Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Antalya Köln/Bonn Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
176.47 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluTürk Hava Yolları
Uçuş Süresi3:20

Ucuz Antalya Köln/Bonn Uçak Bileti

Ucuz Antalya Köln/Bonn Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Köln/Bonn
Antalya
10.11.2021
176.47 €
Sun Express
Köln/Bonn
Antalya
15.11.2021
177.97 €
Türk Hava Yolları
Köln/Bonn
Antalya
28.10.2021
184.47 €
Türk Hava Yolları
Köln/Bonn
Antalya
26.10.2021
186.47 €
Türk Hava Yolları
Köln/Bonn
Antalya
10.11.2021
191.47 €
Sun Express
Köln/Bonn
Antalya
15.11.2021
193.97 €

Köln/Bonn Hakkında Bilgiler

Köln, Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti’nin en büyük şehri, Almanya’nın en ise dördüncü büyük şehridir. 405,15 km² yüzölçümüne ve 1 milyonu aşkın nüfusa sahiptir. Köln, M.Ö 50 yılında Roma İmparatoru Claudius tarafından bazı kabilelerin saldırılarından korunmak için bir koloni şeklinde kurulmuş. Daha sonra buraya Latince “Koloni” ismi verilmiş. Her dilde farklı telaffuz edilen şehir, Türkçede “kolonya” olarak bilinmiştir. İsminden de anlaşıldığı gibi bu şehir, kolonyanın icat edildiği şehir. Köln’de çok sayıda yabancı bulunduğu için de farklı kültürleri bir arada barındırıyor. Ortasından Ren Nehri geçiyor olması, şehre egzotik ve tabiatı kıskandıran bir hava katmış durumda. Nehir üzerine kurulan bu güzel şehri gezip görmek için şimdiden en uygun Köln uçak bileti arayışına girmeye başlayacaksınız. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Köln Katedrali şehrin en ünlü yapısıdır. Demiryolu ve havayolu ulaşım ağlarının kesişme noktası olan Köln’de, ulaşım çok yönlü bir şekilde ilerliyor. Avrupa’nın en büyük metropolit alanları arasında yer alan şehir; kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence alanlarında epey aktif. Almanya’nın diğer şehirlerine oranla rüzgârsız ılıman bir iklime sahiptir, fakat yağışları her mevsim devam eder. Antalya Köln/Bonn uçak bileti aldığınızda yanınıza alacağınız ilk şeylerden birisinin yağmurluk olduğunu belirtelim.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Almanya’nın en büyük 7. havalimanı olma özelliğine sahip Köln Uluslarası Havalimanı, Avrupa’nın en gelişmiş havaalimanlarından birisi.

  Otobüs

  Ekonomik ve kolay bir seçenek olan otobüslerle, şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Köln uçak biletinizi aldıktan sonra otobüs güzergâhlarını ve saatlerini havalimanının internet sitesinden incelemenizi tavsiye ederiz. Otobüslerle aynı zamanda Bonn şehrine de ulaşabiliyorsunuz.

  Tren

  Kolay bir ulaşım aracı olan trenleri, havalimanının sağ tarafında görebilirsiniz. Yolculuk güzergâhınıza göre nereye varmak istiyorsanız ona göre trene binmeniz gerekir. Banliyö trenleriyle 14 dakikada, Express trenleriyle de 11 dakikada şehre ulaşabilirsiniz.

  Shuttle Servis

  Eğer konaklama yapacağınız otelin shuttle anlaşması var ise, shuttle sayesinde uçağınızdan inince otelinize konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  Taksi

  Havaalanındaki Terminal 1 ve Terminal 2’de bulabileceğiniz taksilerle şehir merkezine bütçenizi çok zorlamadan ulaşabiliyorsunuz. Taksi fiyatlarını önceden öğrenmek isterseniz de yine havalimanı internet sitesinde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 • Köln’de Gezilecek Yerler

  Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, şehrin büyüklüğü sizi korkutmasın. Şehirde ulaşım araçlarının çeşitliliği ve sıklığı sayesinde gezinizi kesintisiz bir şekilde sürdürebiliyorsunuz. Müze cenneti olan Köln, size tarihi noktalarının dışında parkları, bahçeleri, alışveriş alanları ve sanat merkezleri ile pek çok keyifli alanlar sunuyor. Gezmekle bitiremeyeceğiniz bu şehirde vaktiniz kısıtlıysa tekrardan ucuz uçak bileti bularak kendinizi Köln’de bulabilirsiniz.

  Köln Katedrali

  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Köln Katedrali, şehir meydanındaki ihtişamlı yapısıyla görenleri büyülüyor. Bakmaya doyamayacağınız büyüklüğe sahip katedralin yapımı 632 yıl sürse bile ne yazık ki maddi imkânsızlıklardan dolayı bitirilememiş. Bu haliyle bile ilgi odağı olan Köln Katedrali, Kuzey Avrupa’nın en büyük Gotik kilisesidir.

