Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Aerolineas Argentinas Uçak BiletleriAerolineas Argentinas Hakkında Bilgiler

Aerolíneas Argentinas Uçak Bileti

Aerolíneas Argentinas, 1950 yılında kurulan ve merkezi Buenos Aires'te bulunan Arjantin'in en büyük havayolu şirketidir. Ana merkezi Buenos Aires-Ezeiza Havalimanı'da bulunur ve Austral ile işbirliği yaparak yoğun bir iç hat ağı işletmektedir. Ayrıca Roma, Madrid, Barselona, Miami, New York, Rio de Janeiro, São Paulo, Santiago de Chile veya Bogotá gibi uluslararası önemli hedeflere de uçuşlar düzenlemektedir, bu da onu kıtadaki önemli bir şirket haline getirmektedir. Aerolíneas Argentinas ayrıca SkyTeam havayolu ittifakının bir üyesidir ve KLM, Air France veya Delta Airlines gibi diğer havayolu şirketleriyle çeşitli kod paylaşımı anlaşmalarına sahiptir.

Aerolíneas Argentinas, Jet Paq S.A. veya Aerohandling gibi şirketlerle lojistik ve yüklemeye ilişkin ortaklıklar da yapmaktadır. Havayolu filosunda Boeing ve Airbus uçaklarını kullanmaktadır ve bunlar arasında dünyanın ikinci en büyük yolcu uçağı olan Boeing 747-400 modeli de bulunmaktadır. Bu bakımdan havayolu Güney Amerika'daki diğer havayolu şirketlerinden farklıdır.

Aerolíneas Argentinas Online Check-In

Aerolíneas Argentinas ile yapacağınız uçuşlarda check-in işlemi kolay ve rahattır. Birden fazla seçeneğiniz vardır. Birincisi, "Check-in Móvil" adı verilen seçenektir. Bu seçenekle, mobil cihazınızdan (tablet veya akıllı telefon) uçuş saatinden 24 saat önce ve kalkıştan 2 saat önceye kadar check-in yapabilirsiniz. Bunun için rezervasyon kodunuzu ve soyadınızı girmeniz gerekmektedir ve ardından koltuk seçimi yapabilirsiniz.

İkinci seçenek olarak, herhangi bir yerden check-in yapabileceğiniz ve biniş kartınızı kendiniz yazdırabileceğiniz klasik web check-in seçeneği bulunmaktadır. Ancak bu seçenek Avrupa'ya, ABD'ye, Havana'ya, Cancun'a veya Punta Cana'ya uçtuğunuzda kullanılamamaktadır. Üçüncü seçenek olarak, havalimanında self check-in yapabileceğiniz seçenek mevcuttur. Uluslararası uçuşlarda bagaj teslim etmek istiyorsanız en az 180 dakika (bagajsız ise 120 dakika) önceden planlama yapmanız önerilir.

Aerolíneas Argentinas El Bagajı

Aerolíneas Argentinas ile yapılan bir uçuşta yolcu başına bir adet el bagajı yanınızda kabinde taşımanıza izin verilir ve bunu check-in'de teslim etmeniz gerekmez. Economy Class'ta el bagajınızın maksimum ağırlığı 5 kg olabilirken, Club Economy Class'ta el bagajı 10 kg'a kadar olabilir. 

Tüm yolcular için el bagajı için geçerli olan boyutlar: 55 cm x 35 cm x 25 cm. Yanınızda getirdiğiniz sıvılar, şeffaf ve kapanabilir bir plastik torbada taşınmalıdır. Duty-Free ürünleri bu kuralın dışındadır.

Aerolíneas Argentinas Bagaj Hakkı

Aerolíneas Argentinas ile yapılan uçuşlarda, hizmet sınıfına ve seyahat edilen yere bağlı olarak bagaj hakkı için farklı kurallar geçerlidir. Economy Class'ta yolcu başına 15 kg'a kadar bir bagaj hakkı vardır. Club Economy veya Club Condor sınıfında seyahat eden yolcular ise iki adet 23 kg'a kadar bagaj hakkına sahiptir. Bagajın toplam dış boyutu 158 cm'yi geçmemelidir.

Kalkış noktasına ve seyahat edilen yere bağlı olarak bagaj hakkı için farklı miktarlar ve ağırlık kuralları geçerli olabilir. Aerolíneas Argentinas ile yapılan bölgesel ve uluslararası uçuşlarda, yolcular, Economy Class veya Club Economy / Club Condor Class'ta daha fazla bagaj hakkı veya ağırlıkla seyahat edebilirler ve bu durumda ek ücret ödemelerine gerek kalmaz.

Aerolíneas Argentinas Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: Aerolíneas Argentinas

IATA kodu: AR

Kuruluş Yılı: 1950

Merkezi: Buenos Aires, ArjantinHaber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done