Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Dalaman Göteborg Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
237.16 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluLufthansa
Uçuş Süresi6:0

Ucuz Dalaman Göteborg uçak bileti

Dalaman Göteborg uçak biletleri

Lufthansa
Göteborg
Dalaman
03.01.2022
237.16 €
Lufthansa
Göteborg
Dalaman
02.01.2022
269.16 €
Lufthansa
Göteborg
Dalaman
21.12.2021
317.16 €
Lufthansa
Göteborg
Dalaman
19.12.2021
366.16 €
Türk Hava Yolları
Göteborg
Dalaman
30.12.2021
401.33 €
Türk Hava Yolları
Göteborg
Dalaman
31.12.2021
406.33 €

Göteborg Hakkında Bilgiler

Göteborg seyahatinizde ilk durak noktanız bir liman kentine olacak. Burada bulunan liman İskandinav bölgesinin en önemli limanlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Ülke ekonomisine önemli ölçüde katkı yapmaktadır. Ticari açısından önemli olmasının yanı sıra turistler ve öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri şehir olarak da dikkat çekmektedir. Çünkü şehirde vakit geçirilecek ve eğlenmek için tercih edilebilecek çok sayıda alternatif bulunuyor. Dört yüz yıllık bir geçmişe sahip olan şehir 1600’lü yıllarda tam bir şehir olarak kurulmuştur.

Göteborg’da yaşam öğrenci etkeni ile birlikte çok hareketlidir. Neredeyse 24 saat boyunda aralıksız bir yaşam sürülmektedir. Şehrin içinde Göta nehri geçmektedir. Bu nehir aynı zamanda şehre de ismini vermektedir. Bölgede yaşayanlar daha çok İskoçlar ve Hollandalılardan oluşmaktadır. Bu da çok kültürlü bir şehir yapısı oluşmasına neden olmaktadır. Kanal gezintisi, müze turları ve eğlenceli bilim merkezleri ile yapılacak çok sayıda aktivite bulunmaktadır.

Göteborg havalimanı şehrin doğu tarafından kalmaktadır. Çok sayıda göl ve akarsuyun bulunduğu ülke de en doğru noktaya kurulması için şehirden biraz uzağa inşa edilmiştir. Tabi buna rağmen şehir merkezine ulaşmak için özellikle uzun seyahat yapacakların kesinlikle tercih etmeleri gereken bir seçenek olduğunu belirtmeliyiz. Diğer seçenekler uzun ve yorucu seyahatlerin oluşmasına neden oluyor.

 • Göteborg Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Göteborg seyahatiniz de ilk durak noktanız Göteborg uluslararası havalimanı olacak. Bu limanın şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 25 km’dir. Bu uzun mesafeyi çeşitli araçları kullanarak rahatlıkla kat edebilirsiniz. Gelişmiş bir ulaşım altyapısına sahip olan şehirde merkeze ulaşmak için taksi, otobüs ve araç kiralama hizmetleridir. Çok hızlı bir seyahat etmek ya da daha uygun bir şekilde seyahat etmek için doğru aracı tercih etmelisiniz. Şehir içi ulaşım konusunda ucuz bir şehir değildir.

  Taksi

  Taksi hizmeti hem şehir içerisinde hem de şehir dışında seyahat için kullanım da ilk tercih olmaktadır. Bunun nedeni en hızlı ulaşımı sunması ve konforlu bir seyahat ile gideceğiniz merkeze ulaşmanız olacaktır. 20 dakika içerisinde kalacağınız noktaya ulaşma şansınız var. Tabi bu hızlı ve konforlu seyahat nedeniyle en yüksek şehir içi ulaşım bedelini de ödemek zorunda kalacağınızı unutmamalısınız.

