Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Estonya Uçak Bileti

Estonya Hakkında Bilgiler

Estonya, Baltık ülkeleri olarak bilinen bölgede yer alan bir ülkedir. Ülkenin kuzeyinde Finlandiya Körfezi, doğusunda Rusya, batısında Baltık Körfezi, güneyinde Letonya sınırı yer almaktadır. Ülkenin en önemli özelliği 2222 irili ufaklı adaya sahip olmasıdır. Bu adaların birçoğunda yaşam bulunmasa da farklı bir coğrafi yapıyı ortaya çıkarmaktadır.

Ülke 1991 yılında SSCB’nin dağılmasıyla birlikte bağımsızlığını ilan etmiştir. Önemli bir bölgede yer almasından dolayı tarih boyunca çok sayıda anlaşmaya ve savaşa ev sahipliği yapmıştır. Ülkenin bulunduğu topraklarda ilk insan yerleşiminin milattan önce 6500 yıllarında olduğu tahmin edilmektedir. Avrupa birliği sınırlarına dahil olan ülkenin siyasi yapısı üniter parlamenter cumhuriyettir. Euro para birimi olarak kullanılan ülkede 1.3 milyon insan yaşamaktadır.

Estonya uçak bileti alarak seyahat için gidilecek ülkeye en uygun ziyaret edilecek zaman yaz dönemidir. Bu dönemde sıcaklık ortalama 17 derece ortalamaya sahipken, kış dönemi çok sert geçmektedir. Ülkenin yarısı ormanlarla kaplıdır. 1400’den fazla irili ufaklı gölün bulunduğu bölgede çok sayıda bataklık alanı mevcuttur. Kuzey bölümü denizinde etkisiyle ılıman bir iklime sahiptir.

Ülkenin ekonomisi yabancı ülkelerden yapılan yatırımlarla gelişmektedir. Özellikle Finlandiya menşeli şirketler ülkenin ekonomisini desteklemektedir. Bilişim teknolojisi, tarımsal faaliyetler ve denizcilik faaliyetleri ülke ekonomisini desteklemektedir. En az borca sahip olan aynı zamanda işsizlik oranının en düşük olan ülkelerden birisidir.

Estonya ucuz uçak bileti alarak gidilebilecek olan ülkenin en büyük şehri aynı zamanda başkenti Tallin’dir. Ülke 15 farklı yönetim biriminden oluşmaktadır. Başkentinde bulunduğu bölge Harju olarak geçmektedir ve ülkenin en önemli bölgesi olarak kabul edilmektedir. Ülkede yaz döneminde çok sayıda dikkat çekici müzik festivali düzenlemektedir.

martiGo’dan alınacak uçak bileti ile ülkeyi ziyaret edecekler bu festivallere katılabilir. Bu festivaller ilkbahar ve yaz aylarında yapılmaktadır. Rock Müzik Festivali, Jazzkar Festivali, Eski Şehir Festivali, Ollesummer Festivali gibi daha sayılabilecek birçok eğlence yer almaktadır. Geleneksel mutfağında genelde lahana, kızartma çeşitleri, alabalık, somon ve patates yer almaktadır. Selijanda en özel yemeği olarak kabul edilmektedir. Ayı eti bu ülkede tüketilebilecek ilginç gıdalardan birisi olarak sunulmaktadır. Yöresel lezzetlerinde şehirlerinde sokaklarında bulunan restoranlarda istediğiniz gibi denemek mümkündür. Tatlı olarak sunulan şekerli fıstık da ülkede denenmesi gereken bir lezzettir.

Estonya Hakkında Uçuş Bilgileri

Estonya havayolu ile rahatça ulaşılabilecek ülkelerden birisidir. Başkent Tallinn olmak üzere, Tartu, Kardla, Parnu ve Kurassaare şehirlerinde havayolu hizmeti verilmektedir. Ancak ülkenin en büyük havalimanı ve genelde uluslararası uçuşların yapıldığı yer Ulemiste Airport’tur.

Tallinn’de bulunan havalimanı ülkede 13 farklı havayolu şirketinin hizmet verdiği noktadır. Bu şirketler ile birlikte dünyanın 15 farklı şehrine aktarmasız olarak uçuş yapılabilmektedir. Buradan haftada 60’a yakın uluslararası uçuş gerçekleşir. Diğer ülkelerden de aktarma olarak şehre ve ülkeye ulaşmak mümkündür.

   null Estonya Hakkında Sık Sorulanlar

   En ucuz Estonya uçak bileti ne kadar??

   martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Estonya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

   Estonya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

   Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

   Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

   Ülke

   Telefon Numarası

   Türkiye

   +90 850 840 62 91

   Avusturya

   +43 1 909 45 00

   Almanya

   +49 69 333 98 011

   Diğer Ülkeler

   +43 1 909 45 00

   Estonya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

   Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Estonya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

   Haber bültenimize abone ol
   ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
   Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.