Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Erzurum Nürnberg Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
98.77 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluPegasus
Uçuş Süresi4:40

Ucuz Erzurum Nürnberg uçak bileti

Erzurum Nürnberg uçak biletleri

Pegasus
Nürnberg
Erzurum
04.11.2021
98.77 €
Pegasus
Nürnberg
Erzurum
06.11.2021
112.77 €
Pegasus
Nürnberg
Erzurum
06.11.2021
135.39 €
Pegasus
Nürnberg
Erzurum
13.11.2021
138.26 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
18.10.2021
162.53 €
Pegasus
Nürnberg
Erzurum
13.11.2021
166.07 €

Ucuz Erzurum Nürnberg Uçak Bileti

Ucuz Erzurum Nürnberg Uçak Bileti

Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
09.11.2021
270.37 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
07.11.2021
282.37 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
08.11.2021
287.37 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
07.11.2021
299.37 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
12.11.2021
302.37 €
Türk Hava Yolları
Nürnberg
Erzurum
18.10.2021
303.37 €

Nürnberg Hakkında Bilgiler

Almanya’nın Bavyera eyaletine bağlı olup 18.638 km2 yüzölçümüyle eyaletin ikinci büyük şehridir. Yaklaşık 530 bine yakın nüfusu vardır. Gezinize başladığınızda kendinizi İstanbul’dan ayrılmış gibi hissetmeyebilirsiniz, çünkü şehir nüfusunun %10’u Türklerden oluşuyor. Endüstri başkenti olan Nürnberg, aynı zamanda tarihi Roma Germen İmparatorluğu merkezlerindendir. Tarihi, yapısal olarak eski imparatorluk kentini sürdürmemiştir. Şehir, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra neredeyse yeniden inşa edilmiştir. Orta Çağ’ı hala yaşatan kanalları, gotik mimari yapıları ile sofistike bir tatil geçirebileceğiniz bir şehir.  Şimdiden heyecanlanmaya başladıysanız web sitemizden Erzurum Nürnberg ucuz uçak bileti fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Nürnberg, lokasyon olarak harika bir bölgede yer alıyor. Pegnitz Nehri, Ren Nehri ve Main –Tuna Kanalı’ nın etrafında yer alıyor. Resim, müzik, edebiyat alanında birçok ünlü ismi bizlere kazandırmış olan Nürnberg, Orta Çağ’ın ünlü ressamı Albrecht Dürer'in doğup yaşadığı yerdir. Bavyera’nın kültür merkezi denilen bu şehri gezi rehberinize eklemek için hemen Nürnberg uçak bileti araştırmasına yöneleceksiniz. Nürnberg, sıralı halde yapılmış renkli binaları, kahverengi tonlarındaki görkemli yapıları ile turistleri kendine çekiyor.

 • Nürnberg Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

  Nürnberg, ulaşım konusunda gelişmiş bir şehirdir. Düzenli bir alt yapıya sahip olup tüm toplu taşıma araçlarıyla sorunsuz bir şekilde şehrin pek çok yerine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. VGN adı bulunan ulaşım şebekesi sayesinde şehir içi ulaşım kolaylaşıyor. VGN şebekesine ait elektronik biletler bulunuyor. Üstelik fiyatları oldukça makul. Ucuz  uçak bileti satın alarak geldiğiniz Nürnberg’de ulaşımı da ekonomik yollarla halledebiliyorsunuz. Nürnberg Havalimanı, şehre 8 km uzaklıkta bir mesafede kalıyor.

  Metro

  “U2” metro hattı ile şehir merkezine 10 dakikada ulaşabiliyorsunuz.

  Otobüs

  Havalimanından çıkışta bulunan otobüs istasyonlarında, 32 numaralı otobüs hattıyla Thon´a, 30 numaralı otobüs hattına aktarma yaparak 45 dakikada Erlangen´e ulaşabilirsiniz.

  Taksi

  Taksiler her zaman havalimanının kapısında yolcularını bekliyor. 15 dakikada şehir merkezine ulaşıyorsunuz.

 • Nürnberg’de Gezilecek Yerler

  Öncelikli olarak Almanya’nın diğer bölgelerine oranla genel anlamda daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Nürnberg, tarihi derinliğinin yanı sıra tam bir eğlence kentidir, Noel’i büyük bir coşkuyla karşılayarak kutlayan şehirlerin başında gelir. Şehir, kültür ve turizm açısından tam donanıma sahip. Endüstri başkenti olmasının getirilerini, şehrin farklı noktalarında gözlemlemek mümkün. Kiliseleri, anıt binaları, köprüleri ile her yaşa ve kesime hitap ediyor. Nehir kenarına kurulu köprülerde yürümeye doyum olmuyor. Bu köprülerin üzerinde bulunan seyyar tezgahlarda alışveriş imkanı da bulabilirsiniz.

