Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Erzurum Londra Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
243.93 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluTürk Hava Yolları
Uçuş Süresi5:35

Ucuz Erzurum Londra uçak bileti

Erzurum Londra uçak biletleri

Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
26.10.2021
243.93 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
29.10.2021
249.93 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
25.10.2021
255.93 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
26.10.2021
269.93 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
29.10.2021
275.93 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
25.10.2021
276.93 €

Ucuz Erzurum Londra Uçak Bileti

Ucuz Erzurum Londra Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
25.11.2021
349.75 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
21.11.2021
361.75 €
Lufthansa
Londra
Erzurum
21.11.2021
363.82 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
23.11.2021
365.75 €
Lufthansa
Londra
Erzurum
23.11.2021
367.82 €
Türk Hava Yolları
Londra
Erzurum
19.11.2021
371.75 €

Londra Hakkında Bilgiler

İngiltere ve Birleşik Krallık’ın başkenti olan Londra, 8 milyon nüfusu ile oldukça kalabalık bir şehirdir.Londra, Birleşik Krallık ve İngiltere’nin en büyük ticaret hacmine sahiptir. British Museum dahil 170 adet müze bulunan Londra’da, 4 adet UNESCO dünya mirasına ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın en köklü yerleşim birimlerinden birisi olan Londra, yaklaşık 2 bin yıllık geçmişi bulunmaktadır. Londra, Avrupa’da kıtasında en az beyaz ırka sahip olan şehir olma özelliğini taşımaktadır. Londra’da bulunan Heathrow havalimanı, Dünyanın en çok uluslararası yolcu taşıyan 3. havalimanıdır. Yaz aylarından itibaren Martigo ile Erzurum Londra uçak bileti en çok talep gören uçak biletidir. Neredeyse 1.000 yıllık tarihe sahip olan Londra Kulesi, İngiltere’nin en çok turist çeken bölgesi olarak ön plana çıkıyor. Bunun dışında gece hayatı ve iş merkezi olarak ta bilinen Londra, her yıl 20 milyona yakın turist ağırlamaktadır. 300’e yakın farklı dilin konuşulduğu Londra, zengin etnik çeşitliliği her ırktan insan rastlamak mümkün. Londra’da yaşayan sadece 4 kişiden 1’i Londra doğumludur. Binlerce yıllık tarihi mimarisi ile ön plana çıkan Londra, mutlaka görmeniz gereken muhteşem bir şehirdir.

 • Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Londra uçak bileti almadan önce mutlaka ineceğiniz havalimanının şehir merkezine ya da gideceğiniz lokasyona yakın olmasına özen gösterin. 5 adet havalimanı bulunan Londra, oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahiptir. Erzurum Londra arası en çok kullanılan havalimanı ise Heathrow havalimanıdır. Merkeze yaklaşık 25 km uzaklıkta bulunan Heathrow havalimanından şehir merkezine birçok alternatif ulaşım bulunmaktadır. Metro, otobüs ve tren hatları ile günün her saati kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Stansted havalimanı ise Londra şehir merkezine 55 km ile en uzak havalimanıdır.  Londra ucuz uçak bileti satışlarında genellikle bu havalimanı kullanılmaktadır.


  Otobüs

  Londra havalimanları ile şehir merkezi arasında birçok otobüs hattı çalışmaktadır. Günün her saati çalışan hatlar, 6 ile 15 pound karşılığında şehrin her noktasına hareket etmektedir. Gece saatleri sefer sayıları düşerken, gün içerisinde 10 dakika aralıklarla hareket etmektedir. 

  Taksi

  Londra şehir merkezine en yakın havalimanı London City havalimanını tercih ederseniz, taksi ile 50 pound karşılığında şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Diğer havalimanlarından şehir merkezine ise bu ücret daha da artacaktır. Heathrow havalimanına toplu taşıma araçlarını kullanarak en fazla 15 pound öderken, taksi ile 50 ile 70 pound arasında bir ücret ödeyeceksiniz.

