Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz All Nippon Airways Uçak BiletleriAll Nippon Airways Hakkında Bilgiler

All Nippon Airways Uçak Bileti
All Nippon Airways (ANA), Japonya'nın en büyük havayolu şirketlerinden biridir. 1952 yılında kurulan ANA, İkinci Dünya Savaşı sonrasında ülkenin hava taşımacılığı hizmetlerini düzeltmek amacıyla kurulmuştur. Şirketin merkezi Tokyo Narita Havalimanı'dır.

ANA, 208 uçaktan oluşan büyük bir filoya sahiptir ve dünya genelinde 35 ülkede 86 farklı destinasyona uçuşlar düzenlemektedir. Yılda 50 milyondan fazla yolcuyu güvenli ve konforlu bir şekilde hedeflerine ulaştırmaktadır.

Kaliteli hizmetleri ve mükemmel uçuş deneyimiyle tanınan ANA, Skytrax gibi değerlendirme şirketlerinden 5 yıldız ödülü almıştır. Şirket, %88 oranında zamanında varış sürelerine sahip olmasıyla da sektörde dikkat çekmektedir.

ANA Group'un bir parçası olan ANA, yıllık cirosu 15.890 milyar dolar seviyesindedir. Havayolu şirketinin hisseleri borsada işlem görmektedir.

Öncü bir havayolu olan ANA, dünyanın ilk Boeing 787 seferlerini gerçekleştiren şirketlerden biridir. Ayrıca, üst düzey yönetim pozisyonlarında kadınlara %12 oranında görev vererek cinsiyet eşitliği konusunda öncülük yapmaktadır.

1999 yılında Star Alliance'a üye olan ANA, global uçuş ağını genişletmiştir. Ayrıca ATW Havayolu Endüstrisi Başarı Ödülleri'nde "Yılın En İyi Havayolu" ödülünü kazanan ANA, müşterilerine en iyi seyahat deneyimini sunma misyonuyla çalışmaktadır.

All Nippon Airways Check – In

All Nippon Airways (ANA) yolcuları, online check-in hizmetini All Nippon Airways'ın Android ve iOS uygulamaları veya internet sitesi üzerinden kullanabilirler. Bu hizmet sayesinde adınızı ve rezervasyon numaranızı girerek biniş kartınızı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Böylece, bavullarınız olmadığı durumlarda havalimanında check-in kontuarlarına uğramadan doğrudan uçuş kapısına geçebilirsiniz.

Online check-in işlemleri uçuş noktalarına göre değişiklik gösterebilir. Uluslararası uçuşlarda, uçuş saatinden 24 saat önce başlayan online check-in işlemi uçuşa 75 dakika kala sona erer. Diğer uçuşlarda ise uçuş saatinden 48 saat önce başlayan online check-in işlemi uçuşa 40 dakika kala sona erer.

Evcil hayvanlarıyla seyahat etmek isteyen yolcular, havalimanında bulunan All Nippon Airways kontuarında check-in işlemlerini gerçekleştirmelidirler.

All Nippon Airways Bagaj

All Nippon Airways (ANA) uçuşlarında bagaj hakkı, bilet sınıfına göre değişiklik göstermektedir. First Class yolcuları için 3 adet bagaj hakkı bulunmaktadır ve her biri maksimum 32 kg ağırlığında olmalıdır. Business Class yolcuları ise 2 adet bagaj hakkına sahiptir ve her biri maksimum 32 kg ağırlığında olmalıdır. Ekonomi Sınıfı (Premium Ekonomi dahil) yolcularının bagajları da aynı ölçütlere uymalıdır.

Bagajların toplam boyutu ise her sınıf için 158 cm'yi geçmemelidir. Kontrol edilen bagajınızda elektronik cihazlar bulunuyorsa, bu cihazları kapalı durumda tutmanız önemlidir.

ABD çıkışlı uçuşlarda güvenlik nedeniyle bagajlarınızın havaalanındaki güvenlik görevlisi tarafından açılması istenebilir.

Uluslararası uçuşlarda bagaj hakları, uçuş noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Uçuş öncesi, All Nippon Airways'ın mobil uygulamalarını veya internet sitesini kullanarak uçuşunuzdaki bagaj haklarını kontrol edebilirsiniz.

All Nippon Airways Yiyecek, İçecek

All Nippon Airways (ANA), yolcularına uçuş içinde keyifli bir yemek deneyimi sunmak için çeşitli seçenekler sunmaktadır. 2013 yılından beri yolcular, uçuş öncesi yemek seçimini yaparak bilet sınıflarına özel menülerin belirlenmesine katkıda bulunabilmektedir. Yolcular, sosyal medya üzerinden sekiz farklı menü seçeneğine oy vererek tercihlerini belirleyebilirler.

All Nippon Airways uçuşlarında her bilet sınıfına özel zengin bir menü seçeneği bulunmaktadır. Bu menüler, dünya mutfağının en güzel lezzetlerinden ve taze malzemelerden oluşmaktadır. Yolculara ücretsiz olarak şarap, bira, sıcak ve soğuk içecekler de ikram edilmektedir.

Ayrıca, All Nippon Airways uzakdoğu mutfağını da uçuşlarında sunmaktadır. Uçuş noktalarına göre o bölgenin en güzel yemekleri ve içecekleri yolculara sunularak güvenli ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatılmaktadır.

Özel çocuk menüleri ve diyet yemekleri de sunulan seçenekler arasındadır. Yolcular, özel yemek taleplerini uçuştan 48 saat önce bildirerek bu hizmetlerden faydalanabilirler.Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done