Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Bodrum Stockholm Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
265.78 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluPegasus
Uçuş Süresi4:40

Ucuz Bodrum Stockholm Uçak Bileti

Ucuz Bodrum Stockholm Uçak Bileti

Pegasus
Stockholm
Bodrum
10.01.2022
265.78 €
Pegasus
Stockholm
Bodrum
11.01.2022
267.54 €
Pegasus
Stockholm
Bodrum
17.01.2022
268.7 €
Pegasus
Stockholm
Bodrum
10.01.2022
281.54 €
Pegasus
Stockholm
Bodrum
17.01.2022
283.7 €
Pegasus
Stockholm
Bodrum
10.01.2022
293.52 €

Stockholm Hakkında Bilgiler

Stockholm seyahatinizde ülkenin başkentine yolculuk yapacaksınız. Şehir aynı zamanda yılın her zamanında turistlerin akın ettiği bir nokta olarak dikkat çekmektedir. Ülkenin doğu kıyılarında yer alan şehrin etrafı adalar, su kanalları ve göller ile çevrilidir. İsveç’in tüm coğrafi özelliklerini görme şansınız vardır. Bu aynı zamanda şehre farklı bir hava kazandırmaktadır. Bir milyona yakın insanın yaşadığı şehir, ülke nüfusunun 5’te 1’ine ev sahipliği yapmaktadır.

Stockholm’de yaşam kültürel ve ekonomik anlamda çok sakin geçmektedir. Ulaşım ağlarının genişliği ve kişi başına gelirin yüksek olması bu rahatlığa neden olan faktörlerden birisidir. Stockholm üzerinde gezilecek çok sayıda nokta vardır. Özellikle son yıllarda şehir turizm alanında önemli bir adım atmayı başarmıştır. Su kanalları sayesinde insanlar buraya huzur ve farklı bir heyecan yaşamak için gelmektedir.

Stockholm havalimanı şehrin kuzey noktasında bulunmaktadır. Şehirden hayli uzak olan havalimanının bu kadar mesafeye yapılmasının nedeni şehrin etrafının kanallar ve göller ile kapalı olmasındandır. Ancak bu mesafeyi hızlı bir şekilde atlatabilmeniz için çok sayıda ulaşım aracı hizmet vermektedir. Bunlardan en hızlı ve konforlu olanı tercih ederek şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Stockholm Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Stockholm yolcuğunuzda ilk durak noktanız Stockholm uluslararası havalimanı olacaktır. Havalimanının şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 44 km’dir. Bu ortalamanın üzerinde bir uzaklık demek oluyor. Ancak bu mesafeyi en aza indirmek için tren, otobüs, taksi ve araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bunlardan herhangi birisi ise 20 ile 45 dakika arasında kalacağınız noktaya ulaştırabilir.

  Taksi

  Taksi hizmeti şehir merkezine ulaşımda çok kullanılmamaktadır. Çünkü taksi ile bu mesafeyi yaklaşık olarak 40 dakika içerisinde kat edebilirsiniz. Ancak bunları tercih edecekseniz havalimanının etrafında günün her anında hizmet veren taksiler bulunduğu bilmelisiniz. Ayrıca maliyet açısından da yüksek bir ulaşım tercihi olacağını belirtmeliyiz.

  Tren

  Şehir merkezinde ve şehirler arası ulaşımda en çok kullanılan sitemlerden birisidir. Havalimanından merkeze her gün 15 dakika da bir tren seferi bulunmaktadır. Durak havalimanının içerisinde olduğu için kullanmak daha kolaydır. Bu hizmet ile şehir merkezine 20 dakika gibi bir sürede rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyat olarak da uygun bir tercih olacağının altını çizmemizde fayda var.

