Menü
Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?Hemen bizi ara! Hemen Ara
  Menü
 • Uçuş
 • Otel
 • Tatil Paketi
 • Kullanıcı işlemleri
 • Yardıma mı İhtiyacın var?
 • İletişim
Kullanıcı işlemleri
 • [object Object] Türkiye
 • [object Object] Deutschland
 • [object Object] Österreich
 • [object Object] Schweiz
 • [object Object] United Kingdom
Kullanıcı işlemleri

Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap


Hesabın yok mu?

Kayıt ol
Kullanıcı işlemleri

Şimdi hesabını oluştur.

Gizlilik politikasını ve Genel şartlar ve kosulları kabul ediyorum.


Zaten bir hesabım var.

Giriş Yap

Ucuz Gaziantep Amsterdam Uçak Bileti

En Uygun Fiyat
101.18 €
En Uygun Fiyatlı HavayoluPegasus
Uçuş Süresi5:5

Ucuz Gaziantep Amsterdam uçak bileti

Gaziantep Amsterdam uçak biletleri

Pegasus
Amsterdam
Gaziantep
17.11.2021
101.18 €
Pegasus
Amsterdam
Gaziantep
18.11.2021
121.59 €
Türk Hava Yolları
Amsterdam
Gaziantep
17.11.2021
129.04 €
Pegasus
Amsterdam
Gaziantep
18.11.2021
129.59 €
Pegasus
Amsterdam
Gaziantep
27.11.2021
137.75 €
Türk Hava Yolları
Amsterdam
Gaziantep
20.11.2021
141.04 €

Amsterdam Hakkında Bilgiler

Amsterdam 12. yüzyılın sonlarında Amstel Nehri’nin çevresinde kurulduğunda bir balıkçı kasabasıyken 17. yüzyılda Avrupa’nın ekonomi merkezi haline gelmişti. Sahip olduğu kanalları ve limanlarıyla Avrupa için o kadar ünlü bir ticaret dağıtım merkezi olmuştu ki, Amerika’nın Amsterdam’ı olacağı düşüncesiyle New York’a New Amsterdam adı verilmişti. Şehrin ismi Amstel barajı anlamına gelen Amsteldam’dan türemiştir. 1500’lü yıllardan 1600’lü yıllara kadar geçen süre boyunca şehrin gösterdiği gelişmeler ekonomik, ticari ve sanatsal boyutlara ulaşmış ve daha sonraları şehrin Altın Yüzyıl’ı olarak anılmıştır. Hatta Amsterdam’daki çoğu kanal ve köprü bu dönemde inşa edilmiştir. Hollanda’nın başkenti ve Avrupa’nın en düzenli şehirlerinden biri olan Amsterdam ülkenin kuzeyinde konumlanmıştır, 7 milyonu aşan toplam nüfusu ile Avrupa’nın en büyük metropollerinden biridir. Dört mevsim turist potansiyeli en yüksek şehirlerden biri olduğu için buraya yapacağınız gezileriniz için ucuz uçak bileti kampanyalarını değerlendirmenizi öneriyoruz. Şehir, tarihi boyunca üzerine kurulu olduğu sulara karşı bir mücadele içinde olmuş, hatta gelecekte sular altında kalacağına dair yorumlar yapılıyor. Ülkenin gerekli önlemleri alacağına eminiz, ancak siz yine de uzun zamandır hayal ettiğiniz Amsterdam seyahatinizi daha fazla ertelemeyin ve sular altında kalmasını beklemeden ilk fırsatta Gaziantep Amsterdam uçak biletini MartiGO ile satın alın. Özellikle 20. yüzyılda aldığı göçlerle dünyanın en çok kültürel çeşitliliğe sahip şehirlerinden biri olan Amsterdam, yaklaşık 180 millete ev sahipliği yapıyor. Şehrin iklimi Avrupa’ya göre ılıman sayılır ve oldukça yağış alır; kışın giderseniz kanallarda buz pateni yapabilir, baharda veya yazın giderseniz parkların keyfini çıkarabilirsiniz. 