  Nürnberg Kalesi

  Şehrin manzarasına hakim bir konumda bulunan kalede tüm şehri bir bakışla keşfetmek mümkün. Kale sayesinde şehirde zanaat ve sanat gelişimiyle şehir canlı bir yapıya kavuşmuştur. Buraya adım atan her ziyaretçinin görmesi gereken bu kale, duvarları ve genel yapısıyla güç ve ihtişamı temsil ediyor.

   Haupmarkt

  Burası şehrin en büyük meydanı. Haliyle turistlerin de en yoğun olduğu yer. Meydanda 40 tane heykel, Roma İmparatorluğu’nu temsil eden çeşme ve gotik tarzda inşa edilmiş pek çok yapı bulunuyor.

   Albrecht Dürer Müzesi

  Albrecht Dürer’in, 1509 yılından itibaren karısı, ustaları, çırakları ve evin personelleri ile birlikte yaşadığı evi, ölümünden sonra müze olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bu şehirde doğmuş ve büyümüş ünlü Alman ressam Albrecht Dürer’in evinin yakınında, kendi heykeli ve Genç Fare resminden esinlenerek yapılan tavşanının heykeli bulunuyor. Müze içerisinde sanatçının en değerli eserlerinin kopyaları, eserlerinden oluşan dijital  koleksiyonu sunuluyor.

   Saint Lorenz Kilisesi

  Epey ihtişamlı ve görkemli yapıya sahip olan kilise, gotik mimarinin en iyi örneklerindendir. 13. yüzyılda Roma Germen İmparatoru 4. Charles tarafından inşa edilmiştir. Yapımı 200 yıl kadar sürmüştür. Kilisenin iç kısmındaki birbirinden değerli harika eserleri görmeniz açısından mutlaka burayı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

  Sırf bu kilisenin ihtişamlı yapısına tanık olmak için bile Erzurum Nürnberg uçak bileti alınabilir.

   Alman Ulusal Müzesi

  Bu müzede imparatorluk dönemine ait değerli objeler bulunuyor. Alman sanat tarihi ile ilgili önemli bilgiler edinebileceğiniz müze aynı zamanda kültür tarihi açısından ülkenin en büyük müzesi konumunda. Müzeye, her yanı Barış Sütunları olan dar bir yoldan ulaşılabiliyor. Müzede fotoğraflar, belgeler ve tarihi eserler sergileniyor.

   Nürnberg Mahkeme müzesi

  Hitlerin gösterilerini yaptığı ve toplama kampının bulunduğu alanda yer alan müzede 2. Dünya Savaşı’na ait tüm detayları görebilmeniz mümkün. Müzede yer alan mahkeme salonunda üst düzey yöneticiler yargılanmış ve çok sayıda tutuklu bulunarak, idam cezası verilenler de olmuştur. Alman tarihinin derinliklerine ineceğiniz Nürnberg Mahkeme Müzesi’ni mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz.

   Ehekarussell (Marriage Carousel)

  Jurgen Weber tarafından 1984 yılında aşk şiirinden esinlenerek yapılan çeşmedir. Evliliği, 6 evrede betimlemiştir. Tutku ile başlayan evliliğin sonunu ölümle betimleyerek anlatmıştır. Bir dönem tartışmalara sebep olan bu çeşme, turistlerin ilgi duyduğu alanlardan birisidir.

   

 • Nürnberg’de Ne yenir?

