Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Barcelona International Airport Uçak Bileti

Barcelona International Airport Hakkında Bilgiler

Barcelona Airport Havalimanı

Barcelona Airport Havalimanı ülkenin kuzey sahillerinde bulunan aynı zamanda en turistik şehrinde hizmet vermektedir. 2009 yılında yenilenen havalimanı direkt ve aktarmalı birçok uçuşa ev sahipliği yapmaktadır. Barcelona şehir merkezinin güney batısında yer alan havalimanı şehir merkezine 15 kilometre mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için birçok araç hizmet vermektedir.

Barcelona Airport Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Barcelona Airport havalimanı şehrin Llobregat isimli bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta yer alan noktada uçuş hizmeti ile birçok kullanışlı hizmette yer almaktadır. Yemek için restoran, cafe ve büfe hizmetleri, para çekmek için banka ile ATM hizmetleri, alışveriş için Duty Free hizmeti sunulmaktadır. 50 milyon yolcu kapasitesiyle Avrupa kıtasının en işlek havalimanlarından birisi olma özelliğine sahiptir. Birçok firma buraya direkt uçuş gerçekleştirmektedir.

Barcelona Airport Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için farklı araçlar kullanılmaktadır. Metro, taksi, otobüs ve araç kiralama hizmetleri verilmektedir. En konforlu ve en ucuz seçeneğine göre bunlardan istediğinizi tercih ederek ortalama bir sürede merkeze ulaşmak mümkündür.

·         Taksi

Taksi hizmetiyle merkeze ulaşmak mümkündür. 15 kilometre mesafede bulunan havalimanından merkeze ortalama olarak 20 ile 25 dakika arasında ulaşmak mümkündür. Bu hizmet için ortalama bir güncel ücret ödemek yeterli olacaktır.

·         Otobüs

Havalimanından merkeze uygun bir ücret ile seyahat etmek için otobüs hizmeti kullanılabilir. Bu hizmet uygun olmasının yanında diğer seçeneklere göre biraz yavaş olmasıyla dikkat çekmektedir. Sabit bir ücret ile 30 ile 35 dakika arasında şehir merkezine ulaşım için tercih edilebilir.

·         Metro

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için metro hizmeti de sunulmaktadır. Direkt hatlar olmasının yanında aktarmalı hizmetleri kullanarak merkeze 30 dakika içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Metro istasyonu havalimanı içerisinde olmasından dolayı kullanımı kolay bir şekilde yapılmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama hizmeti sayesinde bu havalimanından rezervasyon yapmak mümkündür. İstenilen bütçeye ve hizmete uygun olarak her türlü aracı buradan bulmak kolaylıkla yapılmaktadır.

https://www.martigo.com/search/cars

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı içerisinde özel servis hizmeti de sunulmaktadır. Havayolu firmalarına veya diğer firmalara ait özel servisler konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşım için ortalama ücret üzerinden hizmet vermektedir.

Barcelona Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Barcelona şehir için ulaşımında toplu taşıma araçlarını kullanmak için tren, otobüs ve metro hizmeti kullanılabilmektedir. Bu hizmetler güvenilir, konforlu ve uygun fiyat olması nedeniyle en çok tercih edilen hizmetlerdir. Metro hizmeti şehrin her noktasına en hızlı ve en konforlu şekilde ulaşım için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Taksi ve araç kiralama hizmetleri de şehir içerisinde bir yerden bir yere gidebilmek için tercih edilebilir. Şehir içerisinde gezmek için özel tur seferleri hizmetleri de verilmektedir.

 

   Barcelona International Airport Hakkında Sık Sorulanlar

   Barcelona Airport Havalimanı Nerede?

   Barcelona Airport havalimanı şehrin güney batısında yer almaktadır. Şehir merkezinden 15 kilometre uzaklıkta olan havalimanı El Prat isimli bölgede yer alıyor.

   Barcelona Airport Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?

   Berlin – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 40 Dakika

   Köln – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 15 Dakika

   Hamburg – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 35 Dakika

   Amsterdam – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 20 dakika

   Paris – Barcelona Airport Havalimanı: 1 Saat 50 Dakika

   Zürih – Barcelona Airport Havalimanı: 1 Saat 50 Dakika

   Viyana – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 30 Dakika

   Budapeşte – Barcelona Airport Havalimanı: 2 Saat 35 Dakika

   Barcelona Airport Havalimanına Uçan Havayolu Firmaları Hangileridir?

   Lufthansa, Aeroflot, Alitalia, Finnair, KLM, Luxair, AtlasGlobal, SWISS, THY, Qatar Airways, Smart Wings, EgyptAir, Primera Air, Austrian Airlines, Germania, Bulgaria Air, Royal Jordanian, Aer Lingus, Croatia Airlines ve Air Europa havalimanları buraya direkt uçuş sağlamaktadır.

   Barcelona Airport Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?

   Barcelona Airport havalimanı şehrin önemli noktalarından Badolana bölgesine 25 kilometre, La Sagrada Familia bölgesine 15 kilometre ve Rubi bölgesine 28 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

   Barcelona Airport Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

   Barcelona Airport havalimanından şehir merkezine ulaşım için metro, otobüs, taksi, araç kiralama hizmetlerini kullanarak hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.