Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available11.Ağu.2022,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Bari Uçak Biletleri



Bari Uçuşları Hakkında Bilgiler

MartiGo ile Bari  arasında seyahat etmek sizin için doyulmaz fırsatlar sunacaktır. Bari’nin, İtalya’nın köklü mirası üzerine oturmuş kentlerden bir tanesidir. İtalya, coğrafi ve yönetim olarak 20 bölgeye ayrılmıştır. Bari, İtalya’nın Puglia bölgesinde bulunmaktadır.  Napoli’den sonra ülkede gelişmişlik açısından ikinci sıradadır. Nüfus metropol durumundaki Bari bölgesinde 1 milyon kadardır. Ancak Bari’yi, Puglia bölgesinden ayrı değerlendirirsek, nüfusu 320 bin civarındadır. 19. Yüzyıldan kalma eski kentin en dikkat çekici özelliği, yapılaşmanın tıpkı dama tahtası gibi olmasıdır. Yüzölçümü ise 116,20 kilometrekaredir.  Akdeniz ikliminin bütün özelliklerini gösteren Bari’nin resmi dili İtalyancadır.Tarihsel olarak Bari, Roma imparatorluğunun hüküm sürdüğü dönemlerde, başka bölgelere geçiş için bir kavşak olarak kullanılmıştır. Roma’dan sonra egemenlik, Lombad’lar ile Bizans imparatorluğuna geçmiştir.  841 ve 871 yılları arasında Araplar tarafından yönetilmiştir. Ayrıca Haçlı seferlerinin oluşmasına da katkı sunmuş bir kenttir. Bundan daha önemlisi tarihi kentin 1800’lerin son çeyreğinde bildiğimiz anlamda modernleşme içine girmesidir.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

 Bari Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bari uçak bileti sizin için harika bir yolculuğun garantisi olacaktır. Bari’ye ulaştığınızda bu konuda yanılmadığınızı görebilirsiniz. Bari tarihi ve turistik mekanları ile hemen sizi kendine çekecek özel kentlerden bir tanesidir. Bari ulaşım yönünden oldukça kolay bir kenttir. Havaalanından Bari şehir merkezine gitmek için birçok seçenek mevcuttur. Palese Havaalanından merkeze otobüs, tren ve taksiyle ulaşmak mümkündür. Biraz lükse kaçıp, keyifle bir yolculuk yapmak isterseniz limuzin bile kiralayabilirsiniz. Bari’de genel olarak en uygun seçenek,  otobüsle yolculuk yapmaktır. Otobüs sizin için fiyat bakımından en uygun seçenek olacaktır. Ayrıca araç kiralama şirketlerinin sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Otobüs

Otobüs bir kente gidildiğinde her zaman iyi bir seçenektir. Bari’de Havaalanından şehir merkezine 16 numaralı otobüsler hizmet vermektedir. Kent merkezinden her yöne kısa bir süre içinde ulaşmanız mümkün. AMTB olarak adlandırılan otobüsler havaalanına 40 dakika süren bir yolculuk sonunda ulaştırıyorlar. Bu otobüslerin çalışma saatleri ise 05:00 ila 21:30 arasıdır. Otobüsler bu saatler içinde gidiş-dönüş için çok uygun bir seçenektir. Bunun dışında Tempesta adlı bir başka şirket, daha kısa bir zamanda, yaklaşık 25-30 dakika içinde sizi istediğiniz yere ulaştırabiliyor.

Taksi

Havaalanından kent merkezine gitmek için taksileri kullanabilirsiniz. Bunun için Bari’de birçok taksi hizmeti veren kuruluşlar var. Taksiyle havaalanından şehir merkezine ulaşmak için 25 dakika kadar yolculuk yapmanız gerekiyor. Tabi bu seçenek diğer ulaşım araçlarına göre daha maliyetli bir seçenek. Bari’de Radio Taxi, EuroTaxi, Apulia Taxi, Nuova Co. Ta. Ba. gibi şirketler hizmet vermektedir.

Araç Kiralama

Bari’de gezilip-görülecek birçok tarihi, turistik yer var. Eğer enerjisi yüksek bir gezginseniz araç kiralamak sizin için en uygun seçenek olacaktır. Kentin merkezinde bulunan araç kiralama şirketlerinden yararlanabilirsiniz.Rezervasyon yaptırdığınızda firmalar aracınızı havalimanına getirecektir.


Bari Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Bari uçak bileti ne kadar??remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Bari şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Bari şehrine uçan havayolları hangileridir?add
Bari şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add
Bari uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add
Bari şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add
Bari uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.