Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available8.Haz.2023,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ankara Köstence Uçak BiletleriAnkara Köstence Uçuşları Hakkında Bilgiler

Ankara Köstence arasında seyahat eden birçok kişi şehrin turistik mekanlarının güzelliğine hayran olacaklardır. Köstence Kogalniceanu Romanya’nın Dobluca bölgesinde bulunan Karadeniz kıyısındaki en büyük liman şehridir. Şehirde önemli ölçüde Türk-Tatar azınlık bulunmaktadır. Kentte yaşayan çingene nüfus da Türkçe konuşmaktadır. Şehir Romanya'nın Dobruca bölgesinde, Karadeniz kıyısındaki en büyük liman kentidir. Köstence çevresindeki diğer şehirler gibi tarihi oldukça eskiye dayanan bir şehirdir. Yapılan arkeolojik kazılarda Neolitik, Tunç ve Demir çağlarından kalıntılar bulunmuştur. Bu yönüyle Köstence bölgenin en eski yerleşim yeri olarak bilinmektedir. Bir dönem Osmanlı idaresine geçen şehir, savaşlar sırasında Rus kontrolüne de girmiştir. Yörede zengin maden suyu kaynakları bulunmaktadır. Ayarıca deniz banyoları yaz döneminde turistleri Köstence’ye çekmektedir. Ankara Köstence uçak bileti satın alan birçok kişi kuzeyde bulunan Mamaia sahil dinlenme yerine seyahat etmektedir.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Mihail Kogalniceanu Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Köstence uçak bileti satın alan kişiler şehrin 26 kilometre kuzeydoğusundaki Mihail Kogălniceanu komününde bulunan Mihail Kogalniceanu Havalimanına iniş yapmaktadır. Bu havalimanı kuzey Dobruya bölgesinin ana havaalanıdır. Havalimanından Köstence şehrine, Köstence limanına ve bölgedeki tatil beldelerine ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanı , Romanya'nın 3. Başbakanı Mihail Kogălniceanu'nun ismini almıştır. THY Köstence seferleri haftada dört kez gerçekleşmektedir. Havaalanına otobüs ve taksi ile ulaşım sağlanabilmektedir. Araç kiralama hizmeti de havalimanından alınabilir.

Otobüs

Havaalanından şehre günde 2 sefer çalışan özel bir otobüs bulunmaktadır. Otobüs merkez istasyona yakın bir bölgede durmaktadır. Otobüs fiyatları yaklaşık olarak 1,5 Dolar civarındadır.

Taksi

Havalimanının dışında taksi durakları bulunmaktadır. Köstence’ye taksiyle gitmenin maliyeti yaklaşık olarak 30 Dolar civarındadır.

Araç Kiralama

Havalimanından araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Havalimanının içerisinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır.


Ankara Köstence Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Köstence uçak bileti ne kadar?remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Köstence şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Köstence şehrine uçan havayolları hangileridir?add

Köstence şehrine  en çok uçan havayolları  havayollari şirketleridir.

Köstence şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add

Köstence şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Köstence uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, Köstence uçak biletinizi telefon ile rezervasyon yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24  Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Köstence şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add

Ne yazık ki, bu soruyu cevaplamak kolay değil. Yıl içerisinde uçuşların daha uygun olduğu belirli bir zamanı yoktur. Fakat,uçmak isteğiniz Köstence şehrine sezon öncesi ya da sonrası seyahatler genelde daha ucuz olabilmektedir.  Haber Bültenimize abone olup Köstence özel fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Köstence uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Köstence uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.