 • Rijksmuseum (Hollanda Ulusal Müzesi)

  Müzeler Meydanı’nda yer alan Rijksmuseum, Hollanda’nın şüphesiz en büyük sanat ve tarih müzesi. Uzun kuyruk gözünüzü korkutmasın, içeri hızlıca girmek isterseniz Amsterdam Card’ınızı kullanabilirsiniz. Burası 17. yüzyıla ait eserlerin sergilendiği bir sanat cenneti; Rembrandt, Jan Steen, Vermeer gibi ünlü ressamların yanı sıra 8 bin parça eser ve kütüphaneyi görmeden geçmeyin.

 • Amsterdam’da Gezilecek Yerler

  Şehir içinde gideceğiniz pek çok turistik noktaya tren ve tramvayların ana istasyonu olan Centraal Station’dan yürüyerek veya toplu taşıma ile ulaşmanız mümkün. Schipol Havalimanı’ndan veya tren istasyonunda satın alabileceğiniz 24, 48 ve 72 saatlik Amsterdam Card ile onlarca müzeye ücretsiz girebilir, toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanabilir ve kanal turu yapabilirsiniz. Amsterdam’ı keşfetmek için 3 veya 4 gün yeterli, ancak bu kısa seyahat için bulabileceğiniz en uygun Gaziantep Amsterdam uçak bileti fiyatları erken rezervasyon kampanyaları olacaktır. Suyun üzerine inşa edilmiş büyüleyici Amsterdam rehberimizi mutlaka inceleyin.

  Kanal Turu

  1500’den fazla köprüye sahip Amsterdam’da Venedik’ten daha çok kanal olduğunu biliyor muydunuz? UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Amsterdam’ın ünlü kanallarının keyfini çıkarmak için Centraal Station’ın hemen önünden kalkan turlarına katılabilirsiniz. Kanal turlarında şehrin tarihinin yanı sıra 16. yüzyıldan kalma mimari örnekleri, 60’lı yıllarda şehirdeki yer probleminden dolayı inşa edilen tekne evleriyle tanışacaksınız. İlk gelişinizde kanal turuna çıkma fırsatı bulamadıysanız en ucuz Gaziantep Amsterdam uçak bileti fiyatlarını takipte kalın ve ilk fırsatta şehri bir daha ziyaret edin.

  Museumplein / Müze Meydanı

  Şehrin hatırı sayılır müzeleri Amsterdam’ın güneyinde yer alan Museumplein’da yer alıyor. Aynı zamanda şehrin meşhur sembollerinden olan I Amsterdam yazısı da burada konumlanmıştır. Günün ilk saatlerinde daha az kalabalık olan harfler arasında fotoğraf çekilmeyi ihmal etmeyin. Dönemsel olarak konser gibi bazı etkinliklere sahne olan meydandan itibaren şehri gezmeye başladığınız an Gaziantep Amsterdam uçak bileti aldığınıza pişman olmayacaksınız.

  Rijksmuseum (Hollanda Ulusal Müzesi)

  Müzeler Meydanı’nda yer alan Rijksmuseum, Hollanda’nın şüphesiz en büyük sanat ve tarih müzesi. Uzun kuyruk gözünüzü korkutmasın, içeri hızlıca girmek isterseniz Amsterdam Card’ınızı kullanabilirsiniz. Burası 17. yüzyıla ait eserlerin sergilendiği bir sanat cenneti; Rembrandt, Jan Steen, Vermeer gibi ünlü ressamların yanı sıra 8 bin parça eser ve kütüphaneyi görmeden geçmeyin.

