Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

En Ucuz Debrecen Uçak Bileti

Debrecen Hakkında Bilgiler

Debrecen Havalimanı

Debrecen Havalimanı şehir merkezinin 6 kilometre güneyinde yer almaktadır. 1930’lu yıllarda askeri amaçlı hizmet vermeye başlayan nokta daha sonra uluslararası uçuşlara açılmıştır. Bölgede ki en önemli uçuş noktalarından birisi olmasından dolayı birçok havayolu firması buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

Debrecen Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Debrecen Havalimanı şehir merkezinin güneyinde, Hadju-Bihar isimli bölgede bulunmaktadır. Merkeze 5 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanına 47 numaralı yolu takip ederek ulaşım sağlamak mümkündür. Havalimanı ziyaret eden yolculara birçok hizmet sunulmaktadır. Dinlenmek için oturma salonlarının yanında toplantı alanları, alışveriş mağazaları, restoran, kafe, büfe hizmetleri, ATM, banka, Duty Free mağazaları hizmetler arasında bulunuyor.

Konaklamak isteyenler için otel hizmeti, araç kiralama hizmeti de sunulan alternatif kaliteyi arttıran hizmetler arasında bulunmaktadır.

Debrecen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Havalimanından şehir merkezine ulaşım için birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında taksi, araç kiralama, otobüs ve havalimanı servisleri bulunmaktadır. Bu hizmetler hıza, konfora ve güvenliğe göre tercih edilebilir.

·         Taksi

Havalimanı terminallerinin çıkış noktasında bulunan Fonix ve City Taxi firmaları şehir merkezine yolcuları ulaştırmaktadır. Ortalama 10 ile 15 dakika arasında ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet gün içerisinde özel olarak da rezerve edilebiliyor.

·         Otobüs

Otobüs hizmeti de şehir merkezine giriş için tercih edilen bir yöntemdir. Bu hizmet 44 R numaralı servis ağı ile sağlanıyor. Her 2 saatte bir hareket eden otobüs hizmeti Salı, Perşembe ve Cuma günleri gece 3 ile gece 12 saatleri arasında, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 4 ile 23 saatleri arasında hizmet vermektedir.

·         Havalimanı Servisleri

Havalimanı servislerini tercih ederek de merkeze ulaşım mümkün kılınmıştır. Bu hizmet DKV isimli firma tarafından sunulmaktadır. Airport 1 ve Airport 2 isimli servisleri konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşım için kullanılmaktadır.

·         Araç Kiralama

MartiGo araç kiralama üzerinden şehirden merkeze ulaşım için kendinize ait bir araç sahibi olmanız mümkündür. Her bütçeye, her gruba uygun olarak sunulan seçenekler arasında tercih yaparak, rezerve etmeniz mümkün kılınmıştır. Aynı araç ile şehir içerisinde dolaşım da mümkün olmaktadır.

https://www.martigo.com/search/cars

Debrecen Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Debrecen şehir içerisinde ulaşım için alternatif araçlar tercih etmek mümkündür. Araç kiralama, taksi, otobüs, tramvay, troleybüs hizmeti sunulmaktadır. Halk tarafından en çok tercih edilen ulaşım aracı tramvay hizmetidir. Bu hizmet uygun ve hızlı olmasını nedeniyle tercih edilmektedir.

Troleybüs hizmeti de bir diğer en çok tercih edilen araçtır. Ucuz olması ve şehirde her noktaya gitmeleri nedeniyle tercih edilmektedir. Şehirde ki toplu taşıma araçları gece 23’den sonra hizmet vermemektedir. 100 HUF ödeyerek bilet almak mümkündür. Bu araçları tercih edecekler günlük satılan biletleri tercih etmelidir.

   Debrecen Hakkında Sık Sorulanlar

   Hangi Havayolları Debrecen Havalimanına Uçuyor?

   Eurowings, Pegasus, Astrian Airlines, Lufthansa, Air France, KLM, Türk Hava Yolları, TARIM, Czech Airlines, Aeroflot, Finnair, Wizz Air ve Ryanair firmaları buraya uçuş gerçekleştirmektedir.

   Debrecen Havalimanı Şehir Merkezine Ne Kadar Uzaklıktadır?

   Debrecen havalimanından şehir merkezine 8 kilometre uzaklıktadır. Reformed Great Church of Debrecen bölgesine 7 kilometre ve Venkert bölgesine 9 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

   Debrecen Havalimanından Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

   Debrecen Havalimanından şehir merkezine ulaşım için taksi, araç kiralama, otobüs ve havalimanı servis hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. En hızlı ulaşım taksi ve araç kiralama ile sağlanırken, insanların en çok tercih ettikleri ulaşım aracıyla otobüs hizmetidir. Bu hizmet 2 saate bir hareket etmektedir.

   Debrecen Havalimanı Nerede?

   Debrecen havalimanı merkezden 6 kilometre uzaklıkta, güney bölgesinde yer almaktadır. Mikepercsi isimli bölgede yer almaktadır.

   Debrecen Havalimanı Uçakla Kaç Saat Sürmektedir?

   Berlin – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 30 Dakika

   Roma – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 40 Dakika

   Madrid – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 3 Saat 10 Dakika

   Amsterdam – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat

   Paris – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat 10 Dakika

   Zürih – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 35 Dakika

   Hamburg – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 1 Saat 45 Dakika

   İstanbul – Budapeşte Ferenc Liszt Havalimanı: 2 Saat 5 Dakika

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.