Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Amsterdam Denizli Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
204.82 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluPegasus
Uçuş Süresi4:30

Ucuz Amsterdam Denizli Uçak Bileti

Ucuz Amsterdam Denizli Uçak Bileti

Pegasus
Amsterdam
Denizli
11.01.2022
204.82 €
Pegasus
Amsterdam
Denizli
10.01.2022
205.82 €
Pegasus
Amsterdam
Denizli
06.01.2022
210.82 €
Pegasus
Amsterdam
Denizli
19.01.2022
216.82 €
Pegasus
Amsterdam
Denizli
19.01.2022
219.82 €
Pegasus
Amsterdam
Denizli
19.01.2022
224.82 €

Denizli Hakkında Bilgiler

Ege, İç Anadolu ve Akdeniz’i birleştiren şehir Denizli 11.861 kmyüzölçümüne ve ortalama 993 bin nüfusa sahiptir. Denizli, uzun ve ahenkli öten horozu ile meşhurdur. Doğal ve tarihi güzellikleri ile milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehir aynı zamanda önemli bir sanayi, ticaret ve ihracat şehridir. Kültür ve sanat açısından oldukça ileri olan Denizli, Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri, bugün Denizli’nin bir simgesi haline gelmiştir.

Sadece burayı ziyaret etmek için bile her yıl martiGO ile binlerce turist Denizli uçak bileti alıyor. Oysa  Denizli Milattan Önce 4000 yılına dayanan tarihi ve kültürüyle ziyaretçilerine travertenlerden çok daha fazlasını sunuyor.

Tarih sahnesinde kronolojik olarak Hititler, Frigya, Lidyalılar, Persler, Makedonya Krallığı, Bergama Krallığı, Roma, Bizans ve Selçukluların egemenliğinde bulunan Denizli’de pek çok kültürün etkisine rastlamak mümkün. Şehirdeki ilk yerleşimin örneklerine Beycesultan Höyüğü’nde rastlanmıştır. En uygun fiyatlı Denizli seyahatinizde pek çok antik kent ve doğal güzellikle karşılaşacaksınız.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Çardak ilçesinde konumlanmış olan Denizli Çardak Havalimanı 1991 yılında hizmete girmiş ve bir süre sonra alanın yetersiz kalması sebebiyle 1998 yılında yeniden düzenlenmiştir. Yapılan düzenleme sırasında dış hatlar yolcu trafiğine de açılmıştır. Denizli’nin turizm potansiyelinin gün geçtikçe artması sebebiyle 2008 yılında yıllık 2.200.000 yolcu kapasiteli yeni bir bölüm inşa edilmiş ve hizmete açılmıştır. Çardak ilçesine 5 km, Denizli il merkezine 63 km mesafede yer alan havaalanından şehir merkezine ulaşmak için farklı alternatifleriniz mevcut.

  Uçak seferlerini takiben hareket eden belediye otobüsleri veya bazı havayolu şirketlerinin sunduğu servis hizmetiyle şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Daha hızlı hareket etmek isterseniz 24 saat havaalanında hizmet veren taksiler veya terminalde yer alan araç kiralama şirketlerini tercih edebilirsiniz. Amsterdam Denizli uçak bileti fiyatları dönemsel olarak değişkenlik gösterse de ucuz uçak bileti fırsatları sayesinde en uygun fiyatla yolculuk yapabilirsiniz

 • Denizli’de Gezilecek Yerler

  Doğal güzellikleri kadar tarihiyle de büyüleyici eserlere sahip Denizli’de keşfedecek çok fazla lokasyon bulunuyor. Denizli’yi ziyaret etmek için yaz aylarını tercih ediyorsanız Denizli uçak bileti fırsatlarını mutlaka araştırın.

  Pamukkale

  Dünyada eşine az rastlanan ünlü Pamukkale Travertenleri, Menderes Nehri vadisinde konumlanmıştır. Beyaz renkli travertenler yeraltından çıkan şifalı termal sular sebebiyle çöken kayalardan oluşmaktadır. UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale’de termal sular yüzeye jel formunda çıkar ve zamanla sertleşip kayalaşır. Bölgede termal su sürekli olarak değil, belirli aralıklarla kontrollü olarak verilmektedir.

