Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available21.Tem.2024,Paz
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Emirates Uçak BiletleriEmirates Hakkında Bilgiler

Emirates Uçak Bileti

1985 yılında sahip olduğu iki uçakla yolculuğuna başlayan Emirates, bugün dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri haline gelmiştir. Dünyanın en büyük Airbus A380 ve Boeing 777 filosuna sahip şirket, günümüzde son teknolojiye sahip 230’dan fazla uçağıyla dünyada 80 ülke ve 150’den fazla noktaya uçmaktadır. Yüksek standartlarıyla defalarca ödül alan Emirates uçak bileti fiyatları varış noktası ve bilet sınıfına göre farklılık göstermektedir. Dubai’nin ve dünyanın en büyük havayolu markalarından biri olan Emirates, yatırımları ve gelişmeleriyle her bilet sınıfı için ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Emirates Check-in

Havalimanında check-in yapmak istiyorsanız uçuştan 3 saat öncesinde orada olmalı ve görevli aracılığıyla kontuarda bagajınızı teslim edip işlemlerinizi gerçekleştirerek biniş kartınızı alabilirsiniz. Havalimanında vakit kazanmak isterseniz uçuş saatinden 48 saat öncesinden itibaren uçuşa 90 dakika kalana kadar web sitesi üzerinden veya mobil cihazınız aracılığıyla online check-in yapabilir ve biniş kartınızı alabilirsiniz.

Emirates Bagaj hakları

Emirates ile yapacağınız yolculuklarda bagaj haklarınız varış yeri, sahip olduğunuz bağlılık programına dair üyelik türü, seyahat tarihiniz ve satın aldığınız bilet sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Uçakta yanınıza alabileceğiniz el bagajı ağırlıklarında da yine varış yeri ve bilet sınıfına göre farklılık oluşmaktadır. Yanınıza almak istediğiniz bagaj ağırlığıyla ilgili tüm detaylar ve güncel bilgiler için Emirates’in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emirates Koltuk seçimi

First Class, Business Class, Economy Clas, Flex Class, Flex Plus Clas gibi bilet sınıflarında Emirates uçak bileti alırken veya Rezervasyonumu Yönet bölümünden ücretsiz koltuk seçimi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in yaptığınız sırasında ücretsiz koltuk seçimi yapabilirsiniz. Ancak güvenlik veya operasyonel sebeplerle yer değiştirme hakkı Emirates’e aittir. Bazı indirimli biletler için koltuk seçimi ücretli bir hizmet olarak kabul edilmektedir.

Emirates İkramlar

Emirates’te dünyaca ünlü şefler tarafından dünya lezzetlerinin en güzel seçkileri özenle hazırlanır ve mükemmel deneyimlerle sunulur. Aylık olan değişen menülerle Emirates’te farklı bilet sınıflarına özel lezzetler ve sunumlar bulunmaktadır. Özel beslenme tercihlerinize bağlı olarak özel yemek talepleri, Emirates tarafından hazırlanan yemek listesi arasından seçilerek uçuştan en az 48 saat önce sipariş edilmelidir.Emirates Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Emirates Nereye Uçuyor?remove

Emirates 6 kıtanın tamamında 70’in üzerinde ülkede 157 farklı destinasyona direkt olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Şirketin küresel ağını görmek için MartiGo sitesini ziyaret edebilirsiniz.

EuroWings Nereye Uçuyor?add

Eurowings firması Avrupa’nın önemli şehirleri başta olmak üzere Afrika, Asya ve Amerika’da bulunan birçok destinasyona uçuş sağlamaktadır. 30’dan fazla ülkede 134 farklı şehre direkt olarak uçuş gerçekleştirmektedir. Firmaya ait tüm uçuş ağını öğrenmek için MartiGo sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emirates Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Emirates müşterilerine el bagajı hakkı olarak 7 kilogramı ücretsiz olarak vermektedir. Uçak bileti tercihinize göre normal bagaj içinse 20 ile 50 kilogram arasında değişen seçenekler sunulmaktadır. Bu seçeneklere ek olarak bagaj almak içinse ekstra bir ücret ödemeniz gerekmektedir. 

EuroWings Bagaj Hakkı Ne Kadar?add

Eurowings yolculuk sırasında kabine yolcuların maksimum 8 kilogram almasına izin vermektedir. Bagaj hakkı olarak bilet tercihine göre 23 ile 32 kilogram ücretsiz taşıma hakkı verilmektedir. Firma talep gelmesi halinde ekstra ücret ödeyen müşterilerine bagaj hakkı imkanı da sunmaktadır.

Emirates Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Emirates firması müşterilerinin check-in işlemlerini internet üzerinden uçuştan 48 saat önceden yapmaya başlamasına ve uçuşa 90 dakika kalana kadar bu işlemi devam etmesine izin vermektedir. Havaalanı üzerinden yapılacak işlemlerinse uçuş saatine, noktasına ve uçağın kalktığı havalimanına göre değişiklik gösterdiğini söylemektedir.

EuroWings Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Firma check-in işlemlerini havaalanı ve online yöntemlerle yapmak mümkündür. Mobil, web sitesi üzerinden uçuşa 3 saat kala kapanmaktadır. Havaalanı işlemleriyse uçuştan 2 saat önce açılmakta ve uçuşa bir saat kala yapılmaktadır. Online işlemler için check-in işlemleri 72 saat önce açılarak hizmete sunulmaktadır. Koltuk seçimi de bu işlemin devamında online olarak yapılabilmektedir.

Finnair Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır? add

Finnair check-in işlemi yapmak isteyenler online, mobile, havalimanı üzerinden bunları yapabilirler. Son işlemler yolculuk mesafesine göre 45 dakika ile 75 dakika arasında değişmektedir. Özel uçuşlarda size gelen bilgilendirme mesajı üzerinden check-in ve koltuk seçim işlemlerini yapabilirsiniz.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done