Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available19.Tem.2024,Cum
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Bolivya Uçak BiletleriBolivya Uçuşları Hakkında Bilgiler

Bolivya, Güney Amerika'nın ortasında bulunan bir ülkedir. Ülkenin doğusunda Brezilya, kuzey ve kuzeydoğusunda Kolombiya, batısında Peru ve güneyinde Şili ile sınırı bulunmaktadır. Bolivya'nın resmi dili İspanyolca'dır ancak Quechua ve Aymara gibi yerli diller de yaygın olarak konuşulmaktadır. Ülkenin yaklaşık nüfusu 11 milyondur.

Bolivya, Güney Amerika'nın en yüksek noktası olan ve And Dağları'nın bir parçası olan Nevado Sajama da dahil olmak üzere pek çok dağa ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda, Titicaca Gölü gibi dünyanın en yüksek deniz seviyesindeki tatlı su göllerinden birine de ev sahipliği yapmaktadır. Bolivya, ayrıca ülkenin doğal güzelliklerinin ve kültürel zenginliklerinin tanıtımını yapan turizm endüstrisi ile de tanınmaktadır.

Bolivya'nın ekonomisi, ihracatının çoğunu doğal gaz, petrol ve mineraller gibi doğal kaynaklardan sağlamaktadır. Aynı zamanda, ülkenin tarım sektörü de önemlidir ve kahve, kakao, muz, soya fasulyesi ve şeker kamışı gibi ürünler yetiştirilir.

Bolivya, Inca ve diğer yerli kültürlerin kalıntılarının yanı sıra, kolonizasyon döneminin ve sonrasındaki dönemlerin mimari, müzik, dans, giyim ve diğer sanat eserleri gibi zengin kültürel mirasa sahiptir. Bolivya'nın en önemli festivallerinden biri, her yıl Mart ayında kutlanan ve yerli kültürleri kutlayan Oruro Karnavalı'dır.

Bolivya, yıl boyunca ılık ve nemli bir iklimle karakterizedir, ancak yüksek rakımlı bölgelerde iklim soğuk ve kurudur. Şehirlerdeki sıcaklıklar yıl boyunca ortalama 20-25°C arasındadır, ancak geceleri daha soğuk olabilir.

Bolivya'yı ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşları, turistik ziyaretler için vize almaları gerekmektedir. Ülkeye seyahat etmeden önce, seyahat sigortası yapılması da tavsiye edilir. Bolivya'ya yapılacak uçuşlar için, martiGO.com ucuz uçak biletini karşılaştırabilir güvenle satın alabilirsiniz.

 Bolivya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Bolivya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Bolivya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Bolivya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Bolivya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Bolivya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.