Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Bodrum Kopenhag Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
290.42 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluPegasus
Uçuş Süresi4:20

Ucuz Bodrum Kopenhag Uçak Bileti

Ucuz Bodrum Kopenhag Uçak Bileti

Pegasus
Kopenhag
Bodrum
17.01.2022
290.42 €
Pegasus
Kopenhag
Bodrum
16.01.2022
298.48 €
Pegasus
Kopenhag
Bodrum
09.01.2022
301.66 €
Pegasus
Kopenhag
Bodrum
15.01.2022
303.71 €
Pegasus
Kopenhag
Bodrum
14.01.2022
304.16 €
Pegasus
Kopenhag
Bodrum
09.01.2022
304.4 €

Kopenhag Hakkında Bilgiler

Danimarka’nın başkenti olan Kopenhag, ülkedeki en büyük şehir olmanın yanında bir ticaret merkezidir. Bodrum Kopenhag uçuşu gerçekleştirmek isteyenler genellikle şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunan ana havalimanına iniş yapmaktadırlar. Danca bir kelime olan Kopenhag, ticaret limanı manasına gelmektedir. 10. Yüzyılda bir balıkçı köyü olarak kurulmuş olan şehir, ülkenin en büyük şehridir. Bir ada üzerine kurulu olan Kopenhag, 15. Yüzyılın başlarında şehir haline gelmiş ve Danimarka – Norveç krallığının başkenti olmuştur. Şehir yüksek yaşam kalitesi ve refah düzeyinden dolayı yaşanabilir şehirler listesinde 3. sıradadır.  Kuzey Avrupa’daki en turistik şehirlerden bir tanesi olan  Kopenhag, dünya üzerindeki en zengin 7. şehir olma unvanına da sahiptir. Tarihi yapılar ve müzelerin haricinde bölgenin kültür, finans ve ekonomi merkezidir.MartiGO ile Bodrum Kopenhag  turları en fazla düzenlenen turistik geziler arasında yer almaktadır.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Bodrum Kopenhag uçak seferleri hem turistik, hem de iş seyahatlerinin yoğunluğu bakımından oldukça fazladır. Kopenhag’a gidecek olan kişiler şehir merkezine en yakın havalimanı olan Kastrup’a seyahat ederler. Kastrup havalimanından başka Kopenhag’a 31 km uzaklıkta Roskilde havalimanı bulunmaktadır. Ancak bu havalimanı ticari ve eğitim uçuşları için kullanılmaktadır. Kastrup havalimanından şehre ulaşım metro, tren, otobüs ve taksilerle sağlanmaktadır.

  Metro

  Metro ulaşımı havalimanındaki 3. Terminalin hemen yanındadır ve  bütün metrolar aynı yöne gittikleri için yanlış bir metroya binme ihtimali yoktur. Metro gündüz ve akşam saatlerinde 4 ile 6 dakika gibi sürelerde hareket etmektedir. Gece boyunca 15-20 dakika aralıklarla metro seferleri sürmektedir.

  Tren

  Tren seferleri de 3. Terminalin yanından yapılmaktadır. Gün boyunca her 10 dakikada bir kez tren kalkmaktadır. Gece boyunca saatte 1 kez tren seferi düzenlenmektedir.

  Otobüs

  Havalimanından hareket eden 5A otobüsü Kopenhag merkez istasyonuna yolcuları taşımaktadır. Havalimanından otobüsler gece saat 01.00’a kadar her 20 dakikada bir hareket etmektedirler. Sabah saat 05.00’da otobüsler tekrar seferlerine başlamaktadır.

  Taksi

  Taksiler yolcuları 1. ve 3. Terminalden alarak yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde şehir merkezine ulaştırır. İstasyonlarda bulunan bilet makinelerinde sadece kredi kartı ve bozuk para geçmektedir.

  Kopenhag Kart

  Ayrıca Kopenhag kart ile Danimarka merkez bölgesinde ücretsiz ulaşım imkanı bulunmaktadır. Günde 50 bin kişinin ziyaret ettiği Kopenhag bilet fiyatları için alternatif havayolu firmalarının farklı saatlerdeki seferlerini incelemek isteyebilirsiniz.

 • Kopenhag’da Gezilecek Yerler

  Kopenhag turistik bir şehir olma özelliğine sahip ve her zevke uyum sağlayan mekanlarıyla oldukça ilgi çekici bir şehirdir. Gezilecek olan mekanların çoğu sadece yürüme mesafesindedir. 1043 senesine dayanan tarihiyle Kopenhag birçok müzeye, önemli binalara ve tarihi noktalara ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin keyfini çıkarıp eşsiz bir tura katılmak isteyenler, Kopenhag (tüm havalimanlari) uçak bileti rezervasyonlarını kolay bir şekilde yaptırabilirler.

