Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available8.Haz.2023,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ankara Szczecin Uçak BiletleriAnkara Szczecin Uçuşları Hakkında Bilgiler

Ankara Szczecin arasında seyahat planlayan kişiler ülkenin en ılıman iklimine yolculuk yapacaklardır. Polonya’nın en ılıman iklimine sahip şehri Szczecin, Pomerya voyvodalığına bağlı bir ildir. Nüfusu 410 bin kişidir. Ancak kentle birlikte metropolitan nüfus 780 bin kişi civarındadır. Szczecin’in kuruluşu 1.yüzyıla kadar gittiği tarihçilerin kaynaklarından bilinmektedir. Tarihi kaynakların belirttiğine göre Szczecin’in bulunduğu bölgede Slav’ların yerleşmesiyle Pomeranians kalesinin bulunduğu yerde yani 8.yüzyılda şimdiki halkın ataları yaşamaktaydı. 1090’lı yıllarda burada bir Pomeranya Düklüğü kuruldu ve Szczecin’i yönetti. İlrleyen yüzyıllarda Pomeranya, Roma imparatorluğunun bir parçası oldu. 1630’larda ise Szczecin, isveç’in bir parçası olmuş, ardından Prusya Krallığının kurulmasıyla, bu krallığa katılmıştır. Günümüze yakın zamanlarda ise Szczecin, Almanya’nın bir parçası olarak bir liman kenti vazifesi görmüş, 2. Dünya savaşının yıkıcı etkilerinden dolayı, kent harap olmuş, savaş bitiminde Polonya’nın bir parçası olarak varlığını devam ettirmektedir. Szczecin bir liman kenti olması bakımından denizcilik endüstrisi gelişmiş bir kenttir. Polonya’nın tersanecilik açışından en önemli bölgelerinden biridir. Berlin’e yakınlığı dolayısıyla, bir anlamda Avrupa’nın göbeğinde yer almaktadır.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Szczecin-Goleniow Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara Szczecin uçak bileti satın alan kişiler uçuşlarını aktarmalı olarak yapacaklardır. Szczecin, Goleniow Havaalanı(SZZ) şehir merkezine 45  kilometre uzaklıktadır. Havaalanı ve kent merkezi arasında yolculuk yapmak için birçok seçenek mevcuttur. Havaalanına inmiş bir yolcu kent merkezine otobüs, tramvay, taksi ya da araç kiralama yoluyla ulaşabilir.

Otobüs

Szczecin’de toplu taşıma araçları bir hayli gelişmiştir. Havaalanı dışında kent içinde bir yerden bir yere ulaşmak çok kolaydır. Szczecin, Goleniow Havaalanından şehir merkezine en tercih edilen araçlardan biri otobüslerdir.  ZDİTM toplu taşıma hizmetini veren kurumdur. Havaalanından şehir merkezine günlük hatlar 72-73 ve 93 numaralı hatlar gidebilirsiniz. Bunun dışında yedek otobüs hatları 856-872 numaralı hatlar ile gece ise 522 numaralı hatlarla yolculuk yapmanız mümkündür. Tek biletle hem otobüs hem de tramvaylarla yolculuk yapabilirsiniz. Ancak bu biletlerin aktarmalarda süreleri vardır. 15 dakika ile 120 dakika arasında aktarım süreleri vardır. Bu süre uzunlukları fiyatlara yansır. 15 dakika aktarmalı biletler 2 Zlt, 120 dakika aktarmalı biletler 5 Zlt’dir.

Tren

Szczecin’e gitmek için tren tercihi de yapmanız mümkündür. Szczecin ile havaalanı arası trenle yaklaşık 40 dakika kadar sürmektedir. Trenler havaalanı ile şehir merkezine 08:14-12:19-14:54-15:12-16:55-17:24 saatleri arasında hizmet vermektedir. Otobüslerde kullanılan biletler trenler içinde geçerlidir. Fiyatları aynıdır. Biletler otomatik makinelerden alabileceğiniz gibi, gece saatlerinde araç içinden de olabilirsiniz.

Taksi

Szczecin kent merkezine gitmenin en iyi yollarından biri de taksi ile yolculuk yapmaktır. Taksi otobüse oranla daha konforlu olması bakımından, seyahat severlerin en çok tercih ettiği araçlardan biridir.  Goleniow Havaalanından şehir merkezine taksiyle gidecekler Airport Taxi Group’un +48 91 481 7690 numaralı telefondan taksi isteyebilirler. Bu taksiler mesafesine göre fiyatlandırılmaktadırlar. Szczecin merkezine gitmek için 35 ile 50 kilometreye 130 ila 170 Zlt ödemeniz gerekebilir.

Araç Kiralama

Szczecin Goleniow Havaalanından şehir merkezine gitmek kolaydır. Havaalanından şehir merkezine gitmenin bir yolu da araç kiralamaktır. Havaalanı terminalinin varış bölümünde bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak, şehir merkezine ulaşmanız mümkündür. Havaalanı araç kiralamak için sizlere; Hertz, Avis, Sixt, Europcar, Carfillar Rent a car, Ekspress rent a car, Panek, PoloAuto vb. gibi firmaları tesviye edebiliriz.


Ankara Szczecin Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Szczecin uçak bileti ne kadar?remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Szczecin şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Szczecin şehrine uçan havayolları hangileridir?add

Szczecin şehrine  en çok uçan havayolları  havayollari şirketleridir.

Szczecin şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add

Szczecin şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Szczecin uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, Szczecin uçak biletinizi telefon ile rezervasyon yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24  Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Szczecin şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add

Ne yazık ki, bu soruyu cevaplamak kolay değil. Yıl içerisinde uçuşların daha uygun olduğu belirli bir zamanı yoktur. Fakat,uçmak isteğiniz Szczecin şehrine sezon öncesi ya da sonrası seyahatler genelde daha ucuz olabilmektedir.  Haber Bültenimize abone olup Szczecin özel fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Szczecin uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Szczecin uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.