Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Almería Uçak Bileti

Almería Hakkında Bilgiler

Almeria İspanya’nın en önemli özerk bölgelerinden birisi olan Endülüs’ün sınırları içerisinde olan bir şehirdir. Akdeniz kıyısının da bulunan bu şehirde önemli bir turizm potansiyeli bulunmaktadır.  Şehrin geçmişi günümüzde 1000 yıl ötesine dayanmaktadır. Şehir Kurtuba kralı 3. Abrudrahman tarafından Akdeniz bölgesinde ki savunmayı güçlendirmek için kurulmuştur. Şehir de uzun yıllar yaşamayı başaran Müslümanlar çok önemli eserleri buraya inşa etmeyi başarmışlardır. Şehrin sınırları içerisinde 200 bin kişi yaşamaktadır. Üretilen mamullerin büyük bir kısmı ülke dışına ihraç edilmektedir. Kentin en önemli özelliklerinden birisi de bir turizm şehri olmasıdır. Avrupa’dan ve dünyanın birçok noktasından insanlar özellikle yaz aylarında bu şehri tatil noktası olarak kullanmaktadır. Deniz ve plajları ile ünlü olsa da aynı zamanda tarihi ile de dikkat çekmektedir. İspanya topraklarında ki en büyük ikinci kalesi burada bulunmaktadır. Birçok tarihi nokta ve doğa turları ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Sıcaklık yıl boyunca hiç eksinin altına düşmez. O nedenle yılın her ayında ziyaret edilebilme imkanı sunmaktadır.

 • Almeria Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Almería seyahatinizi tamamladıktan sonra havaalanına ulaşmayı başaracaksınız. Havaalanının şehir merkezine olan uzaklığı yaklaşık 10 kilometredir. Buradan şehir merkezine farklı araçları kullanarak seyahat edebilirsiniz. Taksi, otobüs, otel servisi ve kiralık araçlar bunlardan bazılarıdır. Yaklaşık seyahat süresi 15 ile 30 dakik arasında değişmektedir. Tabi süre kısılsın istiyorsanız ücretinde otomatik olarak artacağının da altını çizmemiz gerekiyor. Ayrıca havaalanının deniz kenarına kurulmuş olması ortaya güzel görüntülerin çıkması konusunda yardımcı olacaktır.

  Otobüs

  Havaalanından şehir merkezine her 1 saatte bir otobüs severi bulunmaktadır. Yani uçaktan indiğinizde eğer otobüs seferi düzenlenmişse bir saat beklemeniz gerekecek. Bir saat olmasının nedeni ise otobüslerin şehir merkezine direkt olarak gitmemesidir. Yolları dolandırarak gittikleri için zaman bu kadar uzun olmaktadır. Normalde ulaşım süresi 30 dakika civarında olmaktadır. Seferler sabah 07:54 başlayıp gece 22:19’a kadar devam eder.

  Taksi

  Havaalanının hemen dışında sizi birçok yerel taksici bekleyecektir. Sizleri istediğiniz her noktaya en hızlı sürede ulaştırırlar. Tabi bunun ücreti otobüse vereceğinizin baya bir üzerinde olacaktır. Eğer iş seyahatin de değilseniz size tavsiyemiz bu yöntemi fazlaca kullanmamanız olacaktır. Çünkü fiyatları biraz el yakabiliyor. Turizm bölgesi olmasının vermiş olduğu bir durum diyebiliriz.

  Otel Servisi

  Tatiliniz için anlaşmış olduğunuz otelin bu hizmeti varsa size yardımcı olacaklardır. Tabi bu hizmet için sizden otel ücretinizin yanında ekstra bir ücrette talep edileceklerdir. Biraz pahalı bir şehir içi ulaşım kanalı olsa da konforu ile diğerlerine fark atacağını söyleyebiliriz. Para sizin için önemli değilse havaalanından otelinize gitmek için bu yöntemi de kullanabilirsiniz.

  Araç Kiralama

  İspanya’nın tüm havalimanlarında olduğu gibi burada da araç kiralama hizmeti bulunmaktadır. Araç kiralama firmaları arasında Almeria Ren A Car, Kısacar Rent A Car bulunmaktadır. Seyahatinize başlamadan bu rezervasyonunuzu yaparak rahatça araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm tatiliniz boyunca aracınız ile Almeria’nın altını üstüne getirebilirsiniz.

 • Almeria’da Gezilecek Yerler

  Almeria (tüm havalimanlari) uçak bileti alarak bu güzel şehre ulaştıktan sonra gezebileceğiniz tarihi ve doğal birçok yer bulunuyor. Akdeniz kıyısında yapabileceğiniz harika yürüyüşler, gidebileceğiniz müzeler ve hala ilk gün ki kadar aynı bulunan kaleleri ile size eşsiz bir tatil fırsatı sunacaktır. İspanya’nın bu güzel şehrinde gideceğiniz noktaları önceden belirlemek istiyorsanız size birkaç tavsiyede bulunmaya çalışacağız.

  Cabo de Gata – Nijar Milli Parkı

  Söylediğimiz gibi Akdeniz’in kıyısında bulunan bu şehir de ilk yapacaklarınız arasında milli parkı mutlaka ziyaret yer almalıdır. Çünkü size harika bir bitki örtüsü ile birlikte unutamayacağınız manzaralar izletmesi açısından eşi benzeri yok diyebiliriz. Engebeli arazisi nedeniyle biraz zorlayıcı bir yürüyüş olabilir. Ancak size sunacağınız nefes kesici manzaraları ile harika bir hisse kapılacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca bu noktalara özel doğa turları düzenlenmektedir. Yolun üzerinde bulunan köylere uğrayarak doğal hayatı yerinde inceleyebilirsiniz.

