Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Batman Hannover Uçak Bileti

Hannover Hakkında Bilgiler

Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin başkenti olan Hannover, doğa harikası bir yeşilliğe sahiptir. Tabiat aşığı biriyseniz erken rezervasyonla yaz ayına BatmanHannover uçak bileti almanızı öneriyoruz.  Seyahatiniz öncesinde web sitemizden Batman Hannover uçuşlarını karşılaştırarak size en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz. Şehrin yüzölçümü yaklaşık 204,14 km2’dir. Orta Çağ’da Leine Nehri’nin güneyine kurulmuş şehrin adının, “Yüksek Kıyı” anlamına gelen “Honovere” tabirinden aldığı sanılıyor. Şehirde yaklaşık 750 bine yakın kişi yaşıyor. Almanya’nın diğer ülkelerine nazaran insanların çoğu yüksek eğitimli, hoşgörülü, sıcak ve yardımseverdir. Bulunduğu coğrafi konumu gereği ticari açıdan zenginleşerek büyük bir şehir haline gelmiştir. Genel anlamıyla sanayi ve ticaret kentidir. Bu şehir, aynı zamanda İkinci Dünya Savaşı’nda istilaya uğrayan şehirler arasında kalmıştır. Hannover, güneyinde üniversite şehri olan Göttingen, doğusunda ise Volkswagen'in fabrikasının kurulmuş olduğu Wolfsburg bulunuyor. Vadi üzerine kurulu şehir, tam anlamıyla dümdüzdür. Bunun avantajı olarak şehrin sokaklarında yürürken bisikletli insanları sıklıkla görebiliyorsunuz. Hannover’de Leine Nehri dışında bir de yapay bir göl olan Maschsee yer alıyor. Almancanın en güzel konuşulduğu şehir olması sebebiyle, ülkeye dil eğitimi için giden genç sayısı da bir hayli fazla.

 • Hannover Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Şehir içi ulaşımda son derece gelişmiştir. Yıl içerisinde çok sayıda fuarlar düzenlendiği için şehirde ulaşım yollarında açıklayıcı tabelalar yer alıyor. Tatiliniz boyunca rotanızda yer alan yerleri bulmak için vakit kaybı yaşamamış oluyorsunuz. Hannover’de pek çok raylı ulaşım alternatifleri de bulunuyor. Merkezde yer alan Hannover Hauptbahnhof’da yüksek hızlı trenler, şehirler arası trenler, eyalet trenleri, banliyö trenleri ve kent içi metro hatları bulunuyor. Şehirde karayolu ulaşımı otobüs ve tramvaylarla sağlanıyor. Hannover Havalimanı, Almanya'nın dokuzuncu büyük havalimanıdır, şehir merkezine uzaklığı ise 11 km’dir. Ulaşım konusunda farklı alternatifleri olan bu şehirdeki gezinizde yorulmadan harika bir tatil geçireceğinizi bilmelisiniz.

  Tren

  Saat 01:00 – 04:00 arasında çalışan banliyö trenleri Terminal C’de bulunuyor. Yarım saat arayla düzenlenen seferlerle 20 dakikada şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Hauptbahnhof tren istasyonunda inerek şehir merkezine adım atmış oluyorsunuz.

  Otobüs

  Hannover Havalimanı’nın Terminal C çıkışından çıktığınızda hemen arka tarafta otobüs durakları bulunuyor. Bu duraktan kalkan 450 hatlı otobüslere bindiğinizde 30 dakikaya kadar şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz.

  Taksi

  Eğer bavullarınız çok fazla ise daha rahat bir ulaşım için taksiler her zaman hizmetinizde.

 • Hannover’de Gezilecek Yerler

  Park ve bahçeleri ile göz kamaştıran bir şehir Hannover. Yeşillikler arasında yer alan Hannover’de yıl boyunca ortalama sıcaklık 7,8 derece civarındadır. Eğer daha sıcak bir zamanda seyahatinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, erken davranarak Mayıs- Ağustos ayları için ucuz Hannover uçak bileti bulabilirsiniz. Bu aylarda ortalama sıcaklık 22- 27 derece civarında oluyor. Düz bir coğrafya üzerine kurulu Hannover, hem doğal yaşamı hem de modern yaşamı ziyaretçilerine yansıtıyor. Fuar başkenti sayılan Hannover’de, Expo Fuarı ve Cebit Bilişim Fuarı en bilinen ve rağbet görülen fuarlardan. Hem huzur bulacağınız hem de gezip gördüğünüz yerlerle size ilham katacak bir keşif için erken rezervasyon sayesinde ucuz uçak bilet bakmaya başlayın.

