Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Air Cairo Uçak BiletleriAir Cairo Hakkında Bilgiler

Air Cairo Havayolları Uçak Bileti

Air Cairo, Mısır havayolu şirketidir ve merkezi Kahire'de bulunmaktadır. 1997 yılında birkaç Mısır tur operatörü tarafından kurulmuş olup, 2003 yılından bu yana Egypt Air'in yan kuruluşudur. Misr Bankası ve Mısır Ulusal Bankası da Mısır havayolu şirketinin hissedarları arasındadır. Air Cairo şu anda Airbus A320-200 tipinde 7 uçaktan oluşan bir filoya sahiptir. Bu uçaklardan biri Egypt Air tarafından işletilmektedir.

Air Cairo, Uzak Doğu, Orta Doğu, Avrupa, Afrika ve Asya arasında charter ve tarifeli uçuşlar sunmaktadır. Avrupa'da Fransa, İtalya, Almanya, Hollanda, Polonya, İsveç, Norveç ve Macaristan gibi ülkeler hedeflenmektedir. İsviçre ve Almanya'da Düsseldorf, Hannover, Berlin, Erfurt, Stuttgart, Nürnberg ve Zürih gibi şehirlere uçuşlar yapılmaktadır. Düsseldorf ve Stuttgart havalimanlarından örneğin doğrudan Kızıldeniz'e, Hurghada'ya uçabilirsiniz.

Air Cairo Online Check-In

Air Cairo ile seyahat edenler için çevrimiçi check-in hizmeti mevcut değildir. Yolcular, check-in kontuarında uçuşlarına check-in yapabilir ve havalimanına planlanan kalkış saatinden önce zamanında gelmeleri istenir. Check-in saatleri havalimanına göre değişir. Genel olarak, yolcular check-in ve güvenlik kontrolü için yeterli zamanları olduğundan, planlanan kalkış saatinden iki saat önce havalimanında olmalıdır. Rezervasyon doğrulaması bunu gerektiriyorsa, yolcular check-in sırasında uçuşu rezerve etmek için kullandıkları kredi kartını sunmak zorundadır.

Yolcular, check-in kontuarına geç kalmaları durumunda, havayolu şirketinin rezervasyonu iptal etme hakkına sahip olduğunu unutmalıdır. Check-in işleminden sonra, yolcular zamanında kapıya yetişmek için doğrudan güvenlik kontrolüne gitmeleri istenir. Yolcular kapıya geç kaldıklarında, Air Cairo bagajlarını boşaltabilir ve taşımayı reddedebilir.

Air Cairo El Bagajı

Air Cairo ile yapılan uçuşlarda yolcular, maksimum 5 kg ağırlığında bir el bagajı yanlarında kabinde taşıyabilirler. Bu, koltukların üzerindeki bir bagaj rafına veya ön koltuğun altına kolayca sığacak şekilde olmalıdır. Kırılabilir eşyalar, elektronik cihazlar, önemli belgeler, kimlikler ve para her zaman el bagajında taşınmalıdır, çünkü havayolu bu eşyaların kaybolması veya zarar görmesi durumunda sorumluluk kabul etmez.

Silahlar, mühimmat, gazlar veya yanıcı sıvılar ve %70'ten fazla alkol içeren alkollü içecekler ile makas, bıçak, iğne veya jilet gibi tehlikeli nesneler de Air Cairo uçuşlarında izin verilmemektedir. Yolcular güvenlik nedeniyle bu tür eşyaları bagajlarında bulundurmamaları konusunda uyarılır.

Air Cairo Bagaj Hakkı

Air Cairo ile yapılan uçuşlarda yolcuların taşıyabilecekleri serbest bagaj ağırlığı 30 kg'ı geçmeyen bir bagaj parçasıdır. Toplam ölçüsü (Y + G + D) 158 cm'yi geçemez. Bu bagaj düzenlemesi yetişkinler ve çocuklar için geçerlidir. İki yaşın altındaki koltuğu olmayan bebeklerle seyahat eden yolcular, sadece bir el bagajı taşıyabilirler.

Yolcular izin verilen bagaj miktarından fazlasını taşırlarsa ve uçağın kargo bölmesinde yeterli yer varsa, ek ücret ödemeleri gerekmektedir. Dalış ve golf ekipmanları veya bisikletler gibi bazı bagaj parçaları, genellikle büyük oldukları ve ek koruma gerektirdikleri için check-in sırasında ek ücret talep edilebilir.

Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: Air Cairo

IATA Kodu: SM

Kuruluş Yılı: 1997

Merkezi: Kahire, MısırHaber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done