  Van Gogh Müzesi

  Renkleri, eserleri ve tarzıyla dünyanın en önemli ressamlarından olan Van Gogh’un müzesinde, kardeşi tarafından derlenmiş 200’den fazla resim ve 500’den fazla çizim bulunuyor. Turistlerin en çok ziyaret ettiği noktalardan biri olan müze, Museumplein’de bulunuyor. Girişteki kuyrukta Amsterdam Card yine imdadınıza yetişecek.

  Stedelijk Museum / Modern Sanatlar Müzesi

  Museumplein’ın en önemli müzelerinden biri de 1895’te kurulmuş ve modern sanat tutkunları için ayrı bir yeri olan Stedelijk Museum. Burada Picasso, Monet, Cezanne gibi ünlü sanatçıların eserlerini görmeniz mümkün.

  Anne Frank Haus

  2. Dünya Savaşı sırasında toplama kampında tuttuğu günlüğüyle dünya çapında üne ulaşan Anne Frank’ın evi de görülmesi gereken turistik noktalardan biri. Toplama kampından sağ kurtulan bir akrabası tarafından gün ışığına çıkarılan günlüğü, dünyaca ünlü kitap ve filmlere konu olmuştur. Yoğunluktan dolayı müzeye bilet bulamayabilirsiniz, bu yüzden Amsterdam uçak bileti satın aldıktan kısa süre sonra müze biletinizi online olarak alabilirsiniz.

  Amsterdam Museum (Eski adıyla Tarih Müzesi)

  Şehrin tarihine ilişkin en büyük koleksiyona sahip olan Amsterdam Museum’da sergilenen arkeolojik bulgular, giyim ve eşya örnekleri, mücevherler, resim ve heykel gibi sanat eserlerini keşfedebilirsiniz. Altın Çağ'ı yaşamak için MartiGO’da Amsterdam uçak biletleri sizleri bekliyor.

  Dam Meydanı

  Şehrin en ünlü meydanı Dam, 13. yüzyılda Amstel Nehri’ne kurulan ilk barajın ve balık pazarının bulunduğu bölgedir. Centraal Station’a yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindeki meydan 17. yüzyılda Amsterdam’ın ekonomik ve siyasi merkeziydi. Günümüzde şehrin kalbinin attığı turistik noktalardan biridir. Buradaki cafe ve restoranlarda lezzetli molalar verebilir, mağaza ve butikleri gezebilirsiniz. Meydanın karşısındaki Ulusal Anıt, İkinci Dünya Savaşı’nda hayatını kaybedenleri anmak üzere 1956 yılında yapılmıştır.

  Koninklijk Paleis / Amsterdam Kraliyet Sarayı

  Dam Meydanı’nda konumlanmış olan Kraliyet Sarayı aslında 1600’lü yıllarda belediye sarayı olarak inşa edilmiştir, o dönemlerde Avrupa’nın en büyük yönetim merkezi olan yapı 1800’lü yılların başında saraya çevrilmiş ve kraliyet ailesine hizmet vermeye başlamıştır.

  De Nieuwe Kerk - Oude Kerk / Yeni Kilise – Eski Kilise

  Dam Meydanı’ndan yer alan 15. yüzyıldan kalma gotik tarzdaki Yeni Kilise, vaktiyle Eski Kilise’nin yetersiz kalmasıyla inşa edilmiş. Günümüzde Yeni Kilise, taç giyme törenleri ve sergilere sahne oluyor. Eski Kilise’nin ünlü Büyük Org’unu ve süslemelerini mutlaka görmelisiniz.

  Madame Tussaud

  Dünyaca ünlü isimlerin balmumu heykellerinin sergilendiği Madam Tussaud, Dam Meydanı’nda yer alır, Amsterdam’da kesinlikle görülmesi gereken noktalardan biridir. Daha önce farklı bir şehirde gezmediyseniz birkaç saatinizi buraya ayırabilirsiniz.

