Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Antarktika Uçak BiletleriAntarktika Uçuşları Hakkında Bilgiler

Antarktika, Güney Kutbu bölgesinde yer alan ve yeryüzündeki en soğuk, en kurak ve en rüzgarlı kıta olan bir bölgedir. Yüz ölçümü yaklaşık 14 milyon km²'dir ve yüzde 98'i buzullarla kaplıdır. Antarktika'da hiçbir yerleşim yeri yoktur ve sadece bilimsel araştırmalar ve turizm faaliyetleri için ziyaret edilmektedir.

Antarktika, yeryüzünün en yüksek dağlarından bazılarını barındırır, bu dağların en yükseği 4.892 metre yüksekliğiyle Vinson Dağı'dır. Antarktika ayrıca, Dünya'nın en büyük tatlı su kaynaklarını içeren buzullarla kaplıdır. Bu buzulların çözülmesi, okyanus seviyelerinin yükselmesine neden olabilir.

Antarktika'nın çevresindeki denizler, balinalar, foklar, penguenler ve diğer deniz memelileri için bir yaşam alanıdır. Ayrıca, Antarktika, bilimsel araştırmaların yapıldığı, atmosfer ve iklim bilimleri, uzay gözlemi ve biyoloji gibi alanlarda önemli bir araştırma merkezi haline gelmiştir.

Antarktika'da yaşayan bazı canlılar da vardır, ancak bu canlılar genellikle sadece mikroorganizmalardır. Bazı balıklar, kriller ve denizanası türleri de bu soğuk sulara adapte olmuştur.

Antarktika Antlaşması, 1959 yılında imzalanmış bir uluslararası anlaşmadır ve antarktik araştırmaların sadece barışçıl amaçlar için yapılmasını ve bölgenin askeri amaçlar için kullanılmamasını hedeflemektedir. Antlaşma, 54 ülke tarafından imzalanmıştır ve Antarktika'yı bir bilim merkezi ve barışçıl bir ortam olarak korumak amacıyla uluslararası bir işbirliği örneği olmuştur.Antarktika Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Antarktika uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Antarktika için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Antarktika uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Antarktika uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Antarktika uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done