  Otobüs

  Havalimanından şehir merkezine düzenli olarak kalkan özel otobüsler bulunmaktadır. Ancak otobüslerin içerisinde bilet satışı bulunmamaktadır ve para kabul edilmemektedir. Bu nedenle otobüs tercihini yapacaksanız havalimanında satılan biletlerden almanız gerekiyor. Tek bilet fiyatı 25 SEK olarak ücretlendirilmiştir. Günlük, iki günlük ve üç günlük sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz biletler de satılmaktadır.

  Araç Kiralama

  Göteborg şehir merkezine ulaşmak ve şehir merkezinde gezinti için tüm araç probleminizi çözecek tercih araç kiralama olacaktır. Bunun için yapabileceğiniz birçok tercih vardır. Europcar, Hertz, Sixt gibi dünyaca bilinen firmaların burada temsilcilikleri bulunuyor. Seyahate çıkmadan önce onlarla iletişime geçerek araç kiralama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sayede ortaya gittiğiniz de aracınız hazır hale gelecektir.

 • Göteborg’da Gezilecek Yerler

  Dalaman Göteborg ucuz uçak bileti aldıktan sonra güzel bir seyahat için yapılacaklar listesi hazırlamanız gereken şehirlerden birisidir. Çünkü bu şehirde gezilecek, görülecek ve yapılacak çok sayıda detay bulunmaktadır. Bunun için isterseniz turizm ofislerinden birere harita alabilirsiniz. Biz size şehri ziyaret edenlerin en çok tercih ettikleri noktaların bir listesini yapacağız. Bu sayede seyahat süreniz boyunca daha aktif bir iş yapabileceksiniz.

  Göteborg Sanat Müzesi

  Şehir sanat ile anılan kültürel olarak bir seviye yukarıda olan şehirlerden birisidir. Avrupa üzerinde bulunan sanat müzeleri arasında ki en kapsamlı olanlardan birisidir. Müzenin içerisinde sergilenen koleksiyonlar 15. Yüzyıldan günümüze uzanmaktadır. Bu geniş yelpaze içerisinde dünyada ünlü ressam Picasso ile birlikte Chagall, Rubens, Rembrandt ve Monet gibi ressamlarda yer almaktadır. Çok zengin bir sergi alanı vardır ve eserler çok iyi korunmaktadır. Resim, heykel ve çizimlerden oluşan 70 bin eser müzede bulunmaktadır. 25 yaşından küçükler için girişler ücretsizdir.

  Liseberg Eğlence Parkı

  En büyük eğlence parklarından birisidir. Özellikle çocukları ile seyahat edenlerin mutlaka uğramaları gereken bir yerdir. Roller Coaster ve dönme dolap gibi bilinenler ile birlikte 40 farklı oyun alanı bulunmaktadır. Özellikle hız trenlerine binmelisiniz. Bu parkın içerisinde Avrupa’nın en büyük düşüş alanı yer almaktadır. Ayrıca belirli günlerde konserler ve stand-up gösterileri de sergilenmektedir. Kış döneminde aşırı soğuklar nedeniyle kapatıldığını ekleyelim.

  Göteborg Botanik Bahçesi

  Ülkenin en büyük tabiat parkıdır. 175 hektarlık bir alanda yer almaktadır. Bu bölgede 12 bin çeşit bitki bulunmaktadır. Bu park şehrin kuruluşunun üç yüzüncü yılı nedeniyle 1923’te kurulmuştur. Temiz bir oksijen solumak isteyenlerin ve rahatlamak isteyenlerin mutlaka uğramaları gereken bir yerdir. Parkın oluşturulması 1919 yılında başlanmış ve ilk ziyaretçiler 1923 yılında alınmıştır. Parkın içerisinde içerisin de dünyanın farklı noktalarından getirilen taşlardan oluşturulan bir taş bahçesi vardır.

  Marstand Adası

  Şehirden bunaldığınızda ve güzel bir noktada yürüyüş yapmak istediğiniz gideceğiniz yer Marstand adası olacaktır. Bu adaya merkezden kalkan botlarla rahatça ulaşabilirsiniz. Şehri çevreleyen çok sayıda adadan birisidir. Adanın içerisinde yapımı 200 yıldan fazla süren bir kale bulunmaktadır. Bu kalenin içerisinde yemek yiyebileceğiniz bir de restoran bulunmaktadır. Kaleyi gezmenin yanı sıra kasabanın içerisinde rahatlatıcı ve huzur dulu gezintilere çıkabilirsiniz.