  Otobüs

  En geniş ulaşım sistemi bu ulaşım hizmetinde bulunmaktadır. SL adı verilen bir sistem ile otobüsler kontrol edilmelidir. Otobüsü kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken SL Card almanız olacaktır. Aksi taktirde otobüsü kullanamazsınız. Otobüsler havalimanından her 10 dakika da bir hareket etmektedir. Yaklaşık seyahat süresi ise 45 dakikayı bulmaktadır. En uzun süren seyahat olmasının yanında en düşük maliyetli hizmet olduğunu da ekleyelim.

  Araç Kiralama

  Şehir merkezine ulaşmak ve dolaşacağınızda yerler için araç aramak istemiyorsanız araç kiralama hizmetini de kullanabilirsiniz. Hem eğlenceli hem de hızlı bir tercih olması nedeniyle genelde tercih edilmektedir. Havalimanı ve şehir merkezinde size bu konuda hizmet verecek birkaç şirket yer almaktadır.

 • Stockholm’de Gezilecek Yerler

  Bodrum Stockholm ucuz uçak bileti almanızın ardından bu güzel ve tarihi şehirde gezilecek yerlerin bir listesini yapmanız da fayda var. Çünkü başkent içerisinde gezilecek ve yapılacak çok sayıda aktivite bulunmaktadır. Bunların hepsine ulaşmak ve zamanınızı boşa harcamamak bu gerekli bir planlama olacaktır. Sizlere şehri ziyaret edenlerin sıklıkla tercih ettikleri noktalar hakkında bilgi vereceğiz. Bunlardan faydalanarak şehrin tarihini yakından görebilir, eğlence noktalarını ziyaret edebilirsiniz ve unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Modernliğin ve tarihin iç içe olduğu bu güzel İskandinav şehrinde güzel zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz.

  Stockholm Şehir Müzesi

  Şehir merkezinde yapılacaklar arasında ilk sırada şehir müzesini gezmek yer almalıdır. Stadshuset olarak isimlendirilen bölge içerisinde yer alan müze 1500’lü yıllardan bu tarafa hizmet vermektedir. Bu da çok geniş bir eser sergisinin olduğunu bizlere anlatmaktadır. 300 bin eserin yer aldığı müzeyi bir rehber ile gezmek her detayı öğrenmeniz açısından kolaylık sunacaktır. Sadece müze için değil aynı zamanda şehir sokaklarında gezmenize yardımcı olan genel tur hizmetleri bulunmaktadır.

  Katarina Asansörü

  Katarinahissen asansörü bu şehir de yaşayan insanların hayatlarını kolaylaştırmak için yapılan bir sistemdir. Ancak günümüzde bunun yanı sıra daha çok şehrin güzel siluetini görmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü harika bir manzarayı bu güzel sistem sayesinde görme imkanınız olacak. İlk olarak 1883 yılında yapılan bu muazzam sistem, 1936 yılında tekrar inşa edilerek kullanıma sunulmuştur. Günümüzde hala aktif olarak kullanılmaktadır.

  Gamla Stan

  Stockholm’ün en bilinen noktalarından birisidir. Aynı zamanda şehrin simgelerinden birisi olmayı da başarmıştır. Ortaçağ’dan kalan evler, dar sokaklar ve dik beşik çatıları ile tarihi yeniden yaşamanıza imkan tanıyor. 13. Yüzyıl mimari yapısına göre inşa elden evlere ulaşmak için bir köprüyü geçmeniz gerekiyor. Bu bölgede Nobel Müzesi, Parlemento, Katedral ve Kraliyet sarayı yer alıyor. Ayrıca bölge içerisinde dünyanın en eski restorandı olma ödülüne sahip olan Den Gyldene Freden’de yer almaktadır.

  Demir Meydan

  Demir Meydan yani Jan torget insanların en çok ziyaret etmek istedikleri noktalardan birisidir. O nedenle özellikle yaz aylarında sıklıkla ziyaretçi çekmektedir. Taş kaldırımları ve dar sokaklar arasında bir merkezi buluşma noktası olduğunu söyleyebiliriz. Keyif ile kahvenizi yudumlayabileceğiniz ve sohbet ederek güzel zamanlar geçirebileceğiniz bu meydana uğramadan gelmemelisiniz. Şehir de bulunan meydanlar arasında en eski ikinci meydan olma özelliğine sahiptir.

