Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Brüksel İstanbul Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
70.21 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluTürk Hava Yolları
Uçuş Süresi3:15

Ucuz Brüksel İstanbul uçak bileti

Brüksel İstanbul uçak biletleri

Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
04.01.2022
70.21 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
01.01.2022
94.21 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
31.12.2021
109.21 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
03.01.2022
119.21 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
01.01.2022
124.21 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
14.12.2021
140.21 €

Ucuz Brüksel İstanbul Uçak Bileti

Ucuz Brüksel İstanbul Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
12.11.2021
132.44 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
05.01.2022
153.44 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
09.11.2021
156.44 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
04.11.2021
158.44 €
Türk Hava Yolları
Brüksel
İstanbul
03.11.2021
182.44 €

İstanbul Hakkında Bilgiler

İstanbul, Dünya’da iki kıtada birden yer alan tek metropol…

Hem Asya hem Avrupa kıtalarının birleştiği kültürel, ekonomik ve finansal bir köprü niteliğindeki İstanbul, 5461 km² yüz ölçümü ve 14 milyon nüfusuyla Türkiye’nin en yoğun ve kalabalık şehridir. Son zamanlarda ortaya çıkan arkeolojik bulgulara göre tarihi 400 bin yıl öncesine dayanan ve Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul’un kent tarihi ise Milattan Önce 7. yüzyıla kadar uzanır.

Yaşadığı çağlar boyunca tarihe yön veren Roma, Bizans ve Osmanlı gibi dev imparatorlukların başkenti olma görevini üstlenmiş, modası hiç geçmeyen bir dünya şehridir. Tarihteki bu önemli görevini Türkiye’de Ankara’ya devretmiş olsa da ülkenin hala finans, tarih ve kültür merkezidir. Dört mevsimi yaşayan ılıman iklimiyle herkese hitap eden güzellikleri barındırır. Tarih boyunca farklı çağlar, dinler ve uygarlıkların beşiği olan İstanbul kalbinde her duyguyu taşır ve size daima kucak açar. Boğaz’ın büyüleyici manzarasının iki tarafında zengin tarih modernizmle harmanlanmıştır.

martiGO ile her zaman en uygun Brüksel İstanbul bileti ile İstanbul hiç bu kadar güzel olmamıştı.

 • Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Yakın zamanda İstanbul uçak bileti alarak Türkiye’ye gelmeyi düşünüyorsanız bu yazımız size pek çok konuda ışık tutacaktır. İstanbul’da bir adet özel (Hezarfen) ve iki adet devlete ait havalimanı bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda hala yapım aşamasında olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın da 2018 yılında hizmete açılması planlanmaktadır.

  Ucuz uçak bileti ve konaklayacağınız bölgeye göre size en uygun yurt içi ve yurt dışı uçaklarını Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası’nda bulabilirsiniz. Bunlardan ilki Avrupa Yakası’nda, eski ismiyle Yeşilköy Havalimanı olarak da bilinen Atatürk Havalimanı, 2015 yılında verdiği hizmetleriyle de dünyanın en büyük 11. Havalimanı seçilmiştir. Bakırköy/Yeşilköy’de konumlanmış olan Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul’un her yerine 24 saat özel araçlar, taksi, halk otobüsleri, havalimanı özel otobüsleri ve raylı sistemleri kullanarak kısa sürede ulaşmak mümkün. Yine de İstanbul’da karayolunu tercih ediyorsanız trafiğe yakalanma ihtimalini göz önünde bulundurarak yola çıkmakta fayda var.

  Atatürk Havalimanı kadar büyük olmasa da Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesinde yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı; hem yurt dışı hem yurt içi seferlerinde oldukça konforlu bir alternatiftir. İsmini Türkiye’nin ilk kadın pilotlarından biri olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Yoğunluk bakımından Atatürk Havalimanı’na kıyasla çok daha hafiftir. Havaalanından şehir merkezine ulaşımda yine özel araçlar, taksi,  halk otobüsleri ve havalimanı özel otobüslerini tercih edebilirsiniz. Üçüncü ve son havaalanı olan Hezarfen Havalimanı Osmanlı’da yaşamış tarihi bir figürün adıyla anılmaktadır.

  Hezarfen Ahmed Çelebi, kendi yaptığı yapay kanatlarla uçabilen ilk insan olarak tarihe geçmiş bir Osmanlı bilginidir. İsmini taşıyan havaalanı da Arnavutköy’de hizmet veren Türkiye’nin ilk ticari havaalanıdır.