  Küçük Denizkızı

  1913 senesinde keşfedilen bu ilgi çekici heykel Danimarkalı bira yapımcısı olan Carl Jacobsen tarafından Kopenhag şehrine hediye edilmiştir. Granit ve bronzdan yapılmış olan Küçük Denizkızı heykeli, Hans Christian Andersen’ın Denizkızı hikayesinden etkilenilerek yapılmıştır.Hikayenin oyunlaştırılmış versiyonundan etkilenen Carl Jacobsen, heykel tıraş Edvard Erikson’u heykeli yapmak için görevlendirmiştir. Gezginlere Kopenhag limanında hoş bir karşılama sunan Küçük Denizkızı heykeli birkaç kez saldırıya uğrayıp başı koparılsa da her seferinde restore edilmiştir.

  Nyhavn

  Yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından bir tanesi olan Nyhavn, eski dönemlerde ticari gemilerin yanaştığı bir limandı. Geçmişte bölgede barlar, tavernalar, fahişeler ve denizciler bulunmaktaydı. Günümüzde Nyhavn güzel evler ve şık restoranlarıyla Kopenhag’a gelenlerin en gözde mekanlarından bir tanesidir. Nyhavn’ın bir başka özelliği de iskelede sıralanmış olan evlerin birçoğunun ünlü artistlere ait olmasıdır. İskelede bulunan değişik evlerde hikayeleriyle Danimarka’nın en tanınmış kişileri arasında yer alan Hans Christian Andersen yaşamıştır. Andersen, 20, 18 ve 67 numaralı evlerde oturmuştur. 

  Strøget

  Avrupa’nın en uzun yaya caddelerinden bir tanesi olan Strøget caddesinde dünyanın en pahalı markalarından, uygun fiyatlı dükkanlara kadar birçok mağaza bulunmaktadır. Alışveriş yapmak isteyenlerin ilk adresi olan cadde, sokak çalgıcılarıyla oldukça meşhurdur. Caddenin ara sokaklarında birçok ünlü kilise ve tarihi mekan da bulunmaktadır.

  Amalienborg Sarayı

  1700’lerde inşa edilen Amalienborg sarayı Danimarkalı roccoco mimarının en ünlü eserlerinden bir tanesidir. Dört benzer binadan oluşan sarayın orta meydanında Kral V. Frederik’in heykeli bulunmaktadır. Amalienborg sarayının en ilgi çekici özelliklerinden bir tanesi de Den Kongelige Livgarde denen Kraliyet Muhafızlarının nöbet değişimleridir.

  Tivoli Bahçeleri

  Şehir merkezine birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olan Tivoli Bahçeleri eğlence parkı, Kopenhag’a giden herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir mekandır. 1843 senesinde kurulan park zaman içerisinde uluslararası turizm merkezi haline gelmiştir. Kopenhag (tüm havalimanlari) seyahati yapan herkes mutlaka parkı görmelidir. Parkın sırrı, içerisinde ziyaret eden herkes için bir şey barındırıyor olmasıdır. Tivoli Bahçeleri turu 2014 senesinde Avrupa’nın en iyi turu seçilmiştir. Parkın içerisinde birçok etkinliğin olmasının yanında park, egzotik mimarisi ve tarihi binalarıyla da masalsı bir atmosfere sahiptir.

  National Aquarium Denmark, Den Blå Planet

  Kuzey Avrupa’nın en büyük akvaryumu olan Mavi Gezegen – Danimarka akvaryumu çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Her kenarından sularla kaplı olan akvaryum ziyaretçilerine suyun altındaymış hissi yaratmaktadır. Akvaryumda 4 milyon litrelik deniz suyu içerisinde köpek balığı, kedi balığı, yılan balığı gibi türler bulunmaktadır. Bunun haricinde mercan kayalıklarında birbirinden renkli balıklar yer almaktadır. Amazon bölgesinde ise kuşlar ve kelebeklerin yanı sıra anakonda ve 300 adet pirana bulunmaktadır.

  Yuvarlak Kule

  4.yüzyıla ait olan bu kule Avrupa’da bulunan en eski gözlemevidir. Kule amatör gök bilimciler tarafından hala kullanılmaktadır. Kule, gözlemevi olmasının yanı sıra Kopenhag’ın eski bölgelerin etkileyici manzarasını görmenizi de sağlamaktadır.

