Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Antalya Paris Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
114.2 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluSun Express
Uçuş Süresi4:30

Ucuz Antalya Paris uçak bileti

Antalya Paris uçak biletleri

Sun Express
Paris
Antalya
24.03.2022
114.2 €
Sun Express
Paris
Antalya
27.03.2022
124.2 €
Türk Hava Yolları
Paris
Antalya
21.03.2022
129.2 €
Pegasus Havayolları
Paris
Antalya
15.04.2022
134.76 €
Sun Express
Paris
Antalya
21.03.2022
138.2 €
Türk Hava Yolları
Paris
Antalya
22.03.2022
139.2 €

Ucuz Antalya Paris Uçak Bileti

Ucuz Antalya Paris Uçak Bileti

Sun Express
Paris
Antalya
03.03.2022
228.7 €
Sun Express
Paris
Antalya
24.02.2022
238.7 €
Lufthansa
Paris
Antalya
11.03.2022
248.54 €
Türk Hava Yolları
Paris
Antalya
04.03.2022
249.2 €
Türk Hava Yolları
Paris
Antalya
06.03.2022
254.2 €
Sun Express
Paris
Antalya
28.02.2022
254.7 €

Paris Hakkında Bilgiler

Her yıl milyonlarca turistin Paris uçak bileti alarak ziyaret ettiği şehir, günümüzde Işıklar Şehri veya Aşıklar Şehri olarak da bilinir. Banliyöleriyle birlikte yaklaşık 12 milyon kişilik nüfusuyla Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden biridir. Paris’teki en eski kalıcı yerleşim izlerine Milattan Önce 4000 ve 3000 yılları arasında Seine Nehri’nin kıyısında rastlanmıştır. Milattan Önce 3. yüzyılda Parisli olarak tanınan Galyalı bir kabile tarafından kurulduğu ve Romalılar döneminde Lutetia adıyla anılırdı ve bir süre Roma hakimiyetinde kalmıştır. Hristiyanlığın kabul edilmesiyle birlikte şehirde kiliseler inşa edilmeye başlanmıştır. Rönesans etkisiyle birlikte şehrin bugünkü önemli eserlerinin birçoğu o dönemlerde inşa edilmiştir. 1600’lü yıllarda tahta geçen 14. Louis ile Paris’in Altın Çağı başlamıştır. 18. yüzyılda Avrupa ve Batı dünyasında büyük bir devrim niteliğindeki Fransız İhtilali halkı oldukça kanlı, ama bir o kadar da radikal bir değişime sebep olmuştur. 19. yüzyılın ortalarında şehrin büyük bir kısmı yıkılarak yeniden yapılmış ve bu sırada pek çok sanatçı yoksulların yaşadığı bir bölgeye taşınmak zorunda kalmış. Bu dönem aynı zamanda şehrin sanatsal altyapısını oluşturarak dünyaca ünlü sanatçıların bir araya gelmesine aracı olmuştur. 1. Dünya Savaşı sırasında pek fazla zarar görmeyen Paris’in geleceği bilim, kültür, sanat, moda, ticaret merkezi olarak parlak olmuştur. Romantizmin en iyi yaşandığı şehir sanatseverler için bir cennettir. Kültürü, tarihe yön veren geçmişi, muhteşem güzellikleriyle sadece  MartiGo  ile Antalya Paris uçak bileti alarak tanışabilirsiniz. Ilıman iklime sahip şehirde güneşli gün sayısı az, yağışlı günler çoktur; Paris’in tadı en güzel bahar ve yaz aylarında çıkar. Paris uçak bileti aldığınız andan itibaren siz de kendinizi Parisienne havasına kaptırabilirsiniz!

 • Paris Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Paris’te iki büyük bir tane de küçük ölçekte olmak üzere toplam 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Bunlar Roissy olarak da bilinen Charles de Gaulle Havalimanı, Orly Havalimanı ve Beauvais Havalimanlarıdır. Tüm havalimanlarından şehre ulaşım oldukça kolay, ancak karışıklık yaşamamak için hangisine indiğinizi ve şehre nasıl gideceğinizi önceden bilmekte fayda var. Şehir içi ulaşımında çok işinize yarayacak Paris Visite Pass kartı ile pek çok toplu taşıma aracını gün içinde sınırsız kullanabilir ve bazı turistik destinasyonlarda indirim kazanabilirsiniz.

  Charles de Gaulle Havalimanı (Roissy)

  CDG kodlu havalimanı şehrin en büyük havalimanıdır, halk arasında Roissy olarak bilinir. Burası genelde büyük havayolları tarafından düzenlenen uluslararası uçuşlara ev sahipliği yapıyor. Yani bulabildiğiniz en uygun Paris (tüm havalimanlari)uçak biletini almayı düşünmüyorsanız iniş yapacağınız havalimanı muhtemelen Roissy olmayacaktır. Roissy, şehrin kuzeyinde ve merkeze yaklaşık 30 km mesafede yer alır. Havalimanında bulunan 3 terminal arasındaki ulaşımı CDGAL isimli ücretsiz shuttle trenleriyle sağlayabilirsiniz.

  RER (Tren)

  Havalimanından şehre ulaşım için en sık tercih edilen yöntemler arasında RER yer alır. Havalimanındaki Terminal 3’te konumlanmış olan RER durağından yaklaşık 40 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminal 2’de bulunan TGV trenleri ise farklı şehirlere açılan istasyon olarak aklınızda bulunsun.

  Taksi

  Hızlı ve konforlu bir ulaşım alternatifi arıyorsanız, pek çok şehre kıyasla daha ekonomik olan taksiyi tercih edebilirsiniz. Ancak bagajlar için ekstra ödeme yapmanız gerekebilir. Taksiyle trafiğe bağlı olarak şehir merkezine 35-45 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Paris’te başlığı beyaz ışıkla aydınlanmış taksiler boş, turuncular ise doludur.

