Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Schiphol Airport Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
121.04 €
En Uygun Fiyatlı Havayolu Türk Hava Yolları
HavalimanıSabiha Gökçen Uluslararasi

En Ucuz Schiphol Airport Uçak Bileti

En Ucuz Schiphol Airport Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Amsterdam
İstanbul
19.06.2021
121.04 €
Türk Hava Yolları
Amsterdam
İstanbul
17.06.2021
156.04 €
Türk Hava Yolları
Amsterdam
Ankara
22.06.2021
175.04 €
Pegasus
Amsterdam
Izmir
22.06.2021
185.92 €
Pegasus
Amsterdam
Antalya
22.06.2021
195.56 €
Türk Hava Yolları
Amsterdam
Dalaman
22.06.2021
202.04 €

Schiphol Airport Hakkında Bilgiler

Amsterdam Schiphol Havalimanı

Amsterdam Schiphol havalimanı ilk olarak 1916 yılında inşaat edilen askeri bir üstken daha sonra sivil uçuşlara hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanının günümüzde ki hali 2003 yılında tamamlanarak hizmet vermeye başlamıştır. Hollanda’nın en çok yolcu ağırlayan havalimanı olma özelliğine sahiptir. Havalimanı şehir merkezinin güney batısında yer almaktadır. Merkeze 15 kilometre uzaklıktadır.

Adres: Evert van de Beekstraat 202, 1118 CP Schiphol, Holllanda 
IATA: AMS
ICAO: EHAM
Havalimanı: Schiphol Airport und Amsterdam Havalimanı

Amsterdam Schiphol Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Schiphol havalimanı şehir merkezinin güney batısında şehre 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Farklı ulaşım araçlarıyla şehrin farklı noktalarına 30 dakika gibi bir sürede ulaşmak mümkündür. Havalimanı içerisinde birçok ihtiyacı karşılayacak hizmetler sunulmaktadır. Duty free, restoran, büfe, araç kiralama, ATM ve kafe hizmetleri sunulmaktadır. Alışveriş yapılabilecek çok sayıda mağaza, hediyelik eşya dükkanı sunuluyor. Döviz büroları, postane, banka, fast food noktalarını bulmak mümkündür. Havalimanı içerisinde konaklamak için kullanılabilecek otel bulmakta mümkündür.

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Amsterdam Schiphol havalimanın dan şehir merkezine farklı araçları kullanarak ulaşmak mümkündür. Otobüs, metro, havalimanı servisleri, araç kiralama hizmetlerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Fiyat aralığına ve konfora göre tercih yapılabilir

·         Taksi

Taksi hizmeti şehirde her noktaya ulaşım için tercih edilebilir bir hizmettir. En konforlu tercihlerden birisi olmasının yanında en pahalı tercihler arasında yer almaktadır. Bu hizmeti kullanarak şehir merkezine 15 ile 20 dakika arasında ulaşmak mümkündür.

·         Otobüs

Şehir merkezine ve yakında ki noktalara ulaşım için otobüs hizmeti kullanılabilir. Farklı numaralara sahip otobüsler şehrin farklı noktalarında direkt ulaşım imkanı sunulmaktadır. Ortalama ulaşım süresi 30-35 dakika arasında değişmektedir.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servisi konfor, hız ve ortalama ücret açısından şehir içerisinde ulaşımda kullanılabilmektedir. 30 dakika içerisinde uygun bir ücret ödeyerek şehir merkezine ulaşım imkanı sunulmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama hizmeti ile havalimanında istenilen bir aracı rahatça rezerve edebilir veya direkt olarak kiralayabilirsiniz. Bu sayede havalimanından şehir merkezine kendi aracınızı kullanarak ulaşabilir ve şehir içerisinde ulaşım probleminizi çözebilirsiniz.

·       Metro

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için kullanılabilecek yöntemlerden birisidir. Uygun ücreti, konforlu ve güvenli ulaşım seçeneği olarak şehir içine ulaşım için en çok tercih edilen araçlardan birisidir.

Amsterdam Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Amsterdam şehir içerisinde ulaşım için kullanılacak üç farklı araç vardır. Metro, otobüs ve taksi hizmetini kullanarak eğer araç kiralama seçeneğini tercih etmezseniz ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Geniş ve kullanışlı bir metro ağına sahip olan şehirde her noktaya bu hizmeti kullanarak ulaşım sağlanmaktadır. Bu hizmetleri kullanmak için 1 ile 7 gün arasında bulunan biletleri almanız gerekmektedir. Şehrin genelini gezmek için özel tur hizmetlerini kullanmak mümkündür. Alternatif ulaşım için tramvay, deniz otobüsleri gibi hizmetleri kullanmak da seçenekler arasında yer almaktadır.

 

 

   İstanbul Hava Durumu
   GünEn AzEn fazla
   Salı16.06 18.06
   Çarşamba16.52 18.52
   Perşembe19.47 21.47
   Cuma20.3 22.3
   Cumartesi20.02 22.02
   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.