Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available27.Haz.2022,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Air Europa Uçak BiletleriAir Europa Hakkında Bilgiler

Air Europa

Air Europa, merkezi İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan bir havayolu şirketidir. Mallorca adasında kurulan şirket 1986 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Latin Amerika, Avrupa ve Kuzey Afrika ülkenin hizmet verdiği noktalardır. 19 farklı ülkede 42 farklı destinasyona aktarmasız olarak uçuş gerçekleştiriyor. SkyTeam ittifakına dahil olan şirket ülkenin en büyük üçüncü havalimanıdır. Şirketin tamamı Globalia isimli bir turizm şirketine ait olarak hizmet vermektedir. Filosunda farklı koltuk sayılarına sahip 50’in üzerinde uçak bulunmaktadır.

Air Europa Avantajları

Check-in Air Europa yolcularının check-in işlemlerini uçuştan önce online olarak yapmalarını istemektedir. ABD merkezli olan uçuşlarda bu işlem uçuştan 24 saat önce başlayarak son 1 saat kalana kadar devam etmektedir. Şirketin diğer uçuş noktalarındaysa check-in işlemleri 48 saat önceden başlayarak uçuşa son 2 saat kalana kadar devam ettiği bilinmektedir.

Bagaj Hakları

Firma müşterilerine bilet tercihlerine ve yolculuk mesafesine göre farklı bagaj hakları sunmaktadır. El bagajı olarak uzun mesafeli uçuşlarda 18 kiloya kadar, yakın uçuşlarda 10 kilo tercihi yapılmaktadır. Firma normal bagaj olarak 23 kilo ile 69 kilo arasında bagaj hizmetini sunmaktadır. Bilet tercihi ve uzun mesafeli uçuşlara göre bu hizmet verilmektedir. Ekstra bagaj olarak gene mesafeye göre her 5 kilo için 20 ile 30 Euro arasında ücret almaktadır.

Koltuk Seçimi

Koltuk rezervasyon işlemini check-in işlemi ile birlikte yapmak mümkündür. 48 saat önce veya 24 saat önce başlanan seçimler ile uçak içerisinden istediğiniz noktada koltuk seçimi yapmanıza imkan tanınmaktadır.

İkramlar

Firma yolculuk sırasında uzun mesafe uçuşları ve kısa mesafe uçuşları için özel ikramlar sunmaktadır. Kıtalararası yolculuklar için şirket müşterilerinden özel siparişler almaktadır. Bu sipariş uçuştan çok önce alınmakta ve uçuş sırasında size sunulmaktadır. Firma yemek ikramının yanı sıra uçak içi eğlence için televizyon ve film hizmetlerini de ücretsiz olarak tüm yolcularına vermektedir.Air Europa Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Air Europa Nereye Uçuyor?remove

Air Europa yolculuklarını Amerika, Avrupa ve Kuzey Afrika bölgesine daha sıklıkla yapmaktadır. Firma 20’in üzerinde ülkede 45 farklı destinasyona aktarmasız uçuş hizmeti vermektedir. Firmanın tüm ağını MartiGo üzerinden görüntülemek mümkündür.

Air Europa Bagaj Hakkı Ne Kadar?add
Air Europa Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.