  Hannover Belediye Binası / Yeni Belediye Binası

  Adeta masallardan fırlamış gibi bir güzelliğe sahip olan Belediye Binası, şehirde iki tane belediye binası bulunduğu için Yeni Belediye Binası olarak anılıyor. Mimari açıdan görkemli Yeni Belediye binası 1901’de inşa edilmiş. Binanın en önemli özelliği, kubbesine dünyada tek olan bir asansörle ulaşılması. Çok farklı bir deneyim yaşayacağınız bu asansör, kubbe içinde eğri hareket ediyor. Tüm şehrin büyüsüne kapılacağınız bu kubbeyi deneyimlemeden Hannover gezinize son vermemenizi öneriyoruz.

  Maschsee Göleti

  Birçok su sporları yapılan yapay göl, şehir meydanının güneyinde bulunuyor. Muhteşem göl manzarasına hakim olacağınız Maschsee Göleti şehre farklı bir ambiyans katıyor. Gölde 2- 20 Ağustos tarihleri arasında festival düzenleniyor. Maschsee Gölü Festivali Kuzey Almanya’nın en büyük açık hava festivallerinden biri. Hannover gezinize çocuklarınız ile birlikte geldiyseniz festivalde yer alan “Çocuk Çayırı” bölümünde küçükler için düşünülmüş organizasyonlar yapılıyor.

  Marienburg Şatosu

  Neo -Gotik tarzın yansıtıldığı Marienburg Şatosu’nda Ünlü Welfe krallığı yaşamıştır. Şato, Hannover şehrinin simgelerindendir. Farklı mimari tarzıyla göz kamaştıran binanın içerisinde ise çok değerli ve ilgi çekecek tarihi eşyalar ve gümüş mobilyalar bulunuyor. Tarihi gezinize bir yemekle mola vermek isterseniz Şato içerisinde yer alan restoranda lezzet dolu bir yemek yiyebilirsiniz.

  Herrenhauser Garten / Kral Bahçeleri

  Kartpostal görünümüyle içinizi ısıtacak bu bahçe, 1692 - 1714 yılları arasında Rhine Prensesi Sophia tarafından yaptırılmıştır. Hannover (Hannover) uçak biletinizi hangi mevsime alırsanız alın burayı kesinlikle görmeden gitmeyin! Ücretsiz girilebilen Herrenhauser Garten için en görkemli barok bahçelerinden biri diyebiliriz.

   Erlebnis Zoo / Hayvanat Bahçesi

  Her yaştan insanın ilgisini çeken hayvanat bahçesi, Hannover şehir merkezinde bulunuyor. Gezmekten büyük keyif alacağınız hayvanat bahçesinin farklı tema parkları sayesinde Jurassic Park’tan çıkmış gibi hissedeceksiniz. 3500’e yakın hayvanı görebileceğiniz tesis, aynı zamanda Avrupa’nın en iyi hayvanat bahçesi.

  Sprengel Müzesi

  Resim ve sanat alanında en etkileyici eserlerin yer alan Sprengel Müzesi’nde saatlerce gezinmek isteyeceksiniz. Pablo Picasso, Emil Nolde gibi ünlü ressamların şaheserlerini inceleyebilirsiniz. Ufkunuzun açılacağı bu müzede aynı zamanda bir kütüphane bulunuyor. Kütüphanede 20. ve 21. yüzyıl modern sanat akımı hakkında yeterli fikre sahip olabilirsiniz.

   Altstadt Eskişehir

  Şehrin tüm tarihine buradan tanık olmak mümkün. İkinci Dünya Savaşı sonrasında en büyük zararı gören ve çoğu binada savaş izlerini hala görebileceğiniz bir bölge burası.  Eski Şehir olarak adlandırılan bu gölgede Eski Belediye Binası, Ballhof Binası ve Çarşı Klisesi ziyaret edilecek mekanların başında geliyor. Hannover’de rotanıza Altstadt’ı ekleyerek,  geçmişe benzersiz bir gezinti yaşayın!

  Eilenriede Ormanı / Kent Ormanı

  Halk tarafından “Yeşil Akciğer” olarak tanımlaman Eilenriede Ormanı 1950’den sonra halkın ziyaretine açılmıştır. 640 hektarlık alanının içinde nadir görülen bitkilerin yanı sıra Çay Bahçesi ve Gül Bahçesi bulunuyor. Tabiat içinde büyülenmek istiyorsanız mutlaka buraya uğrayın.

 • Hannover’de Ne yenir?

