Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Atlasjet Airlines Uçak BiletleriAtlasjet Airlines Hakkında Bilgiler

Atlasglobal Uçak Bileti

2001 yılında Atlasjet Türkiye'de Oger Holdings tarafından kurulmuş ve havayolu, iç ve dış hatlarda tarifeli hatlarda yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaya başlamıştır. 2015 yılında ismini Atlasglobal olarak değiştiren havayolu, Türkiye, Orta Doğu, Avrupa ve Asya'yı da içine alacak şekilde genişledi. Şirket, teknolojinin başarılı kullanımı ve sürekli artan yatırımlarla uçuş ağını sürekli genişletmektedir. Firma geniş kitlelere ulaşırken aynı zamanda konforlu ve kaliteli hizmet sunmaktadır. MartiGO ile size en ucuz ve en uygun uçak biletini satın almak için bilet karşılaştırması yapabilirsiniz.

Atlasglobal Havayolları Avantajları

Atlasglobal Check-in

Check-in işlemlerinizi havalimanındaki kontuarlarda veya uçuşunuzdan 48 saat ila 90 dakika öncesine kadar online yapabilirsiniz. Barkod biniş kartını çıktı olarak kullanmanız veya mobil cihazınızda bulundurmanız yeterlidir. Check-in, iç hatlarda uçuştan 30 dakika önce, dış hatlarda ise uçuştan en geç bir saat önce tamamlanmalıdır.

Atlasglobal Bagaj

Bir Atlasglobal uçak bileti sınıfı olan Economy Plus ile yurtiçinde 20 kg, dış hatlar destinasyonuna bağlı olarak 20, 30 veya 40 kg bagaj hakkına sahip olabilirsiniz. Business Class, yurt içinde 30 kg bagaj hakkına ve uluslararası destinasyona bağlı olarak 30, 40 veya 50 kg bagaj hakkına sahiptir. Ekonomi sınıfındaki el bagajı ağırlığı 8 kg ve iş sınıfı 16 kg olabilir. Lütfen el bagajınızda 100 ml sıvı sınırına dikkat edin.

Atlasglobal Koltuk Seçimi

Uçak biletinizi satın aldıktan sonra online veya havalimanındaki kontuarlarda check-in yapabilirsiniz. Koltuk numaranızı değiştirmek istiyorsanız, lütfen bunu check-in yaptığınız gişede not edin. Atlasglobal'in sadakat programı olan Atlasmiles kartı, kart sahiplerine özel ön koltuklarda seyahat etme gibi bazı ayrıcalıklara sahip.

Atlasglobal Catering

Şef, Türk ve dünya mutfaklarını farklı şekillerde yorumlayan zevkli menüler hazırlıyor. Havayolunun ikram servisi tamamen ücretsizdir. Özel yemek siparişleri, İstanbul'dan hareketten 48 saat önce, dış hat uçuşları için ise hareketten 54 saat önce bildirilmelidir.

martiGO haber bülteni aboneleri, ucuz ve güncel uçuşlardan ve seyahat tekliflerinden yararlanır.Atlasjet Airlines Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

AtlasGlobal Nereye Uçuyor?remove

AtlasGlobal şirketi İstanbul merkezli olarak çevresinde ki yakın noktalara uçuşlarını gerçekleştirmektedir. 20’dan fazla ülkede 35’den farklı destinasyona uçuşlarını gerçekleştirmektedir. 

AtlasGlobal Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

AtlasGlobal müşterilerine kabin bagajı olarak kişi başına 8 kilograma kadar taşıma hakkı vermektedir. Standart yolcuları için 20 kilograma kadar, Business Class yolcuları içinse 30 kilograma kadar bagaj taşıma hakkını sunmaktadır. Ekstra bagaj için kilo başına 10 TL ödemeniz gerekmektedir.

AtlasGlobal Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Firma check-in işlemlerini online yöntemlerle yapılma şansı sunmaktadır. Mobil, web sitesi üzerinden uçuştan 24 saat önceden başlayarak, son 1 saat kalana kadar yapılması mümkündür. Havalimanları üzerinden de bu işlemleri son 1 saat kalana kadar yapılması mümkündür. Online yöntemlerle ayrıca koltuk rezervasyonu yapma şansı sunulmaktadır.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done