Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Air New Zealand Uçak BiletleriAir New Zealand Hakkında Bilgiler

Air New Zealand Havayolları Uçak Bileti 

Air New Zealand, merkezi ve ana üssü Auckland, Yeni Zelanda olan, ülkenin en tanınmış havayolu şirketlerinden biridir. Şirket, 1940 yılında Tasman Empire Airways Limited adıyla kurulmuştur. Aynı zamanda yurt içinde uçuş yapan National Airways Corporation (NAC) ve Ansett Australia da şirketin bir parçasıdır. Air New Zealand, Pasifik bölgesindeki en önemli havayolu şirketlerinden biridir.

Air New Zealand'in uçuşları Brisbane, Sydney, Tongatapu, Niue, Samoa, Rarotonga, Nadi, Pekin, Şanghay, Hong Kong, Tokyo, Osaka, Honolulu, San Francisco, Vancouver, Londra, Los Angeles, Houston, Buenos Aires ve Singapur gibi destinasyonlara yapılmaktadır. Havayolu şirketi, dünya çapında 10.000'den fazla çalışana sahip olup, 100'den fazla uçaktan oluşan bir filo ile yılda yaklaşık 15 milyon yolcu taşımaktadır.

Air New Zealand, Star Alliance birliğine üye olmanın yanı sıra birçok ortak uçuş anlaşması yapmaktadır. Ortaklar arasında Virgin Australia, Virgin Atlantic, Thai Airways International, Turkish Airlines, US Airways, Fiji Airways, South African Airways, Air Vanuatu, Air Rarotonga, Etihad Airways, United Airlines, Lufthansa, Asiana, Air China, Air Canada ve All Nippon Airways bulunmaktadır.

Air New Zealand Online Check-In

Air New Zealand ile uçuşunuzu check-in yapmanın en iyi yolu çevrimiçi check-in'dir. Bu hizmet, geçerli bir E-Bilet sahibi olan herkese (Opodo'daki tüm biletler E-Bilet olarak verilir) Ngurah Rai (Bali), Singapur, Niue Adası veya Norfolk Adası'ndan uçuş yapmayanlar için mevcuttur. Bazı havalimanları için bileti yazdırmadan da check-in yapabilirsiniz. Bunu yapmak için sadece cep telefonunuza aktarmak zorundasınız. Air New Zealand ile yapılan çoğu uçuş için çevrimiçi check-in, planlanan kalkışınızdan 24 saat önce başlar. Bagaj teslim etmek isterseniz, Yeni Zelanda içindeki uçuşlarda bagaj tezgahları kalkıştan 30 dakika önce ve uluslararası uçuşlarda hedefe bağlı olarak 60 ila 75 dakika önce kapanır.

Air New Zealand El Bagajı

Air New Zealand ile uçuşunuzda izin verilen el bagajı maksimum 7 kg ağırlığında olabilir. Tüm kenar uzunluklarının toplamı (yükseklik + genişlik + uzunluk) 118 cm'den az olmalıdır, böylece bu bagajı kabin bagajı olarak yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca Air New Zealand ile uçuşunuzda bir kişisel eşya daha almanıza izin verilir. Bu eşyalar arasında kamera, ince bir laptop çantası, ceket, el çantası, yürüteç veya okuma malzemeleri bulunabilir. Business Class ve Premium Economy tarifesinde izin verilen el bagajı ağırlığı 14 kg'ya çıkarılmış olup, bu iki bagaj parçası arasında tek bir parçanın 10 kg'dan ağır olmaması şartı vardır.

Air New Zealand Bagaj Hakkı

Air New Zealand'da, ihtiyaç duyulan fazla bagajı önceden Opodo aracılığıyla rezerve etme imkanı bulunmaktadır. Şu anda ihtiyaç duyduğunuzu öngörebiliyorsanız, bu seçeneği kullanmanızı öneririz, çünkü bu şekilde gereksiz maliyetlerden ve stresten kaçınabilirsiniz. Ayrıca, birden fazla yolcu için rezervasyon yaparken önceden rezerve edilen fazla bagajı tüm yolcular arasında dağıtarak en ekonomik çözümü bulabilirsiniz. Lütfen tek bir bagaj parçasının 32 kg'dan ağır olmamasına dikkat edin, aksi takdirde kargo olarak taşınması gerekecektir. Standart bagaj parçalarının toplam ölçüsü (yükseklik + genişlik + uzunluk) 158 cm'yi geçmemelidir. Economy Class'ta bir bagaj parçası bilet fiyatına dahildir, Premium Economy'de ise iki, Business Class'ta ise üç bagaj parçası olmak üzere maksimum 23 kg ağırlığında olabilir.

Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: Air New Zealand

IATA Kodu: NZ

Kuruluş Yılı: 1940 (Tasman Empire Airways Limited olarak)

Merkezi: Auckland, Yeni ZelandaHaber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done