  Otobüs

  Ucuz uçak bileti satın aldıysanız, şehir merkezine ulaşım sağlamak için toplu taşımayı tercih etmek isteyebilirsiniz. Paris bu konuda tipik bir Avrupa şehri gibi oldukça gelişmiştir. Terminal 1’den yaklaşık 10 dakikada bir hareket eden ve 40 dakikada şehre ulaşan; Terminal 2’den ise yaklaşık 30 dakikada bir hareket eden ve 50 dakikada şehre ulaşan Air France shuttle otobüslerini tercih edebilirsiniz. 1, 2 ve 3 numaralı Terminallerden yaklaşık 1 saatte, aktarma yapmanıza gerek kalmadan, şehir merkezine ulaşan Roissy Bus alternatifini değerlendirebilirsiniz. Havalimanına gece iniş yaptıysanız toplu taşıma tercihiniz Noctilien otobüsleri olacaktır. Aktarmalı yolculuklar için 350, 351 ve 19 numaralı otobüs hatları tercih edilmektedir.

  Araç Kiralama

   Paris (tüm havalimanlari) uçak bileti alarak çıktığınız Antalya Paris seyahatinizde kendi aracınızla gezmek isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Ancak Paris sokakları ve turistik noktalar araçla ulaşıma pek müsait değil. Bu yüzden şehir içi ulaşımında son derece ekonomik ve neredeyse her yere ulaşmanızı sağlayacak metroyu, otobüsleri, bisikleti veya yürümeyi tercih edebilirsiniz.

  Paris Dolmuşu

  Sizinle aynı dili konuşan ve ihtiyaçlarınızı anlayan şoförlerden oluşan Paris Dolmuşu ile sadece Türk yolculara özel sunulan taksi hizmetini tercih edebilirsiniz.

  Orly Havalimanı

  Şehrin güneyinde konumlanmış olan Orly Havalimanı, ağırlıklı olarak düşük tarifeli havayollarının iniş yaptığı bir bölgedir. Mesela en ucuz Paris (tüm havalimanlari)uçak bileti almayı düşünüyorsanız muhtemelen Orly Havalimanı’na iniş yapacaksınız. Burada iç hatlar uçuşları için batı ve uluslararası uçuşlar için güney olmak üzere iki terminal bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için farklı alternatifleriniz bulunuyor.

  Tren

  Şehir merkezine ulaşım için toplu taşımayı tercih edecekseniz yardımınıza RER ile bağlantılı olan Orlyval treni yetişiyor. Raylı sistemde diğer alternatifiniz ise Tram 7 numaralı tramvaylar olacaktır.

  Otobüs

  Şehir merkezinde Denfert-Rochereau istasyonları arasında yaklaşık 20 dakikada bir hareket eden Orlybus otobüslerini tercih edebilirsiniz. Otobüs için diğer alternatifiniz yaklaşık 30 dakikada bir hareket eden Air France otobüsleridir. Bu otobüsler ile Roissy veya tren istasyonlarına aktarma yapmanız mümkün.

  Taksi

  Hızlı ve rahat bir yolculuk için taksiyi tercih edebilirsiniz. Binmeden önce mesafeyi sorarak ücreti öğrenmenizi öneriyoruz.

  Araç Kiralama

  Kendi aracınızla seyahat etmek istiyorsanız Orly Havalimanı’nda konumlanmış olan araç kiralama ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Vakit kazanmak için internet üzerinden erken rezervasyon yapma seçeneği bulunuyor.

  Beauvais Tille Havalimanı

  Şehre en uzak mesafede konumlanmış olan ve düşük tarifeli ve Avrupa içi uçuşların yapıldığı havalimanı, Beauvais’dir. Paris (tüm havalimanlari) uçak bileti alacaksanız, uçağınız buraya değil diğer iki havalimanından birine iniş yapacaktır.

  Tren

  Havalimanına yakın mesafede Beauvais tren istasyonu bulunuyor. Buraya ulaşmak için yaklaşık 15 dakika sürecek otobüs veya taksi yolculuğu yapmanız gerek. Trenle Paris’e ulaşmak ise yaklaşık 1 saat sürüyor.

  Otobüs

  Paris’e direkt olarak veya tren istasyonuna giden otobüsleri tercih edebilirsiniz.

  Taksi & Araç Kiralama

  Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih etmek oldukça masraflı bir alternatif. Onun yerine tren istasyonuna gitmek için taksiyi kullanmayı tercih edebilir; araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan ofisleri ziyaret edebilirsiniz.

  Shuttle Otobüsler

  Dilerseniz havalimanından şehre dilerseniz tren istasyonuna bu araçları tercih edebilirsiniz.

Antalya Paris Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Antalya Paris uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Antalya Paris tek yön en ucuz bileti Sun Express ile 2022-03-24 günü 114.20 dur. En ucuz Antalya  Paris gidiş dönüş bilet ise Sun Express ile 228.70 EUR  dur.

Antalya Paris uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Antalya Paris uçuşu ortalama 4:30 sürmektedir.

Antalya Paris uçan havayolları hangileridir?

Antalya - Paris arası en çok uçan havayolları; Sun Express,Türk Hava Yolları,Pegasus Havayolları,Lufthansa havayolları şirketleridir.

 

Antalya Paris uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Antalya Paris uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Antalya Paris uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Antalya Paris uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Antalya Paris uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Antalya Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Perşembe7 9
Cuma6.99 8.99
Cumartesi9 11
Pazar9.72 11.72
Antalya Paris Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.