Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Antwerp International Havalimanı Uçak BiletleriAntwerp International Havalimanı Uçuşları Hakkında Bilgiler

Antwerp Havalimanı

Antwerp Havalimanı, Belçika’da hizmet veren uluslararası havalimanlarından birisidir. 1930 yılında ilk defa hizmet vermeye başlayan havalimanı küçük olmasına rağmen yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Flaman bölgesinde bulunan havalimanı Anvers şehrine 5 kilometre uzaklıkta, şehrin doğusunda bulunmaktadır.

Adres: Luchthavenlei z/n, 2100 Antwerpen, Belçika
IATA: ANR
ICAO: EBAW
Havalimanı: Deurne Havalimanı - Antwerpen Uluslararası Havalimanı

Antwerp Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Antwerp havalimanı şehrin doğusunda yer almaktadır. Şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta bulunan havalimanından merkeze E19 yolunu kullanarak ulaşmak mümkündür. Havalimanı içerisinde hizmet verilen birçok nokta var. Alışveriş yapılacak mağazalar, yemek için restoran, büfe, kafe, Duty Free, emanet eşya, araç kiralama hizmetleri, dinlenme salonları, toplantı odaları havalimanında yer almaktadır. Dinlenmek isteyenler için otel hizmeti, ibadethane noktaları da havalimanı içerisinde ki hizmetler arasında yer alıyor.

Antwerp Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından merkeze ulaşım için alternatif araçlar kullanmak mümkündür. Otobüs, taksi, toplu taşıma araçları, tramvay hizmetlerini kullanarak merkeze ulaşım sağlanabilmektedir. Hıza, konfora ve güvenliğe göre tercih etmek mümkündür.

·         Taksi

Taksi hizmetinden faydalanarak havalimanından merkeze 20-25 dakika içerisinde ulaşım sağlamak mümkündür. Bu hizmetten faydalananlar ortalama ücret olarak gidilen noktaya göre 15 ile 20 Euro arasında ödeme yapmaktadır.

·         Otobüs

Şehir merkezine havalimanından ulaşım için en çok tercih edilen araçlar otobüs hizmetleridir. Havalimanı terminallerinin hemen yanından hareket eden bu araçlar için 51, 52 ve 53 numaralı hatları tercih etmek mümkündür. Her 15 dakikada bir hareket eden araçlarla merkeze 15-20 dakikada ulaşım sağlanıyor.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servisleri özel olarak toplu taşımayı tercih eden yolcular için alternatif bir ulaşım yöntemidir. Bu hizmet için 5 ile 7 Euro arasında bir ücret ödenmektedir. City Express Shuttle bu hizmeti sunan firmalardan birisidir. Oteller ve bazı uçak firmaları da bu hizmeti vermektedir.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama servisi üzerinden şehir merkezine ulaşım için havalimanından araç kiralamak mümkündür. Uçuştan önce bu hizmetten yararlanarak erken rezervasyon yaptırarak buraya ulaşabilirsiniz. Bu hizmet esnek fiyat ile sunulmaktadır.

 

·         Tramvay

Raylı sistemi kullanmak isteyenler için havalimanından merkeze her 5 dakika da bir tramvay servisi hareket etmektedir. Bu servisten yararlanmak için 4, 9 ve 11 numaralı hatları kullanmanız gerekmektedir. En hızlı, konforlu ve uygun toplu taşıma seçeneği olarak sunulmaktadır.

Anwerp Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Anwerp şehir içerisinde seyahat etmek için çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Otobüs, tramvay, metro, taksi, araç kiralama hizmetleri tercih edilebilmektedir. Geniş bir ağa sahip olan otobüs hizmeti şehirde her noktaya ulaşım için şehir halkı tarafından özellikle seçilmektedir. Sizde bunu tercih ederek bölgede istediğiniz her noktaya uygun bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Araç kiralama hizmeti tercih edenler şehirde istediği zaman istediği noktaya gitmenin keyfini yaşayabilir. Hatta diğer yakında olan şehirlere de bu hizmetle gitmek daha uygun olacaktır.

 Antwerp International Havalimanı Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Antwerp Havalimanı Nerede?remove

Antwerp havalimanı Anvers şehrinin doğusunda konumlanmaktadır. Şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanı Luchthavenlei bölgesinde yer alıyor.

Antwerp Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?add

İstanbul – Antwerp Havalimanı: 3 Saat 30 Dakika

Roma – Antwerp Havalimanı: 2 Saat 10 Dakika        

Moskova – Antwerp Havalimanı: 3 Saat 5 Dakika

Madrid – Antwerp Havalimanı: 2 Saat 25 dakika

Paris – Antwerp Havalimanı: 55 Dakika

Zürih – Antwerp Havalimanı: 1 Saat 10 Dakika

Viyana – Antwerp Havalimanı: 1 Saat 45 Dakika

Budapeşte – Antwerp Havalimanı: 1 Saat 55 Dakika

Hangi Havayolları Antwerp Havalimanına Uçuyor? add

British Airways, Lutfhansa, EasyJet, Pegasus Hava yolları, THY, KLM, Emirates, Air France, Aeroflot, Finnair, Qatar Airways ve VLM firmaları buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

Antwerp Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?add

Antwerp havalimanı merkeze uzaklık 8 kilometredir. Şehrin önemli noktalarından Müzeler Bölgesine 12 kilometre, Beveren bölgesine 18 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.  

Antwerp Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?add

Antwerp havalimanından merkeze ulaşım için araç kiralama, otobüs, havalimanı servisleri, taksi, tramvay hizmetleri tercih edilerek ulaşım sağlanmaktadır. Ortalama 20 ile 30 dakika arasında ulaşım yapmak mümkündür. En çok tercih edilen araç tramvay hizmetiyken, en yavaş araç otobüs hizmetidir. Rahatlığını düşünenler için taksi veya araç kiralama hizmetleri en doğru seçim olacaktır.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done