Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Burkina Faso Uçak BiletleriBurkina Faso Uçuşları Hakkında Bilgiler

Batı Afrika’da yer alan Burkina Faso, dünyanın en fakir ülkeleri arasında yer alıyor. Coğrafi konumundan dolayı çöl ikliminin etkisi altında olan ülke, topraklarının %70’inden fazlası çöl ve yarı çölden oluşuyor. Resmi dili Fransızca olan Burkina Faso’nun, nüfusu yaklaşık 21 milyon.

Ülke genelinde tarım ve hayvancılık oldukça yaygın. Özellikle pamuk, yer fıstığı, mısır, pirinç, sorgum, mango, ananas ve şeker kamışı üretimi önemli bir gelir kaynağı. Diğer yandan, altın, manganez, bakır, fosfat, demir, çinko ve nikel madenleri de ülkenin doğal kaynakları arasında yer alıyor.

Turizm sektörü henüz yeterince gelişmemiş olsa da, Burkina Faso’da doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve renkli festivalleri keşfetmek isteyen turistler de mevcut. Özellikle Bobo-Dioulasso ve Ouagadougou gibi şehirlerdeki pazarlar, müzeler ve camiler turistlerin ilgisini çekiyor.

Burkina Faso, çoğunluğu İslam ve Hristiyan olan farklı etnik grupların bir arada yaşadığı bir ülke. Özellikle Mossi halkı, ülkenin en büyük etnik grubunu oluşturuyor.

Burkina Faso, ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçse de, kültürel zenginlikleri ve doğal kaynaklarıyla dünya çapında ilgi görüyor. Türkiye vatandaşları Burkina Faso’ya turistik amaçlı seyahatlerinde vizeye tabi tutuluyorlar.Burkina Faso Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Burkina Faso uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Burkina Faso için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Burkina Faso uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Burkina Faso uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Burkina Faso uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.