Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available2.Ara.2023,Cmt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Erzincan Moskova Uçak BiletleriErzincan Moskova Uçuşları Hakkında Bilgiler

MartiGO ile en uygun Erzincan Moskova uçak bileti alanlar Rusya denildiğinde ilk akla gelen Moskova şehrini tanıma fırsatını bulacaklardır. Rusya’nın başkenti olan Moskova’nın nüfusu 10.406.578’dır. Çevre köy ve kasabalar da bu rakama dâhil edilirse yaklaşık nüfusu 18 milyondur. Doğu Avrupa’nın en önemli ve merkezi şehirlerinden biridir. Global şehir olarak kabul edilen Moskova, Avrupa sıralamasında 2.’dir. Moskova içinden geçen nehrin adını almıştır. Şehrin adı ile ilgili çeşitli tartışmalar süregelse de kökeni bilinmemektedir. Rus kültürünün özelliklerini taşıyan mimarisi ile St. Petersburg’dan oldukça farklıdır. 12 Mart 1918’de Sosyalist Devrim sonrasında SSCB’nin başkenti olmuştur. Moskova’yı ziyaret edecek olan kişilere, ziyaretlerini Nisan ve Mayıs ayları sırasında gerçekleştirmeleri önerilir. Soğuk kış ayları şehri ziyaret etmek açısından uygun zaman olmayacaktır. Hava sıcaklığının 15-25 derece arasında seyrettiği bahar ayları şehri görmek için uygun zamanlardır. Yaz aylarında kültürel açıdan oldukça fazla faaliyetin bulunduğu Moskova’da Haziran ayında Usadba Caz Festivali ve Moskova Uluslararası Film Festivali yapılmaktadır.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Moskova Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Moskova (tüm havalimanlari) uçak bileti satın alanlar şehirde bulunan dört farklı havaalanından birini tercih edebilirler. Üç havaalanından da aktarmasız olarak Moskova’ya uçulabilir. Moskova ulaşım altyapısı oldukça gelişmiş şehirlerdendir. Birçok yere yürüyerek ulaşım sağlanabilir. Dünya’nın en büyük metro ağlarından biri de Moskova’da yer alır. Sabah 5.30 ile gece 01.00 arasında hizmet vermektedir. Çoklu biniş kartları ile şehirde dolaşmak oldukça uygun maliyetli olacaktır. Moskova havalimanları şu şekilde sıralanmaktadır:

Bykovo Havalimanı

Moskova’da yer alan Bykovo havalimanı şehir merkezinden 35 km güneydoğudadır. Hava trafiği ve ziyaretçi sayısında yaşanana rtış nedeniyle kısa bir süre önce tadilat görmüştür. Bykovo havalimanından şehir merkezine taksi, havaalanı shuttle, otobüs, tren, otel servisi, metro ve araç

Taksi

Bykovo havalimanı şehir merkezine nispeten daha uzak bir mesafededir. Bu da taksi ücretlerinin yüksek olmasına sebebiyet vermektedir. Havalimanından binilecek olan taksiler için önceden şoförle sabit bir fiyat üzerinden anlaşma sağlanabilir. Aynı zamanda rezervasyonunuzu önceden yaptırarak taksi ücretlerini aşağıya çekebilirsiniz.

Havaalanı Shuttle

Havaalanı shuttle servisler önceden rezervasyon yöntemiyle ya da gişelerden bilet alarak kullanılabiliyor.

Otobüs

Havalimanının hemen dışında bulunan otobüsler yaklaşık olarak 1 saat süresi içerisinde şehir merkezine ulaşıyor. Otobüs acentalarından bilet alarak ya da internet üzerinden rezervasyon yaptırarak ulaşımınızı beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Tren

Trenler 24 saat boyunca hizmet sunuyor ve farklı terminalleri birbirine bağlıyor. Bykovo havalimanından tren kullanarak şehir merkezine hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Otel Servisi

Seyahatiniz öncesinde otelinize telefon ederek ya da rezarvasyon sırasında otel servisinin nerelere gittiğini listeleyerek Bykovo havalimanına servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bazı oteller talebiniz doğrultusunda servisi olmasa bile sizi alabiliyor.

Metro

Metro hattını kullanarak da şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Havalimanında yer alan istasyondan metroya binerek şehir merkezine rahatça ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Rusya’nın birçok şehrinde araç kiralama hizmeti olmasa da başkent Moskova’daki havalimanlarında araç kiralama hizmeti sunulmaktadır. Araç kiralama hizmeti için şehre gitmeden rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Bu konuda konaklayacağınız otelde de yardım alabilirsiniz.

Domodedovo Havalimanı

Mokovo Oblastı’nda yer alan Domodedovo havalimanı Rusya’nın en işlek havalimanı olarak gösterilmektedir. Havalimanı şehir merkezinden 22 kilometre uzakta bulunmaktadır. Domodedovo havalimanından şehir merkezine taksi, havaalanı servisleri, tren, otobüs ve araç kiralama hizmeti alarak gidebilirsiniz.

Taksi

Domodedovo havalimanından taksiyle kolay bir şekilde şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Buradan taksiyle kashirskoe karayolu üzerinden şehir merkezine gelinmektedir. Taksiler havalimanının gelen yolcu terminalinde bulunmaktadır.

