Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available17.Tem.2024,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Eva Air Uçak BiletleriEva Air Hakkında Bilgiler

EVA Air Uçak Bileti 

1989 yılında Evergreen Marine adlı Tayvanlı şirket tarafından kurulan EVA Air, bir havayolu şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Evergreen Marine'in yan kuruluşu olarak başlayan EVA Air, hızla büyümüş ve bugün Tayvan'da tanınmış bir havayolu şirketi haline gelmiştir. Filosunda şu anda yaklaşık 70 uçak bulunmakta olup, 40'tan fazla uçak için siparişleri bulunmaktadır. EVA Air, yıllık 8 milyondan fazla yolcu trafiğini yönetmektedir.

EVA Air, hem iç hatlarda hem de uluslararası hatlarda seferler düzenlemekte olup, merkez üssü Tayvan-Taoyuan Havalimanı ve genel merkezi Taipei'de bulunmaktadır. 1990'lı yılların sonundan bu yana, iç hat seferleri ve Çin'e yapılan uçuşlar için Uni Air adlı yan kuruluş sorumludur. 2013 yılından itibaren EVA Air, saygın Star Alliance üyesidir ve bu birliğe Lufthansa ve Thai Airways gibi havayolları da dahildir. Codeshare anlaşmaları, United Airlines, Uni Air, Singapore Airlines, Hong Kong Airlines, Shenzhen Airlines, Bangkok Airlines, Shandong Airlines, All Nippon Airways, Turkish Airlines, Air China ve Asiana Airlines gibi havayollarıyla yapılmıştır.

EVA Air'in uçuş noktaları arasında Bangkok, Paris, Hong Kong, Macau, Houston, Chicago, Delhi, Washington D.C., İstanbul, Cebu, Şanghay ve Viyana gibi şehirler bulunmaktadır.

EVA Air, özgün ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınan bir havayolu şirketidir. Yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunma amacıyla sürekli olarak hizmet kalitesini artırmak için çalışmaktadır.

EVA Air Online Check-In

EVA Air, yolcularına online check-in imkanı sunarak seyahatlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde planlamalarına olanak sağlar. İşte EVA Air'in online check-in hizmetine ilişkin bilgiler:

EVA Air ile yapacağınız uçuşlar için geçerli bir e-biletiniz ve ilgili rezervasyon onayınız varsa, online check-in yapabilirsiniz. Online check-in işlemine başlamak için planlanan kalkış saatinden en erken 24 saat önce ve en geç 3 saat önce başvurabilirsiniz. Bazı durumlarda, check-in işlemi için belirli bir süre aralığı belirlenebilir.

Online check-in'in yanı sıra, havaalanında bulunan check-in kontuarlarından, check-in otomatik makinelerinden (tüm havaalanlarında mevcut değil) ve Hello Kitty uçuşları için Hello Kitty kontuarlarından (yalnızca Tayvan'da) check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak online check-in hizmetinden, diğer havayollarının codeshare uçuşları, charter uçuşları ve EVA Air ile Uni Air'in uluslararası codeshare uçuşları için yararlanamazsınız.

Online check-in işlemi sırasında, biletinizin kategorisine bağlı olarak koltuk seçimi yapabilir, özel bir yemek tercihinde bulunabilir ve biniş kartlarınızı yazdırabilirsiniz. Bu biniş kartlarıyla gerektiğinde ek bagajlarınızı havaalanındaki bagaj kabul noktasında kolayca teslim edebilirsiniz.

EVA Air El Bagajı

EVA Air ile gerçekleştireceğiniz her uçuşta, uygun bir el bagajı yolcu kabinine getirme hakkına sahipsiniz. Ancak, el bagajınız sadece bagaj bölmelerinde, dolaplarda veya koltuk altındaki bölmelerde güvenli bir şekilde saklanabilirse kabine alınır; aksi takdirde bagaj bölümünde taşınır. El bagajının maksimum boyutları 23 x 36 x 56 cm'dir (kenar uzunluklarının toplamı, yükseklik + genişlik + uzunluk, 115 cm'yi geçmemelidir). Genel olarak, EVA Air'in uçuşlarında el bagajı başına maksimum 7 kg ağırlık sınırlaması vardır.

Economy, Evergreen ve Elite sınıfı biletli yolcular için bir adet el bagajı izni verilirken, Royal, Royal Laurel ve Business sınıfı biletli yolcular için ise her bir yolcu için iki adet el bagajı taşıma hakkı tanınmaktadır.

EVA Air  Bagaj

EVA Air'in uçuşları için, ABD'den ve Kanada'dan, Orta ve Güney Amerika'ya yapılan uçuşlar ve belirli ülkelerle gerçekleştirilen uçuşlarda bagaj parça sistemi uygulanır. Ekonomi sınıfında her biri maksimum 23 kg ağırlığında iki bagaj, Elite sınıfında maksimum 28 kg ağırlığında iki bagaj ve Business/Premium Laurel/Royal Laurel sınıfında ise her biri maksimum 32 kg ağırlığında iki bagaj dahildir. Lütfen unutmayın ki 32 kg üzerindeki bagajlar genellikle yalnızca kargo olarak taşınabilir. Bagajların boyutlarına ilişkin olarak, EVA Air'in uçuşlarında teslim edilen tüm bagajlar için kenar uzunluklarının toplamı (yükseklik + genişlik + uzunluk) 158 cm'yi geçmemelidir.

Diğer ülkeler için, Ekonomi sınıfı için 20 kg, Elite sınıfı için 25 kg ve daha yüksek sınıflar için 30 kg serbest bagaj hakkı geçerlidir.

Havayolu Bilgileri

Havayolu Şirketi Adı: EVA Air

IATA Kodu: BR

Kuruluş Yılı: 1989

Merkez: Taipei, Tayvan

 Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done