  Kolumba Müzesi

  2009 yılında “Pritzker Mimarlık Ödülü”ne layık görülen Kolumba Müzesi, görmeniz gereken yerlerin başında bulunuyor. Müzede, Roma dönemine ait kalıntıları görebiliyorsunuz. Önceden kilise olarak kullanıldığı için, 19. yüzyıla ait savaş sırasında yıkılan kilisenin kalıntılarına da rastlayabilirsiniz. Müzede dini ve dekoratif objeler, heykeller ve resimler bulunuyor. Kolumbastraße’de yer alan müze, sadece Salı günleri ziyarete kapalı.

  Roma Germen Müzesi

  Roma Germen Müzesi, Roma dönemine ait tüm kültürel geleneksel yapı hakkında bilgi edinebileceğiniz bir arkeoloji müzesi. Köln Katedrali’nden çıktıktan sonra biraz yürüyerek buraya ulaşabilirsiniz. Pazartesi dışında tüm günlerde ziyaret edebileceğiniz müzede, Roma döneminden cam ve seramikler, Germen döneminden ise mücevherler ve anıt mezarlar görülesi alanlardan yalnızca birkaçı. 

  Hohenzollern Köprüsü

  Köln, Ren Nehri’nin her iki kıyısına 8 köprüyle bağlanmış bir şehir. Tatil süreniz kısıtlıysa ve bu köprüler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, size tavsiyemiz Hohenzollern Köprüsü’dür. Ren Nehri’ne doğru yürüdüğünüzde sizi karşılayacak olan bu köprü, herkesin ilgi odağı. Bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise sevgililer tarafından asılan aşk kilitleri. Aşk kilitlerinin köprüye ağırlık açısından zamanla zarar verdiği gerekçesiyle Köln Hükümeti bu geleneği yasaklamış ancak halk tepki gösterince tekrardan süregelmiştir. Manzarasıyla harika bir görüntüye sahip köprünün fotoğrafını mutlaka galerinize ekleyin.

  Wallraf-Richartz Müzesi

  Köln’ün en eski müzesidir. Ortaçağ ve Barok dönemlerine ait birbirinden kıymetli sanat eserlerini göreceğiniz bir müze. Sanat tarihinde, hafızamızda yer edinen tüm isimlerin eserlerine tanık olacağınız bu müzeyi ziyaret edeceğiniz noktalar arasına eklemenizde fayda var.

  Fragrance Museum / Parfüm Müzesi

  Kolonyanın icat edildiği şehrin, bir Parfüm Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor olması sizi şaşırtmayacaktır. Parfümlerle ilgili bilgiye sahip olmak ve alışılmışın dışında bir müze görmek isteyenleri buraya davet ediyoruz.

   Alter Mark / Eski Şehir

  Sıra evleriyle Ortaçağ mimarisini gözleyebileceğiniz bu meydan, şehrin gece gündüz en hareketli yeri. Gezinize yemek molası vermek isterseniz ya da bir şeyler içip dinlenmek isterseniz, burada çok keyifli mekânlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda her yıl Kasım ayında yapılan Köln Karnavalı bu meydanda düzenleniyor.

  Jan Won Werth Heykeli

  Meydanda yürürken mutlaka gözünüze çarpacak olan Jan Won Werth heykelinin hikâyesi, hüzünlü bir aşk. Gençliğinde çiftlikte çalışan Jan Won, o dönemlerde bir kıza aşık olur, ancak fakir olduğu için reddedilir. Bu olaydan sonra şehirden ayrılıp yıllar sonra zengin bir general olarak tekrar şehre geri döner. Sevdiği kız bu esnada yaşlanmış ve kimseyle evlenmemiştir. Kent meydanında karşılaştıklarında ise kızın pişmanlıklarla dolu sözleri meydanda yankılanır. Etkileyici hikâyeye sahip bu heykeli mutlaka yakından görmenizi tavsiye ederiz.

 • Köln’de Ne Yenir?