 • İstanbul’da Gezilecek Yerler

  İstanbul’a ilk defa geliyorsanız öncesinde mutlaka bir gezi programı oluşturmanızı öneriyoruz. Vaktiniz ve bütçeniz kısıtlıysa tüm şehri birkaç güne sığdırmaya çalışmak yerine ucuz uçak bileti alarak farklı dönemlerde uzun hafta sonlarınızı değerlendirebilir şehrin keyfini çıkarabilirsiniz. İster turistik amaçlı olsun ister iş amaçlı, bu şehirde deneyimleyeceğiniz çok fazla güzellik sizleri bekliyor. Tarihin esintilerine tanık olmak için mutlaka görmeniz gereken yerleri sizler için derledik.

  Ayasofya Müzesi

  Tarihinde üç kere aynı yere inşa edilmiş olan Ayasofya katedrali son olarak Bizans İmparatoru 1. Justinyen tarafından en görkemli halinde inşa edilmiş ve İstanbul’un fethinin ardından camiye çevrilmiştir. Cami olduktan sonra yapılan çeşitli eklemeler ve Mimar Sinan’ın inşa ettiği minareleriyle en iyi şekilde korunmuştur. Bugün müze olarak hizmet veren Ayasofya’nın ismi Kutsal Bilgelik anlamını taşır. Bazilika planı ile merkezi planı birleştiren kubbeli bazilika yapı türü ile dünya mimarlık tarihindeki en önemli ve ihtişamlı eserlerden biridir.

  Yerebatan Sarnıcı

  1. Justinyen tarafından sarayın su ihtiyacını karşılamak üzere yaptırılan bu sarnıçta 9 metre uzunluğunda farklı tarzlarda tam 336 sütun bulunmaktadır. Bazilika Sarnıcı olarak da anılan Yerebatan Sarnıcı 100.000 ton su depolama kapasitesiyle Ayasofya’nın güneybatısında yer alır. İçeri girdiğinizde kendinizi mimarisiyle olduğu kadar ambiyansıyla da gizemli bir ortamda bulabilirsiniz.

  Kapalıçarşı

  İstanbul’un fethiyle dünyanın en büyük imparatorluklarından biri haline gelen Osmanlı İmparatorluğu’nun sahip olduğu çeşitliliği, ticareti ve ekonominin gücünü ortaya çıkaran en güzel değerlerden biri de Kapalıçarşı’dır. Her dükkânı eşit büyüklükte yer alacak, her sokağı belirli bir loncaya ait olacak şekilde inşa edilmiş olan Kapalıçarşı’da rekabet kesinlikle yasaktı ve Osmanlı’nın sıkı denetimleri altında, adil ve kurallara uygun bir ticaret yapılırdı. Fatih, Beyazıt’ta bulunan Kapalı Çarşı oldukça geniş bir alana yayılmıştır, öyle ki Cağaloğlu ve Çemberlitaş’tan giriş yapmak mümkündür.

  Galata Kulesi

  Hem göz zevkinize hem de damak zevkinize hitap eden semt Karaköy’ün üst kısmında yer alan Galata Kulesi 528 yılında Bizans İmparatorluğu döneminde inşa edilmiştir. İstanbul’un sahil şeridini, Haliç ve İstanbul Boğazı’nı panoramik olarak seyreden kule aynı zamanda dünyanın ilk kulelerinden biridir. Hezarfen Ahmed Çelebi’nin yapay kanatlarıyla Üsküdar’a kadar yaptığı uçuş bu kule üzerinden gerçekleşmiştir.

  Kız Kulesi

  Mimari sürecinin başladığı tarih kesin olarak bilinmemekle birlikte Milattan Önce 340lı yıllara dayandığı söylenmektedir. Üsküdar, Salacak’ta denizin ortasında yer alan ve ardında bıraktığı çeşitli efsaneleriyle akıllarda yer eden kule; vergi toplama merkezi, fener, karantina hastanesi ve radyo istasyonu gibi pek çok farklı amaçla kullanılmış ve son olarak turizm amaçlı hizmete açılmıştır.

 • İstanbul’da Ne Yenir?

  Türklerin Orta Asya’dan Anadolu’ya uzanan yolculuğu, geniş bir coğrafyaya yayılması ve farklı kültürlerle etkileşime girmesiyle zenginleşip çeşitlenen bir mutfak kültürü vardır. Türkiye’nin her yöresine has orijinal tatları bulabileceğiniz yegâne adres ise İstanbul’dur.

