Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available4.Mar.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Debrecen Havaalanı Uçak BiletleriDebrecen Havaalanı Uçuşları Hakkında Bilgiler

Debrecen Havalimanı

Debrecen Havalimanı şehir merkezinin 6 kilometre güneyinde yer almaktadır. 1930’lu yıllarda askeri amaçlı hizmet vermeye başlayan nokta daha sonra uluslararası uçuşlara açılmıştır. Bölgede ki en önemli uçuş noktalarından birisi olmasından dolayı birçok havayolu firması buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

Debrecen Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Debrecen Havalimanı şehir merkezinin güneyinde, Hadju-Bihar isimli bölgede bulunmaktadır. Merkeze 5 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanına 47 numaralı yolu takip ederek ulaşım sağlamak mümkündür. Havalimanı ziyaret eden yolculara birçok hizmet sunulmaktadır. Dinlenmek için oturma salonlarının yanında toplantı alanları, alışveriş mağazaları, restoran, kafe, büfe hizmetleri, ATM, banka, Duty Free mağazaları hizmetler arasında bulunuyor.

Konaklamak isteyenler için otel hizmeti, araç kiralama hizmeti de sunulan alternatif kaliteyi arttıran hizmetler arasında bulunmaktadır.

Debrecen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında taksi, araç kiralama, otobüs ve havalimanı servisleri bulunmaktadır. Bu hizmetler hıza, konfora ve güvenliğe göre tercih edilebilir.

·         Taksi

Havalimanı terminallerinin çıkış noktasında bulunan Fonix ve City Taxi firmaları şehir merkezine yolcuları ulaştırmaktadır. Ortalama 10 ile 15 dakika arasında ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet gün içerisinde özel olarak da rezerve edilebiliyor.

·         Otobüs

Otobüs hizmeti de şehir merkezine giriş için tercih edilen bir yöntemdir. Bu hizmet 44 R numaralı servis ağı ile sağlanıyor. Her 2 saatte bir hareket eden otobüs hizmeti Salı, Perşembe ve Cuma günleri gece 3 ile gece 12 saatleri arasında, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 4 ile 23 saatleri arasında hizmet vermektedir.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servislerini tercih ederek de merkeze ulaşım mümkün kılınmıştır. Bu hizmet DKV isimli firma tarafından sunulmaktadır. Airport 1 ve Airport 2 isimli servisleri konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşım için kullanılmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama üzerinden şehirden merkeze ulaşım için kendinize ait bir araç sahibi olmanız mümkündür. Her bütçeye, her gruba uygun olarak sunulan seçenekler arasında tercih yaparak, rezerve etmeniz mümkün kılınmıştır. Aynı araç ile şehir içerisinde dolaşım da mümkün olmaktadır.

Debrecen Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Debrecen şehir içerisinde ulaşım için alternatif araçlar tercih etmek mümkündür. Araç kiralama, taksi, otobüs, tramvay, troleybüs hizmeti sunulmaktadır. Halk tarafından en çok tercih edilen ulaşım aracı tramvay hizmetidir. Bu hizmet uygun ve hızlı olmasını nedeniyle tercih edilmektedir.

Troleybüs hizmeti de bir diğer en çok tercih edilen araçtır. Ucuz olması ve şehirde her noktaya gitmeleri nedeniyle tercih edilmektedir. Şehirde ki toplu taşıma araçları gece 23’den sonra hizmet vermemektedir. 100 HUF ödeyerek bilet almak mümkündür. Bu araçları tercih edecekler günlük satılan biletleri tercih etmelidir.Debrecen Havaalanı Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hangi Havayolları Debrecen Havalimanına Uçuyor? remove

Eurowings, Pegasus, Astrian Airlines, Lufthansa, Air France, KLM, Türk Hava Yolları, TARIM, Czech Airlines, Aeroflot, Finnair, Wizz Air ve Ryanair firmaları buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

Debrecen Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?add

Debrecen havalimanından şehir merkezine 8 kilometre uzaklıktadır. Reformed Great Church of Debrecen bölgesine 7 kilometre ve Venkert bölgesine 9 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Debrecen Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?add

Debrecen Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi, araç kiralama, otobüs ve havalimanı servis hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. En hızlı ulaşım taksi ve araç kiralama ile sağlanırken, insanların en çok tercih ettikleri ulaşım aracıyla otobüs hizmetidir. Bu hizmet 2 saate bir hareket etmektedir.

Debrecen Havalimanı Nerede?add

Debrecen havalimanı merkezden 6 kilometre uzaklıkta, güney bölgesinde yer almaktadır. Mikepercsi isimli bölgede yer almaktadır.

Debrecen Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?add

Berlin – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 30 Dakika

Roma – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 40 Dakika

Madrid – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 3 Saat 10 Dakika

Amsterdam – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat

Paris – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat 10 Dakika

Zürih – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 35 Dakika

Hamburg – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 45 Dakika

İstanbul – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat 5 Dakika

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.