Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Air Malta Uçak BiletleriAir Malta Hakkında Bilgiler

Air Malta Havayolları Uçak Bileti

Air Malta, Akdeniz'deki küçük Avrupa ülkesinin ana havayolu şirketidir. Şirket 1973 yılında devlet şirketi olarak kurulmuş ve 1974 yılında uçuşlara başlamıştır. Şu anda şirket dünya genelinde yaklaşık 1.400 çalışana sahiptir ve 12 uçaklık bir filoya sahiptir. Alitalia, Akdeniz bölgesindeki hedeflerini genişletmek için Air Malta'ya büyük ölçüde ortak olmayı hedeflemektedir.

Şirket, Malta adasından Avrupa'nın birçok önemli şehrine uçan uçuşlar sunmaktadır. Air Malta ile ulaşılabilecek hedefler arasında Düsseldorf, Frankfurt, Stuttgart, Viyana, Cenevre, Münih, Zürih, Catania, Berlin, İstanbul, Londra, Lyon, Milano, Moskova ve Prag gibi şehirler bulunmaktadır. Küçük Avrupa ülkesinin havayolu şirketi herhangi bir havayolu ittifakının üyesi değildir, ancak Lufthansa, Aeroflot, Air France, Czech Airlines, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Swiss, Etihad Airways, Emirates, Meridiana ve Turkish Airlines gibi önemli kod paylaşım anlaşmalarına sahiptir.

Air Malta  Online Check-in

Air Malta'nın uçuş yaptığı neredeyse tüm havalimanları, size kullanışlı bir çevrimiçi check-in hizmeti sunmasına olanak tanır. Bu hizmetle, Air Malta uçuşunuzdan saatler önce ve havalimanına varmadan önce bile uçuşunuz için check-in yapabilirsiniz. Genellikle çevrimiçi check-in, kalkıştan 2 saat önceye kadar (24 saat) mevcuttur. Özellikle pratik olan şey, bu hizmetin Almanca dilinde sunulmasıdır. Biniş kartlarınızı evde zaten yazdırdıysanız ve sadece el bagajıyla seyahat ediyorsanız, güvenlik kontrollerinden sonra doğrudan kapınıza gidebilirsiniz. Ek bagajınız varsa, bunları bagaj tezgahında teslim edebilirsiniz.

Air Malta  El Bagajı

Bu havayoluyla yapacağınız uçuşlarda el bagajınız için cömert kurallar geçerlidir. Ekonomi sınıfında, maksimum 10 kg ağırlığında bir el bagajı taşıyabilirsiniz. Club Malta adı verilen daha üst düzey bir sınıfta ise maksimum 15 kg ağırlığında bir el bagajı taşıma izni vardır. Air Malta uçuşunuz için el bagajı olarak kabul edilebilecek ölçüler 20 x 40 x 55 cm'dir. Bu ölçüleri veya maksimum izin verilen ağırlığı aşan el bagajı, kesinlikle bagaj bölmesinde taşınmalıdır. Lütfen unutmayın ki bu durumda bagajınız, serbest bagaj hakkınıza dahil edilecektir.

Air Malta Bagaj

Air Malta, altı farklı tarifeye göre uçuşlar sunar ve farklı serbest bagaj sınırlamaları vardır. Hiçbir bagaj parçası, kenar uzunluklarının (genişlik + uzunluk + yükseklik) maksimum toplamı olan 158 cm'yi aşamaz. Simply Fly ve Best Value bilet kategorilerinde her yolcu için maksimum 20 kg ağırlığında bir bagaj parçası bilete dahildir. Spoil Yourself, Business Basic ve Business Value bilet kategorilerinde ise her yolcu için 2 adet maksimum 20 kg'lık bagaj parçası bulunur. Business Anytime adlı en yüksek bilet kategorisini satın almışsanız, ücretsiz olarak iki adet 32 kg'lık bagaj parçası bilete dahildir.

Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: Air Malta

IATA Kodu: KM

Kuruluş Yılı: 1973

Merkezi: Luqa, MaltaHaber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done