  Metro

  Dünyanın en eski metrosunu barındıran Londra, ulaşım konusunda dünyanın en gelişmiş şehirleri arasında gösterilmektedir.   Şehir merkezine yaklaşık olarak 15 km uzaklıkta bulunan havalimanı ile şehir merkezi arasında her 15 dakika aralıklar ile metro çalışmaktadır.  Dockland Light Railway ile yolculuk etmek isterseniz 4,50 pound’a bilet almanız yeterli olacaktır.

 • Londra’da Gezilecek Yerler

  Londra, 2 bin yıllık tarihi, sanat galerileri, mimari yapıları, müzeleri ve dini yapıları ile tanınmaktadır. Aynı zamanda gece hayatı ve eğlence merkezleri ile de tanınmaktadır. Sosyal yaşam alanında oldukça zengin seçeneklere sahip olan Londra, Dünyanın en güzel yapılarına ev sahipliği yapmaktadır. British Museum, Tower of London ve bir çok ünlü kalesi Londra’da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Dünyanın en fazla müzesi olan şehri olarak bilinen Londra’da 170 adet müze bulunmaktadır. Bilim, sanat, doğa ve tarihi müzelerde binlerce yıllık eserler sergilenmekte. Gece ve eğlence hayatının doruk noktası olarak bilinen, Dünyaca ünlü The 99 Club’a mutlaka gitmelisiniz. Londra’yı daha hesaplı gezebilmek için Londra uçak bileti fiyatlarını iyi takip etmelisiniz. Özellikle kış aylarında ve erken rezervasyonlarda büyük fırsat imkanları bulunmaktadır.

   Big Ben & Westminster Sarayı

  Gotik bir yapıya sahip Westminster Sarayı, Parlemento binası olarak kullanılmaktadır. Westminster sarayını ünlü yapan ise devasa boyuta sahip olan saat kulesidir. 106 metre yüksekliğinde ki saat kulesi, İngiltere’nin önemli simgeleri arasında yer almaktadır. Big Ben olarak bilinen saat kulesinde 14 tonluk çan bulunmaktadır. 1858 yılında inşa edilen ve monte edilen çan ismini ise dönemin kamu işleri müdürü Sir Benjamin Hall’dan almaktadır.

   Tower of London

  1097 yılında kenti saldırılara karşı korumak amacıyla yapılan kule, zamanın koşullarına göre çeşitli amaçlar ile kullanılmıştır. Londra’nın en eski yapısı olarak bilinen Tower of London, cephanelik, darphane ve hapishane olarak ta kullanılmıştır. Şuan müze olarak kullanılan Tower of London içerisinde taç mücevherleri, St John şapeli ve hainler kapısı gibi önemli eserler bulunmaktadır. 35 ulusal özel muhafız tarafından korunan Tower of London, şatoda bulunan kuzgunlar sayesinde çok daha otantik bir görünüme sahip.  Salı ve Cumartesi günleri arasında ziyaret edebileceğiniz Tower of London’un 30 pound giriş ücreti bulunmaktadır.

   Tower Bridge

  Londra’nın simgeleri arasında yer alan Tower Bridge, 1894 yılında kullanıma açılmıştır. Halkın yürüyüşüne açık olan Tower Bridge, şehrin en önemli turistik mekanları arasında yer alıyor. Tower of London’a yürüme mesafesinde olmasından dolayı bu ismi almış. 10 pound giriş ücreti ödeyerek gezebileceğiniz kule bölümünde ise Glass Floor adlı cam zeminli koridorda yürüyüş yapabilirsiniz. Köprünün alt kısmında ise köprü tarihini anlatan bir sergi bulunmaktadır.