  Vondelpark

  Şehrin tam ortasında konumlanmış olan Vondelpark büyüleyici güzellikte gölleri ve irili ufaklı akarsularının yanı sıra muhteşem yeşiliyle huzurlu ve keyifli vakit geçireceğiniz bir park. İçindeki gölde yüzen ve ağaçların arasında rastlayacağınız hayvanları, cafe ve restoranları, tiyatro ve gösteri merkezi ile bisiklet parkurlarıyla Vondelpark’ın keyfini çıkarmadan dönmeyin deriz.

  Keukenhof Parkı

  Avrupa’nın en büyük çiçek bahçesine hoş geldiniz! Laleleriyle ünlü Hollanda’nın çiçek cenneti yılda bir milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapıyor. Muhteşem çiçeklerin güzelliğine doyamazsanız rengarenk çiçekleri ve muhteşem kokularıyla Çiçek Pazarı, Bloemenmarkt’ı da ziyaret edebilir buradan tohum veya çiçek alabilirsiniz.

  Kalvarstraat

  Amsterdam’ın en turistik caddelerinden Kalvarstraat, alışveriş yapabileceğiniz ve caddede bulunan cafe ve restoranlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz noktalardan.

  Begijnhof

  Büyüleyici güzellikteki avluyu görmeden geçmeyin. Burası vaktiyle rahibelerin ibadethanesi ve bakım evi olarak hizmet vermiştir.

 • Amsterdam’da Ne Yenir?

  Liman kenti olması sebebiyle Amsterdam farklı kültürlerin mutfaklarından esintiler taşıyor. Gün içinde gezerken uzun yemek molaları vermek yerine atıştırmalık lezzetler tercih ediyorsanız burası sizin için bir cennet! Her yerde bulabileceğiniz falafel, Stroopwafels adı verilen waffle ve dondurma çeşitlerinin yanı sıra patates kızartması gibi doyurucu atıştırmalıklar da bulabilirsiniz. Yine hızlı, ama farklı lezzetler arıyorsanız broodjes, tostis, saucijzenbroodje, uitmijter gibi sandviçleri tercih edebilirsiniz. Amsterdam’ın en ünlü tatlarından biri de peynir, binbir çeşit peynir arasından hangisini alacağınıza karar veremiyorsanız Edam ve Gouda peynirlerini deneyebilirsiniz. Uzakdoğu mutfağını seviyorsanız farklı ve acı sosların eşlik ettiği Risttafel pilavının tadına bakabilirsiniz. Hollanda’nın en ünlü balığı ringa oldukça lezzetli ve vitaminli bir alternatif, gün içinde veya akşam yemeği için tercih edilebilir. Et yemeklerinin veya kızarmış sosisin yanında sebze ve patates püresinden oluşan sağlıklı bir öğün isterseniz stamppot tam size göre. Yemeğin üzerine yağda kızarmış, kuru üzüm veya elmayla süslenmiş hamurdan yapılan oliebol tatlısını denemeden geçmeyin. Şehrin en çok tüketilen alkollü içkisi bira ve jenever adındaki tonik. Alkolsüz içecekleri tercih etmek isterseniz latte türü olan koffie verkeerdi deneyebilirsiniz. Et ve patates ağırlıklı yemeklerin hakim olduğu Hollanda mutfağında Fransız, Asya, Hint, Endonezya mutfaklarına ait restoranlar bulabilirsiniz.

