Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Avianca Uçak BiletleriAvianca Hakkında Bilgiler

Avianca Havayolları Uçak Bileti 

Avianca, Kolombiya'nın en eski ve en önemli havayolu şirketlerinden biridir. Thai Airways, Lufthansa, Asiana Airlines, Copa Airlines, South African Airways, Swiss, United Airlines, Turkish Airlines ve EVA Air gibi diğer önemli havayollarının da üyesi olduğu prestijli Star Alliance'nın bir üyesidir. Şirket, Kolombiya'daki ana merkezlerinden 21 destinasyona uçan yaklaşık 200 uçaklık bir filo kullanmaktadır. Ayrıca Avianca ile 14 ülkede 21 uluslararası destinasyona uçuşlar düzenlenmektedir. Dünya çapında 20.000'den fazla çalışanıyla havayolu şirketi yılda 25 milyondan fazla yolcu taşımaktadır.

Ulaşılan bazı destinasyonlar şunlardır: Barselona, Bucaramanga, Caracas, Cúcuta, Florencia, Fort Lauderdale, Guatemala City, Havana, La Paz, Leticia, Lima, Londra, Los Angeles, Madrid, Miami, Neiva, New York, Oranjestad, Orlando, Panama City, Mexico City, Quito, San Salvador, Santa Maria, Sao Paulo, Tumaco ve Willemstad. Şirkete ait yan kuruluşlar arasında Avianca Cost Rica, Avianca Ecuador, Avianca El Salvador, Avianca Peru, Avianca Brazil, Avianca Guatemala, Avianca Cargo ve Avianca Honduras bulunmaktadır.

Avianca Online Check-In

Havalimanında zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için online check-in hizmetinden faydalanmanız önerilir. Avianca, web sitesindeki online check-in seçeneğinin yanı sıra, akıllı telefonunuzla mobil check-in yapmanıza olanak tanır. Bunun için kalkış havalimanınız ve ilgili ülkelerin uygun prosedürleri sağlaması, geçerli bir e-bilet ve gerekli kimlik belgelerine sahip olmanız gerekmektedir. Avianca ile neredeyse tüm uçuşlar için planlanan kalkış saatinden 24 saat önce online check-in yapabilirsiniz. Koltuk seçiminizi yaptıktan sonra biniş kartlarını yazdırabilir ve doğrudan uçuş kapısına geçebilirsiniz. Sadece el bagajı değil, bagajınızı da teslim etmek isterseniz, bunu havayolu şirketinin teslim noktasında kolayca yapabilirsiniz.

Avianca El Bagajı

Sadece el bagajıyla seyahat etmek en pratik olanıdır. Bu küçük bagajlar uçuş yolculuğunuzda sizin tarafınızdan sorumlulukla kabinde taşınır. Güvenlik düzenlemelerine göre bir dizi eşyanın el bagajında taşınması izin verilmemektedir. Avianca, el bagajı için maksimum ağırlık olarak genel olarak 10 kg'a izin vermektedir. Bu el bagajı kesinlikle güvenlik için bagaj bölmelerine veya koltuğun altına yerleştirilmelidir. Maksimum izin verilen toplam kenar uzunluğu (yükseklik + uzunluk + genişlik) kesinlikle 115 cm'yi aşmamalıdır. Bu, 35 x 55 x 25 cm ölçülere denk gelir. Ayrıca, bir kamera veya dürbün, bir el çantası, bir dizüstü bilgisayar ve bebeğiniz için gereken yiyecek ve kozmetik ürünlerini yanınıza almanıza izin verilir.

Avianca Bagaj Hakkı

Avianca ile yaptığınız uçuş biletinizde, rezervasyon sınıfınıza bağlı olarak belirli miktarda bagaj hakkı bulunmaktadır. Herhangi bir bagaj parçası, maksimum izin verilen toplam kenar uzunluğu (yükseklik + uzunluk + genişlik) olan 158 cm'yi aşmamalıdır. Peru, Kolombiya ve Ekvador içindeki uçuşlarda Ekonomi Sınıfı için 23 kg (Business Class için 32 kg) ağırlığında bir veya iki bagaj parçasına izin verilir. Latin Amerika'ya geliş-gidişlerde Ekonomi Sınıfı'nda 32 kg (en fazla 2 bagaj parçası) ücretsiz bagaj hakkı bulunurken, Business Class'ta her biri maksimum 32 kg ağırlığında iki bagaj parçası ücretsizdir. Kuzey Amerika'dan Güney Amerika'ya veya Karayipler'e yapılan uçuşlarda iki bagaj parçası gönderilebilir. Ekonomi Sınıfı'nda her biri maksimum 23 kg ve Business Class'ta 32 kg ağırlığında olmalıdır.

Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: Avianca

IATA Kodu: AV

Kuruluş Yılı: 1919

Merkezi: Bogota, KolombiyaHaber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done