Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available9.Haz.2023,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Antalya Bydgoszcz Uçak BiletleriAntalya Bydgoszcz Uçuşları Hakkında Bilgiler

Antalya Bydgoszcz arasında seyahat yapmayı planlayanların, Polonya’nın en güzel kentlerinden birine gittiklerini bilmesi gerekir. Bilindiği gibi Bydgoszcz kenti Polonya’nın kuzeyinde yer almaktadır. Yüzölçümü kent merkezi olarak 175.98 kilometrekaredir. Nüfusu ise kent merkezi 360 bin, metropol olarak Torun’la birlikte 850 bin kişi civarındadır. Bydgoszcz, Polonya’nun bu bakımdan 8 büyük şehrinden biridir. Bydgoszcz aynı zamanda bir üniversiteler şehri olarak da bilinir. Kentin tarihi 1238’lere kadar gitmektedir. 13. Yüzyıldan beri bilinen birçok kanıt bunu doğrulamaktadır. Bu yüzyıllarda Töton şövalyelerinin bir bölgesiydi. Bu dönemde Polonya Kralı III Casimir zamanında şehrin yapısı değişti. Burada bulunan Yahudilerle sorunlar yaşandı, daha sonraları bu bölge 15 ile 16 yüzyıllar arasında buğday ticaretinin merkezi oldu. Tarih içinde İsveç’le büyük bir savaş sonrası yenildiler ve onların egemenliğine girdiler. Daha ilerleyen yıllarda Prusya egemenliğinde kaldı ve en nihayetinde Alman İmparatorluğunun bir kenti olarak uzun yıllar kaldı. Bu dönemde Alman nüfusu, Polonya nüfusunu 3’e katlamıştır. 1.dünya savaşı sonra Versailler Anlaşması nedeniyle yeniden Polonya olarak tanındı ve bu süreyi takip eden zamanlar içinde Polonya nüfusu, Alman’ların ülkeyi terk etmesiyle tekrar artmaya başladı. 2.dünya savaşı yıllarında ise Nazi işgaline uğrayan Polonya, toplama kamlarıyla büyük acılar çekmiş bir ülke olarak tarihe geçti. Daha ilerleyen zamanlarda Sovyetlerin bir parçası olarak varlığını sürdürdükten sonra 90’larda bağımsızlaşarak tekrar kendi ayakları üzerinde durmaya başladı.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Antalya Bydgoszcz uçak bileti alanlar kentin iç kesimlerine kolayca ulaşmaktadırlar. Bydgoszcz havaalanı şehir merkezine 3,5 kilometre uzaklıktadır. Birçok bölgeye yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir havaalanıdır. Buradan şehir merkezine birçok araç seçeneği vardır. Otobüs, taksi ve araç kiralama yöntemiyle şehir merkezine ve diğer merkezlere kolayca ulaşabilme olanağı vardır.

Otobüs

Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski Havaalanından şehir merkezine ulaşmak koyadır ve bunun için birçok seçenek vardır. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz otobüstür. Bydgoszcz’de toplu taşıma işini Zarzad Drog Miejskich I Komunikacji Publicznej(ZMDMİKP)yapmaktadır.  Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski Havaalanından kent merkezine 80 numaralı otobüse binerek gidebilirsiniz. Otobüs durukları havaalanı terminal binasının sol yanında, araç park yerlerinin bulunduğu bölümdedir. 80 numaralı otobüsleri 08:44 ile 00:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Bu tarifeler bazı zamanlarda değişiklikler gösterebilir. Bilet fiyatları ise, tek bilet 3.00 Zl civarında, tam gün tek bilet ise 4.20 zl civarındadır. Bu biletler haftalık, aile bileti gibi çeşitlilikler göstermektedir.

Taksi

Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski Havaalanından şehre gitmek için en rahat ulaşım araçlarından biri de taksi kullanmaktır. Taksi hizmetlerinden yararlanmak için havaalanının varış bölümü çıkmanız gerekir. Burada Radyo taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Radyo Taksiye 800 666 666 numaralı telefondan ulaşabilir, 600 00 96 64 numarısına sms ile iletişim kurabilirsiniz.

Araç Kiralama

Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski Havaalanından kent merkezine gitmek için bir seçenekte araç kiralamaktır. Havaalanı terminal binasının varış bölümünde bulanan, araç kiralama şirketlerinden araç kiralamanız mümkündür. Bydgoszcz-Ignacy Jan Paderewski Havaalanında bulunan; Avis, Hertz, Enterprise Rent a car, Panek Rent a car, Rentis Rent a car vb. gibi şirketler araç kiralama hizmeti almanız için burada bulunmaktadırlar.


Antalya Bydgoszcz Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Bydgoszcz uçak bileti ne kadar?remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Bydgoszcz şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Bydgoszcz şehrine uçan havayolları hangileridir?add

Bydgoszcz şehrine  en çok uçan havayolları  havayollari şirketleridir.

Bydgoszcz şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add

Bydgoszcz şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Bydgoszcz uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, Bydgoszcz uçak biletinizi telefon ile rezervasyon yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24  Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Bydgoszcz şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add

Ne yazık ki, bu soruyu cevaplamak kolay değil. Yıl içerisinde uçuşların daha uygun olduğu belirli bir zamanı yoktur. Fakat,uçmak isteğiniz Bydgoszcz şehrine sezon öncesi ya da sonrası seyahatler genelde daha ucuz olabilmektedir.  Haber Bültenimize abone olup Bydgoszcz özel fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bydgoszcz uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Bydgoszcz uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.