 • Amsterdam’da Kültür ve Eğlence

  Uyumayan şehir olarak anılan Amsterdam’da kültürel çeşitliliği her an fark edeceksiniz, keyfini çıkarın. Tarihi, kültürü ve mimarisiyle büyüleneceğiniz şehir turistik açıdan pek de ucuz sayılmaz. Bu yüzden seyahatinizi minimum bütçeyle planlamak için Amsterdam uçak bileti fiyatları arasından en ucuz olanı martiGO'dan tercih edebilirsiniz. Şehirde kanal turu yapabilir, tarihi ve kültürel açıdan önem taşıyan müze ve etkinlik merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Burada arabadan çok bisiklet göreceksiniz, siz de bir tane kiralayarak halkın arasına karışabilirsiniz, ancak bisiklet trafiğine dikkat etmenizi öneriyoruz. Büyüleyici manzaranın keyfini çıkarmak için herkese açık halk kütüphanesinde vakit geçirebilir, ücretsiz interneti kullanabilirsiniz. Şehirde pek çok festival ve gösteri düzenleniyor, gitmeden önce Amsterdam uçak bileti tarihinize göre etkinlik takvimlerini kontrol etmenizi öneriyoruz. Alışveriş açısından oldukça zengin Amsterdam’da Avrupa’nın en büyük pazarlarından olan Albert CuypMarkt, tam anlamıyla aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir nokta. Şehrin en işlek caddelerinden olan Kalverstraat’ı, burada bulunan Magna Plaza’yı ziyaret edebilir, Leidsestraat’ta dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezebilir, Hoofstraat’ın elit mağazaları muhteşem mimarisini keşfe çıkabilirsiniz. Ünlü Hollandalı ressam Rembrandt’ın ismini ismini taşıyan Rembrandtplein şehrin eğlence ve alışveriş merkezidir. Tasarım ve dekorasyonla ilgileniyorsanız Utrechtsestraat, Westerstraat, Haarlemmerstratt gibi caddeleri gezebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça popüler olan vintage ve ikinci el ürünleri bulabileceğiniz adres Waterlooplein. Sadece alışveriş için bile Amsterdam uçak bileti almak isteyebilirsiniz! Hediyelik eşya almak isterseniz Hollanda’nın geleneksel tahta çarıkları, peynirler, bira, porselen ürünler, lale soğanları ve çikolatalar ideal. Eğlence hayatı oldukça gelişmiş olan Amsterdam’ın gece hayatına katılmak için sabaha kadar açık mekanlarıyla Rembrandtsplein ve Leidseplein civarını keşfedebilirsiniz. Özgürlüğün şehrine gitmek için hazırsanız en ucuz Gaziantep Amsterdam uçak bileti fiyatları arasında karşılaştırma yapın, avantajlı fiyatlardan faydalanın! Size özel güvenli ödeme imkanları ve erken rezervasyon fırsatları sayesinde en uygun Gaziantep Amsterdam uçak biletine sahip olma şansını kaçırmayın.

Gaziantep Amsterdam Hakkında Sık Sorulanlar

En ucuz Gaziantep Amsterdam uçak bileti ne kadar?

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Gaziantep Amsterdam tek yön en ucuz bileti Pegasus ile 2021-11-17 günü 101.18 dur. En ucuz Gaziantep  Amsterdam gidiş dönüş bilet ise Pegasus ile  EUR  dur.

Gaziantep Amsterdam uçuşu ne kadar sürer kaç saat?

Gaziantep Amsterdam uçuşu ortalama 5:5 sürmektedir.

Gaziantep Amsterdam uçan havayolları hangileridir?

Gaziantep - Amsterdam arası en çok uçan havayolları; Pegasus havayolları şirketleridir.

 

Gaziantep Amsterdam uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Gaziantep Amsterdam uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım?

Gaziantep Amsterdam uçuşunuz için zamanında olmak istiyorsanız, havaalanında en az iki ila üç saat önceden bulunduğunuzdan emin olun. Check-in'ler, güvenlik kontrolleri, gümrükler ve uçağa binmek biraz zaman alabilir.

Gaziantep Amsterdam uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Gaziantep Amsterdam uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Gaziantep Hava Durumu
GünEn AzEn fazla
Salı15.11 17.11
Çarşamba13.93 15.93
Perşembe13.46 15.46
Cuma14.6 16.6
Cumartesi14.15 16.15
Gaziantep Amsterdam Uçuş Yapan Havayolları
Farklı havayolları ile farklı saat ve günlerdeki uçuşları değerlendir.
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.