  Tripolis Antik Kenti

  Denizli, tarihi İpek Yolu üzerinde yer alır ve şehirde toplam 14 adet antik kent bulunur. Şehir merkezine yaklaşık 40 km mesafede konumlanmış olan Buldan ilçesindeki Tripolis Antik Kenti, İç Anadolu Bölgesi ve Akdeniz Bölgesi arasında bir geçit niteliği taşır. Tripolis’in Bergama Krallığı tarafından kurulduğu düşünülmektedir. Lidya, Frigya, Karya arasındaki ticaret sebebiyle oldukça zengin bir kentti. Altın çağını Roma hakimiyeti sırasında yaşayan Tripolis tarih boyunca geçirdiği savaş ve depremler sebebiyle oldukça zarar görmüştür. Antik kentten günümüze kadar gelen eserlerin pek çoğu Roma Dönemi’nden kalmıştır.

  Hierapolis Antik Kenti

  Şehir merkezine 18 km mesafede bulunan Hierapolis Antik Kenti’nde pek çok tapınak ve dini yapı bulunuyor, burası tarih sahnesinde Kutsal Kent olarak yerini almıştır. Hierapolis’in kuruluş tarihi kesin olarak bilinmiyor, ancak ismini Milattan Önce 2. yüzyılın başlarında Bergama Kralı’nın eşi Amazonlar Kraliçesi Hiera’dan aldığı düşünülüyor. Roma hakimiyetine kadar Helenistik özellikler taşıyan şehir, geçirdiği depremler sebebiyle Helenistik izlerini kaybetmiş, sadece Roma özellikleri kalmıştır. Roma’nın ardından şehrin sahibi olan Bizanslılar için de oldukça değerli bir merkez olmuştur. Hristiyanlığı yaymaya çalışan, Hz. İsa’nın havarilerinden St. Philippe’in hayata veda ettiği kent olarak ünlenmiştir.

  Hierapolis Antik Havuzu

  Roma Dönemi’nde Hierapolis bölge ve çevresi sağlık merkezi olarak görev yapmaktaydı. Hierapolis’te yer alan antik havuz, bir deprem sonucu oluşmuştur. Buradaki şifalı suların kalp ve damar hastalıkları, romatizma, tansiyon, cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği söylenmektedir. Sadece antik kalıntılarla dolu bir havuzda yüzme deneyimi için bile Denizli uçak bileti alınabilir!

  Hierapolis Antik Tiyatro

  Hierapolis Antik Tiyatrosu, Yunan mimarisine göre inşa edilmiştir, tiyatronun mermerden yapılan sütunları istiridye kabuğu motifleriyle süslüdür. Sütunlar üzerinde yer alan kabartmalarda çeşitli tarihi olaylar ve mitolojik konular tasvir edilmiştir.

  Colossae / Honaz Antik Kenti

  Honaz ilçesinde bulunan ve İncil’de adı geçen yedi kiliseden birinin bulunduğu Colossae Antik Kenti ilçeye 2 km mesafede konumlanmıştır. Burası antik çağlardan beri bir geçiş yolu ve Frigya’nın en önemli kentlerinden biri olmuştur. Çevrede kente ait kalıntılar ve kayalara oyulmuş mezarları ziyaret edebilirsiniz.

  Karahayıt / Kırmızı Su Kaplıcaları

  Pamukkale’nin beyaz travertenlerine 5 km mesafede bulunan Karahayıt’ta renkli kardeşleri yer almaktadır. Pamukkale’nin aksine Karahayıt ilçesinde bulunan termal suların yüzeye çıktığı yerde kırmızı, yeşil ve beyaz travertenler oluşmaktadır. Oldukça sıcak olan suya dokunmanızı önermiyoruz, ancak termal sulardan faydalanmak için buradaki şifalı kaplıcaları ziyaret edebilirsiniz.