  Diğer Alman şehirleri ile benzerlik gösteren Köln'de yemekler biraz daha çeşitlidir. Köln mutfağının her damak tadına uyacağını belirtelim. Köln mutfağı sosis üzerinden ilerliyor demek doğru olur. Birçok yemeklerinde sosis bulunuyor. Bunların başında Kölsche Kaviar (Köln havyarı), Himmel Un Aad ve Flönz’ü sayabiliriz. Patatesin de önemli rol aldığı Köln mutfağında kendilerine özgü olan Rievkoche’yi denemenizi tavsiye ederiz. Gözlemeye benzeyen bu lezzet, içine patates ve elma püresi konularak yapılıyor. Tatmanız gereken lezzetler arasında az pişmiş et yemeği olan “Rheinischer Soorbrode”ı başlıca söyleyelim. Sığır eti ile yapılması tercih edilen Rheinischer Soorbrode yemeği için, et birkaç gün önceden sirke ve baharatla marine ediliyor. Köln keşfinize erken saatlerde başladıysanız çavdardan yapılan bir tür ekmek olan Röggelchen'i yanında peynirle servis edilmiş bir şekilde çoğu pastane ve cafede bulabilirsiniz. Pudinge bayılıyorsanız, kendinize hemen bir Rote Grütze adı verilen kırmız meyveli puding ile mutlu edin. Çikolataya doyum olmaz diyenleri de Çikolata Müzesi’ne alalım. Nehir kıyısına kurulu müzede çikolata yapımına dair her şeyi uygulamalı olarak görebilirsiniz. Peki, bu tatların arasında Köln’de ne içiliyor dersek; yine akıllarda bira canlanıyor tabi ki. Kendilerine özgü ve küçük bardakta sunulan Kölsch birasının 25 farklı çeşidi bulunuyor. Bu lezzetlerin hepsini bulabileceğiniz restoranlar olarak sizlere önereceğimiz yerlden bazıları ise; La Vision, Lommerzheim, Früh am Dom ve Em Krützche’dir.

 • Köln’de Kültür ve Eğlence

  Köln, tarihi yapılarının yanı sıra kültür ve eğlence alanında da zengin çeşitliliğe sahip. Yıl içerisinde düzenlenen opera, tiyatro, festivalleriyle turistlerin ilgi odağı. Çok fazla tercih edilen bir metropol olduğu için Köln uygun uçak bileti araştırması yaparak bütçenizi korumak için erken davranmanız gerekir. Peki bu büyük metropolde neler yapabilirsiniz sıralayalım; Ren Nehri üzerine kurulu şehrin tüm güzelliğinden faydalanacağınız gibi nehirde tekne turu yaparak muhteşem manzarasını seyre dalabilirsiniz. Nehir turunuz sonrasında tüm enerjinizi depoladıktan sonra Hohe Caddesi’nde gezebilir, Köln'den bir anı ile dönmek için birkaç obje alabilirsiniz. Kasım, Aralık aylarında Köln’e gelmişken Noel Pazarı’nda bulunmak isteyeceğinize eminiz. Hatta sırf bu coşku dolu Noel havası için bile en ucuz Köln uçak bileti arayışına çıkarsanız şaşırmayız. Queen hayranı iseniz kaçırmamanız gereken bir diğer festival ise We Will Rock You festivali. Festivale her yıl binlerce turist ilgiyle katılıyor. Queen şarkılarından oluşan festival, müzikal havasını doyasıya yaşatıyor. Musical Dome'da düzenlenen festivalde, insanların tümü benzer kıyafetler giyerek bir örnek halini alıyor. Kısacası bu festival sadece Queen hayranlarını değil, herkesi hayran bırakacak bir festival deneyimi sunuyor. Gezinize heyecan dolu bir noktada devam etmek isterseniz, hemen Phantasialand’a yola çıkmanızı tavsiye ederiz. Burası Almanya’nın en büyük tema parkı ve oldukça eğlenceli bir gün geçireceğiniz yer. Mimarisine ve nehir manzarasına doyamayacağınız Köln seyahatinizi teleferik turuyla sonlandırabilirsiniz. Şehrin tüm güzelliğini bir arada fotoğraflama imkânı sunan teleferikten inmek istemeyeceksiniz. Köln’de geçireceğiniz vakit bir haftadan kısaysa eminiz ki tekrardan kendinizi Antalya Köln/Bonn uçak bileti fiyatlarına bakarken bulacaksınız.

Antalya Köln/Bonn Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Antalya Köln/Bonn uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Antalya Köln/Bonn tek yön en ucuz bileti ile günü  dur. En ucuz Antalya  Köln/Bonn gidiş dönüş bilet ise ile   dur.

Antalya Köln/Bonn uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Antalya Köln/Bonn uçuşu ortalama  sürmektedir.

Antalya Köln/Bonn uçan havayolları hangileridir?

Antalya - Köln/Bonn arası en çok uçan havayolları; havayolları şirketleridir.

 

Antalya Köln/Bonn uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Antalya Köln/Bonn uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Antalya Köln/Bonn uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Antalya Köln/Bonn uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Antalya Köln/Bonn uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Antalya Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Çarşamba21.7 23.7
Perşembe20.63 22.63
Cuma20.19 22.19
Cumartesi19.66 21.66
Antalya Köln/Bonn Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.