabileceği ya da ilgisini yönlendirebileceği nesneler, resimli kitaplar alabilirsiniz. Uçakta eğlenmesi için bir maceraya çıktığınızı belirten; memleket hasretinizden bahseden hikayeleri süsleyerek anlatabilirsiniz. 

Küçük bir tüyo : martiGo ile güvenli aldığınız biletinizde cam kenarında bir koltuk tercih edebilir; manzarayı, bulutları izleterek yukarıdan yaşadığınız evi ya da hangi memlekette olduğunuzu tahmin etmeye çalışarak eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.