  Danimarka Milli Müzesi

  Prens sarayında bulunan Danimarka milli müzesi; Taş Devri, Orta Çağ, Viking Devri, Rönesans ve Modern Danimarka Tarihinin eserlerinden oluşan koleksiyonlara sahiptir. Müzede; Huldremose Kadın, Sun Chariot, Bronz Çağı Egtved Girl gibi birbirinden değerli eserler sergilenmektedir.

 • Kopenhag’ta Ne Yenir?

  Deniz kenarı bir ülke olması sebebiyle Danimarka’da ve Kopenhag’ta en fazla tüketilen yemekler balık ürünleridir. En popüler balık ise laks adı veriken somon balığıdır. Somon’dan sonra en fazla tüketilen diğer bir deniz ürünü ise Rejer adıyla anılan karides’tir.  Bu ürünleri değişik tatlarla lezzetlendiren Kopanhag mutfağında havyar da çok tüketilen ürünler arasında yer almaktadır. Liman çevresindeki restoranlarda en fazla karşılaşılan yemek havyardan sonra istakoz’dur. Gula aerter adı verilen ve sarı bezelyeden yapılan çorba şehirde oldukça meşhurdur. Makarna veya püre üzerine biftek koyularak hazırlanan Millionbof Kopenhag’ta en fazla tüketilen yemeklerden bir tanesidir. Taze süt ve tereyağı üzerine soğan ve jambonun eklenmesiyle yapılan Braendende Kaerlighed’de Kopenhag’a özgü diğer bir yemektir. Kopenhag’ta yemek yenebilecek en önemli mekanlar arasında British Restaurant Dergisi tarafından 4 sene üst üste Dünyanın en iyi restoranı seçilen Noma yer almaktadır.

 • Kopenhag’ta Kültür ve Eğlence

  Diğer İskandinav ülkelerine göre daha dinamik bir gece hayatına sahip olan Kopenhag’ta neredeyse günün 24 saati renkli ve eğlence dolu geçmektedir. Pahalı denebilecek fiyatlara sahip olan gece kulüplerinde genellikle girişler ücretlidir. En popüler gece kulüpleri arasında; Rust, La Fontaine, Stengade, Mojo Blues Bar, Pakhus 11, Jolene, Karriere Bar gibi mekanlar gelmektedir. Kopenhag ucuz uçak bileti alternatiflerinden faydalanarak eğlence için daha fazla bütçe ayırma şansını yakalayabilirsiniz. Kopenhag birçok farklı festivale de ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasında; Sakura Festivali, Blues Festivali, Kukla Festivali, Dizayn Haftası, Fotoğraf Festivali, Uluslararası Moda Fuarı, Bira Festivali, Jazz Festivali, Latin Festivali, Kültür Geceleri, Irish Festival gibi etkinlikler yer almaktadır. Opera, bale ve tiyatro etkinlikleri açısından da oldukça gelişmiş olan şehir, Danimarka Kraliyet Tiyatro ve Opera binalarında 1000 kişilik salonlarda gösterileri sunmaktadır. Tüm yönleriyle Avrupa’daki en önemli başkentlerden bir tanesi olan Kopenhag şehrinde sihirli bir tura çıkmak için en uygun Bodrum Kopenhag uçak bileti fiyatlarımartiGO üzerinden alabilirsiniz.  Fiyat kıyaslaması yapın, rezervasyonunuzu hızlı bir biçimde gerçekleştirin ve seyahatiniz için en ucuz uçak bileti fırsatını yakalayın!

Bodrum Kopenhag Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Bodrum Kopenhag uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Bodrum Kopenhag tek yön en ucuz bileti ile günü  dur. En ucuz Bodrum  Kopenhag gidiş dönüş bilet ise ile   dur.

Bodrum Kopenhag uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Bodrum Kopenhag uçuşu ortalama  sürmektedir.

Bodrum Kopenhag uçan havayolları hangileridir?

Bodrum - Kopenhag arası en çok uçan havayolları; havayolları şirketleridir.

 

Bodrum Kopenhag uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Bodrum Kopenhag uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Bodrum Kopenhag uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Bodrum Kopenhag uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Bodrum Kopenhag uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Bodrum Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Çarşamba17.04 19.04
Perşembe16.14 18.14
Cuma17.78 19.78
Cumartesi18.15 20.15
Bodrum Kopenhag Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.