Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available25.Tem.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Egyptair Uçak BiletleriEgyptair Hakkında Bilgiler

Egyptair Uçak Bileti

Dünyanın öncü havayolu şirketlerinden biri olan Egyptair, 1932 yılında dünyanın yedinci havayolu olarak kurulmuştur. Kahire merkezli havayolu şirketi 2008 yılında dünyanın en büyük havayolu birliği Star Alliance üyeliğine katılmıştır. Star Alliance’ın Kuzey Afrika ve Orta Doğu ayağındaki tek havayolu olmasıyla geniş uçuş ağı bağlantılarına sahiptir. Bünyesindeki 9 şirket ile hava taşımacılığında önemli bir rol üstlenmektedir. Günümüzde 81 uçaktan oluşan uçak filosuyla yurt içi ve yurt dışında 70’ten fazla noktaya uçak seferleri düzenlemektedir.  Egyptair uçak bileti fiyatları destinasyona ve seyahat dönemlerine göre değişkenlik gösterir, en uygun biletler için erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Egyptair Avantajları

Egyptair Check-in

Havalimanında check-in yapmayı düşünüyorsanız yurt dışı uçuşlarında uçağın kalkış saatinden bir saat, yurt içi uçuşlarında ise uçağın kalkış saatinden 30 dakika önce tüm işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Havalimanında vakit kazanmak istiyorsanız web sitesi üzerinden veya mobil cihazınızdan online check-in yapabilirsiniz. Online check-in uçağın kalkış saatinden 48 saat önce açılır ve hareket saatine 90 dakika kalana kadar yapılabilir.

Egyptair Bagaj hakları

Bagajların içine ve dışına isim, telefon ve destinasyon bilgilerini içeren bilgilendirme etiketi yapıştırılması önerilmektedir. Egyptair’da ücretsiz bagaj hakkı uçağın varış noktası, üyesi olduğunuz havayolu bağlılık programı ve sahip olduğunuz bilet sınıfına göre farklılık gösterir. Tüm ayrıntılara ve bagaj hakkınıza ait güncel bilgilere web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ücretsiz bagaj hakkının aşıldığı durumlarda ekstra ödeme yapılması gerekmektedir.

Egyptair Koltuk seçimi

Web sitesi üzerinden Egypyair uçak bileti alırken veya online check-in yaptığınız sırada mevcut koltuklar arasından dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Daha önce seçtiğiniz bir koltuğu rezervasyonları yönettiğiniz sayfadan değiştirebilirsiniz. Egyptair koltuk seçimi ve oturma planında farklı bilet sınıflarına yönelik farklı koltuk aralığı gibi uygulamalar bulunmaktadır. Koltuk seçimlerinizi ne kadar erken yaparsanız, mevcut koltuklar arasından tercih yapma hakkınız o kadar fazla olacaktır.

Egyptair İkramlar

Yolcularının konforuna olduğu kadar beslenmesine de önem veren Egyptair, farklı uçak bileti sınıflarına yönelik farklı menülerle ve lezzetler sunuyor. Özel durumlarda sağlık veya kişisel sebeplerden dolayı özel yemek tercihi olan yolcular, web sitesi üzerinde rezervasyon bölümünden diledikleri menüyü seçebilir. Biletinizi satın aldıktan sonra yemek menü tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.Egyptair Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

EgyptAir Nereye Uçuyor?remove

EgyptAir dünyanın birçok noktasına ulaşsa da önceliğini Afrika, Asya ve Avrupa kıtaları oluşturmaktadır. Şirket 30’dan fazla ülkede 80’in üzerinde noktaya aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketin tüm uçuş ağını görmek için MartiGo sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

EgyptAir Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Firma yolcularına el bagajı olarak kişi başına maksimum 8 kilograma taşıma hakkı sunmaktadır. Normal bagajlar içinse bilet seçiminize göre 23 kilo ile 32 kilo arasında bir seçim yapmanız gerekmektedir. Firma ekstra bagaj hakkı isteyen müşterilerine uçuş rotasına göre ücret belirlemektedir.

EgyptAir Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Check-in işlemini online yöntemleri kullanarak yapmanıza izin verilmektedir. Yurt dışı uçuşlarda bu işlemi uçuştan 3 saat önce, yurt içi uçuşlarda uçuştan 2 saat önce yapmanız istenmektedir. Bu işlemi aynı zamanda havaalanları üzerinden yapmanızda mümkündür. Bu konuda son saatleri havayolu şirketi kendisi belirleyerek müşterilerine iletmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done