Havalimanı Servisleri

Şehir merkezine havalimanı servislerini kullanarak da seyahat edebilirsiniz. Gün boyunca bu servisler 15 dakikada bir hareket etmektedir. Mini otobüsler şeklinde olan servisler yaklaşık 3 saat gibi bir sürede şehir merkezine ulaşmaktadır

Otobüs

Domodedovo Havalimanı’ndan iki tane farklı otobüs kullanarak şehir merkezine gidebilirsiniz. Bunların bir tanesi ekspres otobüstür ve gün boyunca 15 dakika aralıklarla kalkış yaparlar. Hiçbir durakta durmayan bu otobüsler yarım saat içerisinde şehir merkezine ulaşmaktadır. Diğer seçenek ise Ryazan otobüsleridir. Gün boyunca dört saatte bir kez hareket eden otobüsler 36 kişiliktir. Yolculuk süresi ise 3.5 saati bulmaktadır.

Tren

Şehir merkezine en hızlı ulaşım yolu trenlerdir. Havalimanının içerisinde yer alan istasyondan hareket eden hızlı tren ve normal tren ile şehir merkezine kolayca ulaşılabilir. Aeroexpress isimli hızlı trenle Moskova Paveletsky istasyonuna duraksız bir biçimde 40 dakikada gitme imkanı bulunmaktadır. Diğer tren seçeneğiyle de 1 saatte şehir merkezine gidilebilir.

Araç Kiralama

Şehir merkezine araç kiralama yaparak da gitmeniz mümkündür. İster telefonla isterseniz firmaların internet siteleri üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Aynı zamanda iniş yaptıktan sonra terminal binasında bulunan firmalardan da araç kiralama yapabilirsiniz. Havalimanından Avis, Renmotors, Hertz, Europcar gibi kiralama firmaları bulunmaktadır.

Sheremetyevo Intl Havalimanı

Şehir merkezine 20 kilo metre uzaklıkta bulunan havalimanı Rusya’daki en işlek 3. Havalimanıdır. Sheremetyevo Intl Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, otobüs, tren ve helikopter gibi seçeneklerle ulaşabilirsiniz.

Taksi

Sheremetyevo Havalimanı’ndan taksiyle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Taksiler C, D, E ve F terminallerinde bulunmaktadır. Trafik durumunu hesap ederek taksiye binmenizde fayda var.

Otobüs

Sheremetyevo Havalimanı’nda otobüs durakları her terminalde bulunuyor. Buradan şehrin üç farklı merkezine gidebileceğiniz otobüsler hareket etmektedir. 949 ve 851 numaralar Rechnoy Vokzal’a, H1 numaralı otobüs Leninskiy Prospect’e ve 817 ve 948 numaralar Planernaya’ya gitmektedir. Otobüslerle terminaller arası geçişte yapılabilmektedir. C terminalinden F’ye kadar olan hat sabah 06.00 ile akşam 23.00 saatleri arasında hizmet sunuyor.

Tren

Aeroexpress hızlı treniyle havalimanından şehir merkezine kolayca seyahat edebilirsiniz. Buradan Moskova merkezde bulunan Belorussky garına yarım saatte bir kalkan trenler bulunmaktadır.

Helikopter

Havalimanından helikopter kiralamak da mümkündür. Lüks bir helikopterle gitmek istediğiniz yere uçabilirsiniz. Bunun için havalimanını önceden bilgilendirmeniz gerekiyor.

Vnukovo Intl Havalimanı

Şehir merkezine 28 kilometre uzaklıkta yer alan Vnukovo Intl Havalimanı, Moskova Oblastı’nda yer almaktadır. Vnukovo Intl Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi, otobüs, tren ve minibüs seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Taksi

Taksiler A ve B terminallerinden hareket etmektedir. Şehre hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak trafik durumunu göz ardı etmemeniz yerinde olacaktır.

Otobüs

Otobüsler terminalden yaklaşık olarak 130 metre uzakta bulunan çok katlı park alanında yer alıyor. Çok katlı otoparkın ilk katından hareket eden otobüsler için buradan bilet temin edebilirsiniz. Yalaşık yarım saatlik bir yolculuk sonrası şehir merkezine ulaşmanız mümkündür.

Tren

Trenle yaklaşık olarak 35 dakika gibi bir sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Trenler Moskova merkezde yer alan Kievskiy tren garına ekspres olarak gitmektedir. Buradaki trenlerde standart ve business sınıf ayrımı bulunmaktadır.

Minibüs

Burada tercih edebileceğiniz siğer bir ulaşım aracı olan minibüsler oldukça konforlular. Yaklaşık olarak 20 dakika gibi bir sürede minibüslerle şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Minibüsler sabah 07.00 ile akşam 22.30 saatleri arasında 10 dakikada bir hareket ediyorlar.


Erzincan Moskova Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Erzincan Moskova ucuz uçak biletini nasıl bulabilirim?remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Tek yapmanız gereken martiGO Uçak bileti arama motorunu kullanarak Erzincan Moskova en ucuz uçak biletlerine ulaşabilirsiniz. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Dilerseniz Almanca Türkçe İngilizce konuşabilen martiGO müşteri hizmetlerimizi ücretsiz arayarak telefon üzerinden rezervasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz

Erzincan Moskova uçak bileti için yetişkin çocuk bebek yaş sınırları nedir?add

Erzincan Moskova uçak bileti için 2 yaşından küçük bütün yolcular bebek olarak kabul edilir ve anne ya da babaları ile aynı koltukta seyahat eder. Bebek biletleri yetişkin biletlerinin fiyatının %10’u kadar tutar. Erzincan Moskova  uçak bileti için  2 ve 12 yaş arasındaki yolcular için çocuk bileti alınmalıdır. Erzincan Moskova 12 yaşından büyük tüm yolcular için yetişkin bileti alınmalıdır.

Erzincan Moskova uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, Erzincan Moskova uçak bileti rezervasyonu telefon üzeri yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Erzincan Moskova uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Erzincan Moskova uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Erzincan Moskova uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?add

Erzincan Moskova şehrine uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.