  Alcazaba Kalıntıları

  Yukarıda anlattığımız gibi şehir de Müslümanlardan kalan en önemli kalıntı bu kaledir. Yapılan restorasyon çalışmaları ile birlikte aynı ilk gün ki güzelliğini korumaya devam etmektedir. Şehrin en yüksek noktalarından birisinde kurulu olan bu kalenin dışı kadar içinde ki bahçeleri de mutla görmelisiniz. Çevre düzenlemesinin yapılması ile birlikte yanından ayrılmak istemeyeceğiniz ve içinden çıkmayacağını bahçeleri gün yüzüne çıkarılarak ziyaretçilerin beğenisine açılmıştır. Ayrıca kalenin surlarına çıkarak müthiş Almeria ve Akdeniz manzarasını da inceleyebilirsiniz.

  Almeria Katedrali

  İspanyanın birçok noktasında olduğu gibi bu Akdeniz kıyısında bulunan şehrinde de görülmesi gereken bir katedral bulunuyor. Günümüzde aktif olarak kullanılan bu dini merkez içerisinde görmeniz birçok detay ve sanat eseri bulunuyor. Giriş için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Altın renginde işlenmiş duvarları, İçeri de bulunan ve tarihi insanları görselleştiren heykelleri mutlaka görmeniz gerekiyor. İçeri giriş yaptığınız andan itibaren yapınan eşsiz doğası sizi etkisi altına almayı başaracaktır. Çok uzun kubbeleri ve kalın sütunlarına bakmadan geçemeyeceksiniz. Katedralin içi kadar dışında da görülmesi gereken birçok detay bulunuyor.

  Almeria Müzesi

  Bir şehirde en önemli kültür merkezlerinin başında müze gelmektedir. Birçok şehirde müze bulmak ve onları ziyaret etmek zor olabiliyor. Gitseniz daha birkaç basit eşyadan fazla bir şey sergilenmediğinden dolayı çok da bir etkisi olmuyor. Ancak Almeria müzesi belki de şimdiye kadar ziyaret ettiğiniz en ilginç ve en çok tarihi eseri görebileceğiniz müzeler arasında ilk sırada yer alacaktır. İçinde birçok eşya, yazıt ve toprakla ilgili değerli bilgiler bulunuyor. Çıkarılan eşyalar çıkarıldıkları noktada ki kazı alanı ile birlikte müzenin içerisinde sergileniyor.

  John Lennon Anıtı

  The Beatles grubunu bilenler mutlaka vardır. Bu grubun en önemli üyelerinden birisi olan John Lennon’un Almeria kentinde bir heykeli bulunuyor. Bir bankın üzerine oturmuş ve elinde gitarı ile her zaman yaptığı içi yaptığının görüntüsünü misafirlerine sunuyor. Eğer bu şehirden size güzel bir hatıra kalmasını istiyorsanız müzik dünyasının duayeni ile bir hatıra fotoğrafı çektirmelisiniz.

  Cable Ingles Rıhtımı

  Şehir de son yıllarda yapılmasa da önemli bir maden üretim tesisi bulunuyordu. Bu çıkarılan madenlerinin deniz yoluyla taşınması için özel bir rıhtım oluşturulmuştur. Günümüzde kullanılmayan rıhtım şehir de görülmesi gereken yerlerden birisidir. Görkemli bir yapısı vardır ve gece ışıklandırması ile harika bir görüntü oluşturmaktadır. 1980 yılında kullanılmamaya başlayan yapı tarihi olması nedeniyle yıkılmaktan vazgeçilmesine neden olmuştur.

 • Almeria’da Ne Yenir?

  Hem İspanya’nın hem de kıyısında bulunduğu Akdeniz bölgesinin birçok lezzetini şehir merkezinde bulunan kaliteli restoranlarda bulabilirsiniz. İspanya’nın milli yiyeceği olan tapas, balık yemekleri ve sebze yemeklerini lokantalarda deneme şansınız var. Yemek fiyatları gittiğiniz bölgelere göre farklılık gösterebiliriz. Yemek için gidebileceğiniz noktalar arasında Paseo Maritimo Bölgesi, Calle Belediye Caddesi gibi merkezi noktalar bulunmaktadır. Bu noktalarda harika balık yemekleri yapan restoranlar, tapar barlar, lazanya ve makarna çeşitleri sunan İtalyan restoranlar sizleri bekleyecek.

 • Almeria’da Kültür ve Eğlence

  Almería ucuz uçak bileti ile şehre havaalanı aracılığı ile ulaşmayı başardıktan sonra katılabileceğiniz kültür ve eğlence faaliyetlerini öğrenmek isteyeceksiniz. Şehirde önemli bir müzik alt yapısı bulunuyor. Bu nedenle gidebileceğiniz çok sayıda müzik altyapısı yeri sunan mekan bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca tarihi müzisyenlerin hayat hikayelerini okuyabileceğiniz noktalarda şehrin çeşitli köşelerinde bulunmaktadır. Şehirde yaz ayalarında düzenlenen yaz festivali çok uzun müddetçe devam etmektedir. Bu süre boyunca çok sayıda konser, eğlence ve gösteri şehir de olan ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. İsteseniz de istemeseniz de bu festivalin sıcaklığı sizi içine çekecektir. Sizde Almería uçak bileti için gideceginiz dönemden önceki tarihlerde martiGO’yu tercih ederek, kaliteli ve ucuz bir uçus yapabilirsiniz.

Almería Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Almería ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Almería en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Almería uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Almería uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Almería  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Almería 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Almería uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Almería uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Almería uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz:  Almería uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Almería uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Almería şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.