   Oxford Street

  Avrupa’nın ve İngiltere’nin en önemli alışveriş caddeleri arasında yer alan Oxford Street, şehrin en işlek caddesidir. Özellikle arap turistlerin yoğun ilgi gösterdiği cadde, dünya markalarına ev sahipliği yapıyor. Cadde üzerinde bilinen en lüks AVM ise Selfridges, en uygun fiyatlı olanı ise Primark’tır. Disney Store,  Jowhn levis gibi markaların bulunduğu cadde üzerinde kozmetik, giyim ve teknoloji ürünlerinde alışverişler yapabilirsiniz. Eğer karnınız acıkırsa cadde üzerinde Simit Sarayı da bulunmaktadır.

 • Londra’da Ne Yenir?

  İngiltere mutfağı, çok zengin veya özgün bir menüye sahip değil. Ancak her kültüre ait yemekleri kolayca bulabileceğiniz bir yer. İngiltere’de genellikle başka ülkelerin mutfaklarına ait restoranlar bulunmaktadır. Kendine has bir mutfağı ya da İngiltere’ye özel meşhur bir yiyecek yok. Tüm restoranlardan ücretsiz olarak tap water olarak bilinen çeşme suyu alabilirsiniz. İngiltere’de geleneksel hale gelmiş bir diğer konu ise bahşişlerin hesaba eklenmesidir. Belli oranlarda hesabınızın üzerine bahşiş olarak eklenip tahsis edilmektedir. Türk mutfakları ve İtalyan mutfaklarının yer aldığı birçok restoran Londra’da tercih edilmektedir. Bunun dışında domuz eti ve Türk mutfağına uygun olmayan birçok yiyecek bulunmakta. Menü seçimi yaparken midenizin kaldırmayacağı şeyleri tercih etmeme konusunda dikkatli olmalısınız. 

 • Londra’da Kültür ve Eğlence

  Sosyal yaşamı oldukça eğlenceli olan Londra’da yılın her dönemi kültür ve sanat etkinlikleri düzenlenmektedir. Tiyatro, sinema, dans ve onlarca sanat dalı her gün sokaklarda ve gösteri merkezlerinde hayat buluyor. Soho, China Town ve Covent Garden yılın her dönemi ışıl ışıl sokakları ile eğlence tutkunlarının uğrak adresidir. Gece hayatı, barları ve clubleri ile Londra’nın her köşesinde eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Shakespeare’ın doğduğu köy olan Stratford, Londra’nın bir diğer sanat mekanlarından birisi. Londra, 170 adet müzesi ve 2 bin yıllık tarihi ile adeta sanat kokuyor. The 99 Club, Freedom ve Bitter Sweet Londra’nın en nezih ve eğlenceli gece kulüpleridir. İngiltere’ye yolu düşen ve eğlenmek isteyen herkesin mutlaka uğraması gereken böle ise Soho’dur. Soho bölgesi, Londra şehir merkezine oldukça yakın ve gece hayatının en hızlı olduğu bölgedir. Aynı zamanda şehirde nehir turları, tarihi mekan turları ve müze turları da bulunmaktadır. Kültür, sanat ve eğlence bakımından Avrupa’nın en iyi 3 şehri arasında yer alan Londra için en ucuz uçak biletini MartiGO`dan bulabilirsiniz.

Erzurum Londra Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Erzurum Londra uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Erzurum Londra tek yön en ucuz bileti Türk Hava Yolları ile 2021-10-26 günü 243.93 dur. En ucuz Erzurum  Londra gidiş dönüş bilet ise Türk Hava Yolları ile 349.75 EUR  dur.

Erzurum Londra uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Erzurum Londra uçuşu ortalama 5:35 sürmektedir.

Erzurum Londra uçan havayolları hangileridir?

Erzurum - Londra arası en çok uçan havayolları; Türk Hava Yolları havayolları şirketleridir.

 

Erzurum Londra uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Erzurum Londra uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Erzurum Londra uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Erzurum Londra uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Erzurum Londra uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Erzurum Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Çarşamba2.65 4.65
Perşembe5.15 7.15
Cuma6.28 8.28
Cumartesi6.71 8.71
Erzurum Londra Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.