  Tyska Kyrkan

  Tyska Kyrkan, Türkçe anlamı Alman kilisesi olarak bilinmektedir. Gerçek adı St. Gertrude Kilisesi’dir. Bu kilise de şehrin eski şehir olarak bilinen bölgesinde yer almaktadır. Kulesi ile her yerden rahatlıkla görülebilmektedir. Orta çağ’da Almanların hakim olduğu şehirde onlardan kalan bir eserdir. Yapımının 14. yüzyıla dayandığı tahmin edilmektedir. Dış mimarisinin güzelliği yanında iç duvarlarında Hz. İsa’nın tüm hayatını anlatan kesitler yer almaktadır.

  Nobel Müzesi

  İsveç ve Stockholm denildiğinde insanların ilk aklına gelen Nobel ödülüdür. Bu ödülün başkenti olan şehir içerisinde ödül ile ilgili tüm bilgileri bulabileceğiniz bir de müze yer almaktadır. Şehir de ki en eski meydan olan stortorger içerisinde yer almaktadır. Müze ödülün 100. Yılını doldurması nedeniyle 2001 yılında hizmete açılmıştır. Nobel’e adını veren Alfred Nobel hakkında detaylı bilgilerin yanında tüm ödül alanları ve ödüllerin özellikleri hakkında bilgileri barındırmaktadır.

 • Stockholm’de Ne Yenir?

  Bodrum Stockholm en ucuz uçak bileti aldıktan sonra harika bir mutfağı olan şehre gideceğinizi unutmamalısınız. Daha çok deniz ürünlerine dayalı bir kültürü olsa da güzel yemeklere ev sahipliği yapmaktadır. Yemeklerde soğuk iklim nedeniyle çok fazla yağ kullanılmaktadır. Balık ile birlikte en çok tüketilen ürün ise tavuk eti’dir. Genelde sabah kahvaltısında kullanılan ekmekler kepekli undan yapılmaktadır. Öğle ve akşam yemekleri en önemli öğünlerdir. Yemekler sebze, et ve balıktan oluşmaktadır. Hermans Vegetariska, Koh Phagan ve Solliden önemli restoranlardan bazılarıdır.

 • Stockholm’de Kültür ve Eğlence

  Stockholm eğlence yerleri konusunda çeşitlilik sunan şehirlerden birisidir. Ancak eğlenmek için çok pahalı olduğunu da belirtmeliyiz. Genelde mekanlar Djurgarden bölgesinde yer almaktadır. Kapalı ve açık çok sayıda mekan vardır. Eğlence sabah 4’e kadar devam etmektedir. Gece kulüpleri ise Stureplan bölgesinde yer almaktadır.

  Güzel ve rahatlatıcı bir seyahat için bu şehre gitmeyi tercih ederseniz en uygun Stockholm uçak bileti alınacak zaman yaz dönemi olacağını unutmayın.

Bodrum Stockholm Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Bodrum Stockholm uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Bodrum Stockholm tek yön en ucuz bileti ile günü  dur. En ucuz Bodrum  Stockholm gidiş dönüş bilet ise ile   dur.

Bodrum Stockholm uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Bodrum Stockholm uçuşu ortalama  sürmektedir.

Bodrum Stockholm uçan havayolları hangileridir?

Bodrum - Stockholm arası en çok uçan havayolları; havayolları şirketleridir.

 

Bodrum Stockholm uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Bodrum Stockholm uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Bodrum Stockholm uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Bodrum Stockholm uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Bodrum Stockholm uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Bodrum Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Çarşamba17.04 19.04
Perşembe16.14 18.14
Cuma17.78 19.78
Cumartesi18.15 20.15
Bodrum Stockholm Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.