Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Hirvatistan Uçak BiletleriHirvatistan Uçuşları Hakkında Bilgiler

Hırvatistan, Avrupa’nın güneydoğusunda bulunan bir ülkedir. Balkanlar, Orta Avrupa ve Adriyatik Denizinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Ülkenin batısını Adriyatik Denizi oluştururken, kuzeyinde Slovenya, Kuzey doğusunda Macaristan, doğusunda Sırbistan ve güneydoğusunda Borsa Hersek ile sınırları bulunmaktadır. Ülkenin en büyük şehri aynı zamanda başkenti Zagreb’tir. Yugoslavya’nın 1991 yılında dağılmasıyla bağımsızlığını ilan etmiş bir ülkedir. Tarih boyunca çok sayıda medeniyete ev sahibi olan bir bölgede bulunan ülke tarihi ve doğasıyla dikkat çekmektedir. Üniter demokratik parlamenter cumhuriyet ile yönetilmektedir.

Hırvatistan ucuz uçak bileti alarak gidilecek olan ülkenin resmi para birimi kuna’dır. Ülke refah seviyesi olarak Avrupa’da en önde gelen bölgelerden birisidir. Güçlü bir ekonomiye sahip olan ülkenin bu yapısını sanayi, madencilik, turizm ve tarım faaliyetleri oluşturmaktadır. Turizm ülke gelirinin %20’lik kısmını oluşturmaktadır. Bu duruma Adriyetik Denizi kıyısında bulunan küçük kasabaları, güzel şehirlerinin etkisi dikkat çekmektedir. Dubrovnik, Sibenik, Zadar, Rijeka, Fiume ve Opatija şehirleri bu noktada dikkat çeken yerlerdir. 4,5 milyon nüfusa sahip olan ülkede 20 farklı idari bölge bulunmaktadır.

Hırvatistan uçak bileti ile gidilecek ülkede genel olarak ılıman karasal iklimin etkisi görülmektedir. Sadece kıyı bölgelerinde Akdeniz ikliminin etkisi görülmektedir. Kış ayları kurak ve soğuk geçen ülkede yaz ayları sıcak geçmektedir. Bu nedenle ülke tüm yıl boyunca rahatça ziyaretçi çekmektedir. Ülkeye gelenler için çok sayıda farklı festival seçeneği bulunmaktadır. Crotia Müzik festivali, SONUS festivali, Geleneksel Hırvat müziği festivali yapılmaktadır. Bu festivallerde geleneksel kıyafetler giyilmekte, şarkılar söylenmekte ve eğlenceli zaman geçirilmektedir. Tatil bölgelerinde doğa ile tarihinin iç içe geçtiği noktalar misafirlerine fantastik bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Her şeyden uzakta sakin zaman geçirmek isteyenler için uğrak nokta olma özelliğine sahiptir.

martiGo üzerinden alınacak uçak bileti ile bu ülkeye gidenleri geniş bir mutfak kültürü karşılamaktadır. Her noktasında farklı bir lezzetin olduğu ülkenin sahil şeridinde Akdeniz mutfağının etkisi görülürken, iç kesimlerde daha çok Macar, Türk ve Avusturya mutfaklarının etkisi görülmektedir. Şarap konusunda dünyaca ünlü olmayı başarmış bir ülke olarak dikkat çekmektedir.

Hırvatistan Hakkında Uçuş Bilgileri

Ülkede çok sayıda havalimanı olmamakla birlikte bulunan havalimanları kapasiteleriyle dikkat çekmektedir. Toplam 8 havaalanının olduğu ülke özellikle turizm faaliyetlerinin yoğun olması nedeniyle hava trafiği açısından dikkat çekicidir.

·         Split Airport (Split)

·         Pleso Airport (Zagreb)

·         Dubrovnik Airport (Dubrovnik)

·         Pula Airport (Pula)

·         Zadar Airport (Zadar)

Ülkenin en büyük havalimanı Split şehrinde bulunan Split Airport olarak dikkat çeker. Bunda ülkenin en önemli turizm merkezi olmasının da etkisi vardır. 28 farklı şehre buradan aktarmasız uçuş gerçekleşmektedir. Başkentte bulunan Pleso Havalimanında da 17 farklı şehre aktarmasız gidilmektedir. Diğer havalimanlarının tamamında uluslararası uçuş imkanı insanlara sunulmaktadır. Bu sayede rahatça tatil için ziyarete açık bir ülke olarak görülmektedir.

 Hirvatistan Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Hirvatistan uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Hirvatistan için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Hirvatistan uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Hirvatistan uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Hirvatistan uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.