  Öncelikli olarak, şehirde Türk sayısı fazla olunca Türk mutfağına ait yemeklere de sıklıkla karşılaşabiliyorsunuz. Hannover, Dünya mutfakları açısından oldukça zengin bir menüye sahiptir. Halkın favori yiyecekleri deniz ürünlerinden oluşuyor. Buna en iyi örnek olarak da kesinlikle işlenmiş yılan balığı diyebiliriz. İşlenmiş yılan balığını tatmak isterseniz, Steinhuder Gölü kenarındaki restoranları tercih edebiliriz. Eğer Hannover uçak biletinizi bir sonbahar ayına aldıysanız, içinde sucuk bulunan yeşil lahanayı tatmadan dönmeyin. Bölgeye özel bu yemekleri Hanover's Markthalle veya Brauhaus Ernst August gibi gözde restoranlarda keyifle yiyebilirsiniz. Bir vejetaryen iseniz bu şehirde aç kalma kaygınız asla olamaz, çünkü Hannover sizi sevindirecek kadar vejetaryen restoranlarını da içinde bulunduruyor. Kuşkonmaz yemeğiyle de ünlü Hangover için rotanızı Burgdorf’a çevirebilirsiniz. Farklı yerler keşfetmeye biraz mola verdiyseniz ve sütlü tatlı vazgeçilmezinizse kahve eşliğinde, garsona “Welfenspeise” sipariş etmek sizi mutlu edecektir. Şehri turlarken atıştırabileceğiniz alternatifler arasında ise, pizza, hamburger, hamur işleri ve barbekü favoriler arasında. Diğer Alman kentlerine göre burada favori içki şaraptır. Uluslararası yarışmalarda ödüller alan beyaz şarabı merak ettiyseniz mutlaka tatmanızı öneriyoruz. Hannover, sofistike lezzetleri ile sizi kısa sürede tekrardan Hannover uçak bileti almaya çe kebilir.

 • Hannover’de Kültür ve Eğlence

  Doğanın tüm detaylarına hakim olacağınız ve yeşilin tüm renklerini görebileceğiniz bu güzel şehir, kültür ve eğlence alanında da oldukça başarılı. Avrupa’nın en büyük fuarlarına ev sahipliği yapan Hannover; Bilişim, teknoloji, otomobil ve sanayi alanlarında önemli fuarlara tanık olmamızı sağlıyor. İş seyahati için gelmek isteyenlere tavsiyemiz; fuar takvimini önceden inceleyerek Hannover (Hannover) yolculuğuna çıkmak! Hannover, park ve bahçelerinin doğa harikası manzaraları dışında, tarihi yapısıyla da epey ilgi çekiyor.  Vakit geçireceğiniz süre boyunca pek çok eğlencence, dinlenme alanları bulunuyor. Bir görsel şölen yaşamak için, mutlaka Steinhude Gölü’nde yelkenli sporlarına tanık olmadan dönmemenizi öneriyoruz. Gün boyunca aktivite ile dolan gezinize biraz ara vermek isterseniz, 1000 km’yi bulan bisiklet yollarında müzik eşliğinde bisiklete binebilirsiniz. Bisiklet turu yaparken şehri hayranlıkla keşfetmek mümkün. Dinamizmi yüksek olan şehirde sanat alanında da faaliyetler öne çıkıyor. Şehirde bulunan Neo-klasik yapının tümüyle hakim olduğu Opera Binası ve Oyun Evi, dünyanın önde gelen operalarından biri. Sanata verilen önem kadar spor da bu bölgede oldukça başarılı bir şekilde yaşatılıyor. Maschsee Gölü üzerinde yapılan su sporları bölgede en çok övgünün hak edildiği etkinliklerden biri. Hannover’de gecenin ilerleyen saatlerini beklemeden eğlence mekanları aydınlanmaya başlıyor. Eğer bir partiye katılmadan dönmek istemiyorsanız Raschatz ’a mutlaka uğrayın! “Osho” ve “Palo Palo” oldukça keyifle ayrılacağınız mekanlardan. Şehir çevresindeki kasabalarda günü devirmeyi düşünüyorsanız da Welze’deki “Franko’s Disco, Uetze’deki “Farmes Inn” ya da  Burgdorf’taki “Brandente” yi seçebilirsiniz. Kentte popülaritesi yüksek olan golf sporunun Hannover’e büyük prestij kattığını söyleyebiliriz. Golf meraklısıysanız uygun olduğunuz ilk vakitte hemen bir Hannover (Hannover) uçak bileti ayarlayın! Çünkü kentte epey nitelikli çok sayıda saha bulunuyor. Golf meraklısı olmasanız bile burada bulunan dünya çapındaki 15 farklı golf sahaları, eminiz ki sizin de ilginizi çekecek. Hannover’e gelen gezginlerin belli noktalar dışında tüm alanlarda büyük bir keyifle gezdiğini söylemeliyiz. Kısacası tarihi dokusunu gözlemleyebileceğiniz harika bir rota burası! Size sunduğumuz karşılaştırmalı fiyatlar ile Hannover uçak bileti bakmayı ertelemeyin.

Batman Hannover Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Batman Hannover ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Batman Hannover en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Batman Hannover uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?

Batman Hannover uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Batman Hannover  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Batman Hannover 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Batman Hannover uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, Batman Hannover uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Batman Hannover uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Batman Hannover uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Batman Hannover uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Batman Hannover şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.