Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

Uçak Bileti Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz soruyu arama formuna yazın ya da aşağıdaki kategorilerden uygun olanını seçerek o kategorideki tüm soruları görün.

search

Charter uçuş nedir nasıl bulunur?

Charter uçuş nedir nasıl bulunur?

Charter uçuş seyahat acentesinin uçağı kiralayarak sefer yapması anlamına gelir. Genelde seferler tarifeli uçuşlara göre daha ucuz olduğu için ucuz uçak anlamına da gelir. Charter demek aslında özel sefer demektir. Genelde tarifeli seferlerin yoğun olduğu dönemlerde tercih edilir.Örneğin Akın-Martı Reisen memlekete gidişlerin çok yoğun olduğu tarihlerde düzenletikleri charter uçuşlar ile yoğun  olan tarihde uygun fiyata uçma fırsatını sunmaktadır.Örneğin Viyana -Ankara seferinde 50 euro tek yön bilet satmıştı.Güncel fiyat ve tarihleri martiGO call centerini arayarak öğrenebilirsiniz.Küçük bir tiyo daha sosyal medya hesaplarımızda sık sık bu uçuşlar hakkında paylaşımları bulabilirsiniz.

Tatil bölgelerine çok sık charter uçuşlar ile karşılaşabilirsiniz,yada özel olarak düzenlenmiş ucuslar  içinde örneğin türk takımlarınihn şampiyonlar ligine özel bir uçuş.

Charter Uçuşlar;

Yoğun dönemlerde firmalar  daha uygun fiyatla uçuşlar sağlamak için charter tarifisiz uçuşlar düzenliye bilir , Örneğin Akın-Martı Reisen memlekete gidişlerin çok yoğun olduğu tarihlerde düzenletikleri charter uçuşlar ile yoğun  olan tarihde uygun fiyata uçma fırsatını sunmaktadır.Örneğin Viyana -Ankara seferinde 50 euro tek yön bilet satmıştı.Güncel fiyat ve tarihleri martiGO call centerini arayarak öğrenebilirsiniz.Küçük bir tiyo daha sosyal medya hesaplarımızda sık sık bu uçuşlar hakkında paylaşımları bulabilirsiniz.

Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.