  Almanya, Avusturya, İsviçre mutfağından esintilerin yer aldığı bölgede domuz eti en çok tüketilenlerin başında geliyor. Domuz eti dışında sığır eti ve tavuk etiyle de birçok yemek yapılıyor. Alman mutfağının olmazsa olmazlarından biri de sosistir. Binlerce çeşit sosis hergün sıklıkla tüketiliyor. Türkiye’den alışık olduğumuz lezzetlerden biri olan Bavyera soslu piliç, tam da bu bölgeye özgü bir yemek. Biraya olan sevgileriyle ünlenen ülkede elbette çoğu yemekler bira ile servis edilir. Değişik lezzetleri de barındıran Nürnberg’e geldiğinizde buranın vazgeçilmez çöreği olan “Lebkuchen” i tatmadan gitmeyin deriz. Lebkuchen, fındık, ceviz, tarçın, zencefil ve farklı baharatlar içeren bir çörek. Yine ülkemizde alışık olduğumuz bir tatlı olan alman pastasını çoğu cafede bulabilirsiniz. Ev yemeği kategorisinde yer alan Frikassee, tadına çok yakın olduğumuz bir yemek. Haşlanmış tavuk dilimleri ve haşlanmış havuç, bezelye ve karnıbaharla , çevresinde pilavın olduğu son derece lezzetli bu yemeği de mutlaka tatmalısınız. İçecek konusunda tabii ki akla gelen ilk şey bira oluyor. Durum böyle olunca, şehirde karar vermekte zorlacağınız derecede bira çeşiti bulunuyor.

 • Nürnberg’de Kültür ve Eğlence

  Kültür ve eğlence alanında aktif olan Nürnberg’e gelmek için fazlasıyla neden bulabilirsiniz. Bunların başında dünyaca ünlü Nürnberg Noel Pazarları geliyor. Pazarın tarihi, 1600’lü yıllara kadar uzanıyor. Noel zamanında dünyanın dört bir yerinden gelen turistler için inanılmaz bir Noel deneyimi yaşatıyor. Erzurum Nürnberg seyahatinizden hatıralarla dönmek isteyenler için Haupmarkt’te kurulan pazarda birçok hediyelik eşya bulunuyor. Buradan sevdiklerinize dilediğiniz hediyeyi alabilirsiniz. Genç nüfusun aktif olmasıyla birlikte şehirde gece hayatı için kaliteli mekanlar bulunuyor. Gece vakti şehrin sokaklarında yürürken bile sizi hareketliliğiyle içine çekiyor. Rotanızda bulunan yerleri keşfederken eğlence mekanlarının şehrin birçok bölgesinde olduğunu görebilirsiniz. En önemli alışveriş noktaları Pegnitz Nehri’nin  kıyısındaki caddelerde. Elinize kahvenizi alarak keyifli bir cadde yürüyüşü yapabilirsiniz. Nürnberg uçak bileti fiyatlarına bakarken önce fuar tarihlerine göz atarak inceleme yapmanızda fayda var. Çünkü bu şehir fuar konusunda tam bir hazine. Yılda ortalama 50 civarında fuar gerçekleşiyor. Kaçırmayacak istemeyeceğiniz bir fuar olan Nürnberg Oyuncak Fuarı’nda 1 milyon ürün ziyaretçilere sergileniyor. Kiliseler, müzeler ve fuarlardan sonra şehrin sokaklarına kendinizi bırakın. Yürüyemeye başladıkça, çeşmeler, heykeller sokak aralarındaki farklı tarzda mimari yapılar ile kendinizi fotoğraf çekmekten alamayacaksınız. Nürnberg’e yaz ayında gelmeyi planlıyorsanız, size önerimiz erken rezervasyon ile en uygun uçak bileti almanız. Yaz aylarında bu bölgede turist yoğunluğu olduğundan dolayı fiyatlar normalden daha fazla artacaktır.  Kültürel etkinlik açısından doyum sağlayacağınız şehri keşfetmek için size sunduğumuz karşılaştırmalı fiyatlar sayesinde en uygun Erzurum Nürnberg uçak bileti sizin olsun!

Erzurum Nürnberg Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Erzurum Nürnberg uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Erzurum Nürnberg tek yön en ucuz bileti Pegasus ile 2021-11-04 günü 98.77 dur. En ucuz Erzurum  Nürnberg gidiş dönüş bilet ise Pegasus ile 270.37 EUR  dur.

Erzurum Nürnberg uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Erzurum Nürnberg uçuşu ortalama 4:40 sürmektedir.

Erzurum Nürnberg uçan havayolları hangileridir?

Erzurum - Nürnberg arası en çok uçan havayolları; Pegasus havayolları şirketleridir.

 

Erzurum Nürnberg uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Erzurum Nürnberg uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Erzurum Nürnberg uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Erzurum Nürnberg uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Erzurum Nürnberg uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Erzurum Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Cumartesi11.15 13.15
Pazar8.49 10.49
Pazartesi5.9 7.9
Salı5.47 7.47
Çarşamba0.27 2.27
Erzurum Nürnberg Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.