Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available10.Ağu.2022,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Guernsey Airport Uçak BiletleriGuernsey Airport Uçuşları Hakkında Bilgiler

Guernsey, Birleşik Krallık’a bağlı olan Manş Denizi’nde bir adadır. Avrupa Birliği’ne üye olmayan bu ada Guernsey Muhafızlığı olarak bilinir. Coğrafi konumu bakımından Fransa’ya yakın olan Guersey Adası İngiltere’ye bağlıdır. 64,687 kişi nüfusu ile 78,km2 bir yüzölçümüne sahiptir. Guernsey Adası’nda genellikle Fransızca ve İngilizce dilleri konuşulmaktadır. Manş adalarında bulunan ki muhafızlıktan biri olan Guernsey Muhafızlığı halkı İrlanda’ya ve Birleşik Krallık ülkelerine pasaportsuz gidebilmektedirler. Guernsey Muhafızlığındaki en önemli özellik yüksek vergisiz bankacılık anlayışının olmasıdır.  Guernsey Muhafızlığının ana liman kenti ve başkenti olan St. Peter Port mutlaka görülmesi gereken muhteşem bir şehirdir. Guernsey’de muhteşem bir İtalyan ve Fransız tarihinin birleşmesini sonuna kadar yaşayacağınız bir atmosfer bulunmaktadır. Adanın her bölgesinde görkemli mimari yapılar ve denizin keyfini çıkartarak muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. 6000 M.Ö yıllarında deniz seviyesinin Guernsey Muhafızlığını bölmesi ile bir ada haline gelmiştir. Cilalı taş devri zamanından kalan Guernsey Adası’nda döneme ait 3 tane önemli menhir heykelleri bulunmaktadır.  MartGio ile Guernsey Airport  seyahati için aktarmalı uçuşları kullanarak en uygun fiyatı bulabirsiniz . Guernsey seyahatinizi birkaç günde bitirmeniz pek mümkün olmayacaktır. 1 haftanızı bu güzel tarihi adaya ayırıp, tatilin tadını çıkartabilirsiniz.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Guernsey Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Guernsey Adasına Avrupa ülkeleri ve İngiltere’den kolaylıkla ulaşılabilir.Dilerseniz kendi aracınızla da gidebilmek için günü birlik Fransa’nın St. Malo ‘dan kalkan ve İngiltere’de Poole ve Portsmouth’tan kalkan feribotları tercih ederek te Guernsey Muhafızlığına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Guernsey Adasına deniz yolu ve hava yolu ile rahatlıkla gidebilirsiniz tercih tamamen size kalmıştır. Guernsey Adasında şehir içi ulaşımları sağlamak için bisiklet, araba, taksi ve otobüs alternatiflerini tercih edebilirsiniz.

Araba ve Bisiklet Kiralama

Guernsey Adasında rahat bir şekilde dolaşmak için uygun fiyatlara araba ve bisiklet kiralayabilirsiniz.  Ancak adada araba kullanmanın kuralları alışkın olduğunuz kurallara göre biraz farklı geleceği için zorlanabilmeniz mümkün.

Otobüs

Guernsey adasında yer alan halk otobüslerini her bindiğinizde 1 Euro ödeyerek kullanabilmeniz mümkün. Ada turu yaptıracak özel otobüslerde bulunmaktadır. Belirli saat ve zamanları takip ederseniz, daha rahat bir şekilde gezi planınızı yapabilirsiniz.

Taksi

Guernsey adasında taksi sistemi 3 farklı bölgeye göre ayarlanmıştır. St, Sampson ,Guernsey Havalimanı ve St Peter Port’a göre ayarlanmış olan taksi sistemi özellikle sabahları ve akşamları çok yoğun kullanıldığı için genelde rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır.  Adanın en güzel yanlarından biri taksi şoförlerinin belirli eğitimlerden geçmiş olmasıdır. Özellikle görme engelli bireylere yardım edebilmek için özel sistemler geliştirilmiştir.


Guernsey Airport Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Guernsey Airport uçak bileti ne kadar??remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Guernsey Airport şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Guernsey Airport şehrine uçan havayolları hangileridir?add
Guernsey Airport şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add
Guernsey Airport uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add
Guernsey Airport şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add
Guernsey Airport uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.