  Haga Mahallesi

  Şehri merkezinin en eski bölgelerinden birisidir. Kraliçe Kristina’nın öncülüğünde kurulmuştur. İlk şehir banliyösü olarak kabul edilmektedir. Kale duvarlarının hemen dışında bulunan mahalle günümüzde şehrin en hareketli noktalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Gelişen sanayi ile çalışmaya gelen birçok işçi bu mahallede ikamet etmeye başlamıştır. Bu nedenle bölge hızla gelişim göstermiştir. Alışveriş yapmak isteyen ve kahve içmek isteyenlerin günümüzde tercih ettikleri ilk adres olarak dikkat çekmektedir.

  Paddan Turları

  Şehrin etrafı kanallarla çevrilidir. Buralarda istenmesi halinde paddan adı verilen küçük teknelerle güzel turlara çıkabilirsiniz. Bu turlar da şehrin tüm siluetini görme şansına sahip olacaksınız aynı zamanda rehberin anlattıkları ile şehri daha yakından tanıyabileceksiniz. Şehri ziyaretiniz de yapılacaklar arasında bu turları ilk sıraya yazmalısınız.

 • Göteborg’da Ne Yenir?

  Dalaman Göteborg en ucuz uçak bileti aldıktan sonra ne yiyeceğiniz diye düşünmemeniz gereken şehirlerden birisine gideceksiniz. Bu şehir tam anlamı ile bir gastronomi merkezidir. Nefis yemekleri ile dünyaya nam salmıştır. Evrensel lezzetlerin yanı sıra İskandinav tatları sunan çok sayıda ünlü şefi bulunan bir şehirdir. Deniz mahsullerini bulabileceğiniz çok sayıda mekan bulunmaktadır. Kişi başına en çok kafe düşen şehirlerden birisidir. Buralarda mutlaka denemeniz gereken tatlar arasında hagabullen çöreği bulunmaktadır. Balık ürünleri çok ucuzdur. Bir restoranda yemek istiyorsanız biraz pahalı olacağını unutmamalısınız.

 • Göteborg’da Kültür ve Eğlence

  Göteborg eğlence yerleri konusunda pub, par ve gece kulüplerinin bulunduğu bir şehirdir. Sakin yapısı ile dikkat eden şehirde istenmesi halinde çılgın eğlencelerde yaşanabilir. Tabi eğlenceler gece yarısından birkaç saat sonra bitmektedir. Sabaha kadar eğlenebileceğiniz şehirlerden birisi değildir. Locatelli, Jamesons Pub gidebileceğiniz yerlerden bazılarıdır.

  Kış aylarının çok soğuk geçtiği şehre gitmek için en uygun Göteborg uçak bileti alacağınız tarih aralığı yaz dönemi olmalıdır. 

Dalaman Göteborg Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Dalaman Göteborg uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Dalaman Göteborg tek yön en ucuz bileti Lufthansa ile 2022-01-03 günü 237.16 dur. En ucuz Dalaman  Göteborg gidiş dönüş bilet ise Lufthansa ile  EUR  dur.

Dalaman Göteborg uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Dalaman Göteborg uçuşu ortalama 6:0 sürmektedir.

Dalaman Göteborg uçan havayolları hangileridir?

Dalaman - Göteborg arası en çok uçan havayolları; Lufthansa havayolları şirketleridir.

 

Dalaman Göteborg uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Dalaman Göteborg uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Dalaman Göteborg uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Dalaman Göteborg uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Dalaman Göteborg uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Dalaman Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Çarşamba17.75 19.75
Perşembe17.04 19.04
Cuma16.06 18.06
Cumartesi17.1 19.1
Dalaman Göteborg Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.