  Laodikeia

  Laodikeia, Milattan Önce 1. yüzyılda Anadolu’da yer alan en ünlü kentlerden biri olarak kabul edilirdi. Bazı kaynaklarda buradan Lykos’un kıyısındaki Laodikeia şeklinde bahsedilmiş, başka kaynaklarda ise Milattan Önce 2. yüzyılda kente karısının ismini veren 2. Antiokhos tarafından kurulduğu söylenmektedir. Roma hakimiyeti sırasında şehir önemli bir nokta olan kent, Hristiyanlık açısından oldukça değerli kabul edilmiştir. Milattan Sonra 60 yılında geçirdiği bir depremle tahrip olmuştur.

  Honaz Dağı Milli Park

  Honaz ilçesinde yer alan, Ege’nin en yüksek noktası Milli Park’ın yer aldığı noktadır. Burada doğayla baş başa, huzur dolu yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Milli Park’ta göreceğiniz pek çok bitki türü sadece burada yetişen türlerdir. Yaban hayatı da en az bitki türleri kadar zengin olan Milli Park’ta Colossae’nin kaya mezarlarını gözlemlemeniz mümkün.

  Tekkeköy

  Şifalı sularıyla ziyaretçilerini kucaklayan Denizli’nin bir diğer sağlık noktası ise Tekkeköy’dür. Burada bulunan kaplıcaların solunum yolları, cilt hastalıkları, kadın hastalıklarına ve romatizmaya iyi geldiği söyleniyor. Tekkeköy’de yeraltından çıkan suları kullanmak için öncelikle soğutulması gerekmektedir. Tekkeköy dışında farklı bir kaplıca ziyaret etmek isterseniz Çizmeli Kaplıcaları’nı da deneyebilirsiniz.

  Acıpayam Yazır Camii

  3. Yüzyılda yapılmış olan ağaç direkli cami, Acıpayam ilçesinde yer almaktadır. Süslemeleriyle ünlü camiyi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

  St. Philippe Martyrion Kilisesi

  Bölgenin en eski ve ünlü kalıntılarından olan kilise, Hz. İsa’nın 12 havarisinden biri olan St. Philippe için özel olarak yaptırılmıştır. Hristiyanlığı yayma çalışmaları sırasında öldürüldüğü düşünülen azizin ebedi uykusuna burada yattığı düşünülüyor. Kilise, Hierapolis Antik Kenti’nin kuzeyinde konumlanmıştır.

  Akhan Kervansarayı

  Akhan Kervansaray’ı Denizli’ye 8 km uzaklıkta yer almaktadır. 13. yüzyıldan itibaren günümüze gelmeyi başaran kervansarayın avlusundaki geometrik desenli süslemeleri görülmesi gereken noktalardan.

  Kaklık Mağarası

  Honaz ilçesinde bulunan Kaklık Mağarası’nda bulunan traverten ve mağaranın kuzeyinde bulunan küçük şelaleler görülmeye değer.

  Güney Şelalesi

  Şehir merkezine 70 km mesafede yer alan Güney Şelalesi de mutlaka görülmesi gereken noktalardan biri olarak listemizde yerini alıyor.

  Yeşildere Şelalesi

  55 metre yüksekten dökülen Yeşildere Şelalesi’nin tabanında sünger gibi görünen kayalar ve yemyeşil yosunlar bulunuyor. Bölgede yapabileceğiniz aktivitelerden biri de safari turlarıdır.  Denizli uçak bileti sayesinde 300 yaşındaki çınar ağaçları arasında zamanda yolculuğa çıkabilirsiniz.

  Keloğlan Mağarası

  Türkiye’de turizme açık mağaralardan biri de Keloğlan Mağarası’dır. Acıpayam ilçesinde konumlanmış olan mağarada sarkıt ve dikitler görülmeye değer. Bu mağara astım ve bronşit gibi hastalıkların tedavisinde iyileştirici özellikleriyle ünlüdür.

 • Denizli’de Ne Yenir?