  Et yemeklerine düşkünseniz tadına doyulmayan İskender kebap, çiğ köfte gibi Türkiye lezzetlerini öneriyoruz. Zeytinyağlılara meraklıysanız güzel bir restoranda asma yapraklarına sarılmış içi pirinç dolu zeytinyağlı yaprak sarmaları denemeden geçmeyin. Şehir turunuza kısa bir mola vererek ayaküstü tatlar denemek ve sokak lezzetlerini keşfetmek istiyorsanız Kadıköy’de veya Karaköy’de deniz kenarında şipşak hazırlanan balık ekmek tam size göre.

  Tatlıyla aranız iyiyse binbir çeşidiyle Kapalıçarşı’nın mis gibi kokan baharatçılarının arasında vitrinleri süsleyen lokumlar ya da bol fıstıklı Antep baklavasını kesinlikle deneyin. Evde dönüşünüzü bekleyen aileniz veya sevdiklerinize lezzetli bir hediye vermek isterseniz onlara taze çekilmiş Türk kahvesi götürmeyi düşünebilirsiniz.

  Yemeklerden bahsettikçe acıkmaya başladıysanız tüm bu lezzetler ve yerel tatlar size sadece bir martiGo ile İstanbul uçak bileti kadar yakın!

 • İstanbul’da Kültür ve Eğlence

  Kültür, sanat ve eğlenceyi bir noktada buluşturan şehir İstanbul’a kadar gelmişken Beyoğlu’nda bulunan İstiklal Caddesi’nden söz etmemek olmazdı. Taksim Meydanı’ndan başlayıp Şişhane’ye kadar uzanan İstiklal Caddesi gece hayatı, sanat galerileri, alışveriş merkezi, pek çok dünya markasının mağazaları ve irili ufaklı pasajlarıyla aklınıza gelebilecek her türlü etkinliği bulabileceğiniz bir caddedir. Trafiğe kapalı caddenin ortasından geçen nostaljik tramvayla şehrin zengin tarihi dokusuna bir filmin ortasındaymış gibi tanıklık edebilirsiniz.

  Caddenin sonuna doğru gezmekten yorulduğunuzda keyifle kahvenizi yudumlayacağınız cafeler, gurme lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar, sokak sanatçılarının gösterileri size her milletten turiste rastlayacağınız bambaşka bir dünya olduğunuzu hissettirecek. İstiklal Caddesi boyunca Galata’ya uzanan bu renkli yolculuğun sonunda birbirinden trend restoranlar ve tarih kokan sokaklarıyla Karaköy’ün eğlencesine karışabilirsiniz.

  Kültür-sanat ağırlıklı yerel etkinlikler için Beyoğlu ve Kadıköy belediyelerinin düzenlediği etkinlikleri, dünyaca ünlü performans ve gösterilerin düzenlendiği İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın etkinlik programını takip edebilirsiniz. İstinye, Levent gibi bölgelerde bulunan büyük alışveriş merkezlerinde dünyaca ünlü markaları bulmanız mümkün.

  İstanbul’un tüm renklerinden kısaca bahsetmiş olduk, ama bazı güzellikler yaşandıkça anlam kazanır. Siz de bir sonraki tatilinizi İstanbul’da geçirmeyi düşünüyor ve yolculuk harcamalarınızda ekonomi yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Brüksel İstanbul uçak bileti fiyatlarını martiGO ile inceleyip en popüler havayollarını karşılaştırın ve İstanbul’a en ucuz uçak bileti fırsatını yakalayın!

   

Brüksel İstanbul Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Brüksel İstanbul uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Brüksel İstanbul tek yön en ucuz bileti Türk Hava Yolları ile 2022-01-04 günü 70.21 dur. En ucuz Brüksel  İstanbul gidiş dönüş bilet ise Türk Hava Yolları ile 132.44 EUR  dur.

Brüksel İstanbul uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Brüksel İstanbul uçuşu ortalama 3:15 sürmektedir.

Brüksel İstanbul uçan havayolları hangileridir?

Brüksel - İstanbul arası en çok uçan havayolları; Türk Hava Yolları havayolları şirketleridir.

 

Brüksel İstanbul uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Brüksel İstanbul uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Brüksel İstanbul uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Brüksel İstanbul uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Brüksel İstanbul uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

İstanbul Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Cumartesi15.64 17.64
Pazar12.46 14.46
Pazartesi13.15 15.15
Salı12.84 14.84
Çarşamba11.35 13.35
Brüksel İstanbul Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.