  Doğal güzellikleri kadar yemekleriyle de iştahınızı açacak Denizli mutfağında keşfedeceğiniz pek çok lezzet bulunuyor. Örneğin kışların vazgeçilmez çorbası olan tarhana, Denizli’de börülce, sarımsak ve naneyle hazırlanır. Yine diğerlerinden farklı olarak Denizli’de çömlekte servis edilen keşkeği bir de Denizli’de salçalı sosla denemelisiniz. Ege yöresinin klasiklerinden olan börülce böreği de mutlaka denenmesi gereken lezzetlerden. Çerez gibi yiyeceğiniz yaprak sarmanın Denizli versiyonu da dillere destan, burada farklı olarak içine maydanoz konuyor.

  Patlıcanın her türlü yemeği yapılan Denizli’de dilimlenmiş ve kızarmış patlıcanın et, biber ve domatesle birlikte pişirilmesiyle hazırlanan patlıcanı da lezzet keşfi listenize alabilirsiniz. Denemenizi önerdiğimiz diğer patlıcan lezzetleri ise kuru patlıcan dolması, gözleme, patlıcan kebabı. Denizli mutfağının en güzel börek ve tatlılarında Ege esintilerine rastlayacaksınız. Et ağırlıklı bir lezzet arıyorsanız kuyu tandırında pişen kuzuyu deneyebilirsiniz.

 • Denizli’de Kültür ve Eğlence

  Denizli, Türkiye’nin kültür sanat anlamında kendini en çok geliştiren şehirlerinden biridir. Şehirde uluslararası festivaller de dahil olmak üzere pek çok festival düzenleniyor. Denizli’yi ziyaret ettiğiniz sırada bu etkinliklerden birine denk gelmeniz mümkün, şehrin etkinlik programını takip edebilirsiniz. Sanayi ve turizmde önde gelen Denizli’de oldukça yoğun olan öğrenci nüfusu ile oldukça dinamik bir atmosfer bulunuyor. Alışveriş yapmak istiyorsanız büyük alışveriş merkezleri ve çarşıları tercih edebilirsiniz. Kale İçi Çarşısı Denizli’deki en ünlü çarşılardan biridir.

  Dokuma, dericilik, bakırcılık gibi el sanatlarının bulunduğu Denizli kültürüne ait bir hediye almak isterseniz Buldan ilçesinde üretilen bez dokumalar ve süslü kumaşlar muhteşemdir. Eğlence bakımından bazı canlı müzik mekanları, konserler ve gece kulüpleri bulunuyor. Ayrıca leblebisiyle ünlü Serinhisar ilçesinden leblebi alabilir; Amerika ve Avrupa’ya gönderilen havlu, bornoz ve ev tekstil ürünlerini yerinde satın alabilirsiniz. Amsterdam Denizli geziniz sırasında şehir merkezinde birkaç noktada bulunan horoz heykeliyle fotoğraf çektirmeyi unutmayın!

  Erken rezervasyon martiGO ile tatil harcamalarınızı minimuma indirirken, tatil keyfinizi maksimuma çıkarıyor. Siz de en ucuz Amsterdam Denizli uçak bileti fırsatları ile keyifli bir tatil için size özel fiyatları keşfedin!

Amsterdam Denizli Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Amsterdam Denizli uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Amsterdam Denizli tek yön en ucuz bileti ile günü  dur. En ucuz Amsterdam  Denizli gidiş dönüş bilet ise ile   dur.

Amsterdam Denizli uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Amsterdam Denizli uçuşu ortalama  sürmektedir.

Amsterdam Denizli uçan havayolları hangileridir?

Amsterdam - Denizli arası en çok uçan havayolları; havayolları şirketleridir.

 

Amsterdam Denizli uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Amsterdam Denizli uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Amsterdam Denizli uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Amsterdam Denizli uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Amsterdam Denizli uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Denizli Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Pazar13.86 15.86
Pazartesi13.28 15.28
Salı13.97 15.97
Çarşamba16.86 18.86
Perşembe15.34 17.34
Amsterdam Denizli Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.