Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available18.Tem.2024,Per
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Birlesik Krallik Uçak BiletleriBirlesik Krallik Uçuşları Hakkında Bilgiler

İngiltere, Avrupa’nın ekonomik anlamda en güçlü olmasının yanında bir ada ülkesi olması dolayısıyla Avrupa kıtasının dışında yer almaktadır. Bulunduğu coğrafya da yer alan tüm ülkelere Birleşik Krallık adı verilmektedir. Anayasal monarşi ile yönetilen ülkede kraliyet ailesi hala mevcut bir şekilde bulunmaktadır. Halk tarafından çok sevilmektedir ve yürütmeye destek olarak bulunmaktadır.

İngiltere uçak bileti sayesinde birçok sanayi devine ev sahipliği yapan ülkeyi ziyaret edebilirsiniz. Ülkenin başkenti olan Londra, Roma döneminden günümüze gelene kadar her zaman önemli bir şehir olarak kabul edilmiştir. Büyük bir metropol alanına sahip olsa merkezinde ki tarihi yapılar hala güzelliğini korumaktadır. Ülkede sıfır meridyeninin geçtiği Greewich kasabası da yer almaktadır. Ülkede en çok ziyaret çeken yerlerin başında kraliyet ailesinin yaşadığı Buckingham Sarayı gelmektedir.

Ülkenin en önemli eğlence kaynağı futboldu. Tüm şehirlerin kendi futbol takımları vardır. Bu takımlar dünyanın en değerli futbol ligini oluşturmakta ve her maç dünya genelinde milyonlarca insan tarafından seyredilmektedir. İngiltere ucuz uçak bileti alarak ülkenin en çok öğrenci çeken noktaları olan Oxford ve Cambridge şehirlerini de ziyaret edebilirsiniz. Bu şehirlerde yer alan okullar aynı zamanda akademik kariyer olarak da üst sıralarda yer almaktadır.

Ülke ekonomik anlamda dünyanın en güçlülerinin başında yer almaktadır. Kimya, ilaç, silah, yazılım gibi birçok endüstride zirvede yer almaktadır. Birleşik krallık olarak bilinen bölgede İngiltere ile birlikte Galler, İskoçya, İrlanda ve Kuzey İrlanda’da yer almaktadır. Ülke etrafı denizlerle çevrili olması ve kutuplara yakın olmasından dolayı nemli bir deniz iklimine sahiptir. Yıl boyunca devam eden yağılar bulunmaktadır. Yazları çok sıcak olmamakla birlikte kış ayları da çok soğuk geçmez.

martigo’dan alacağınız ucuz uçak bileti ile gidebileceğiniz ülkenin en meşhur yemeği patates kızartması ve kızarmış balıktır. Ülkenin her tarafında tarihi birçok kale, anıt, eser görmek mümkündür. Birçok sanatçının doğum yeri olması ve birçok şarkıcıya ev sahipliği yapması dolayısıyla dünyanın en çok turist çeken ülkeleri arasında yer almaktadır.

İngiltere Hakkında Uçuş Bilgileri

İngiltere’de toplam 46 tane havalimanı bulunmaktadır. Bu havalimanların hepsi uluslararası uçuşlara açık değildir. Ülkenin en çok kullanılan 5 havalimanı aşağıda ki gibi sıralanmaktadır.

·         Heathrow Airport (Londra)

·         Luton Airport (Londra)

·         Dyce Airport (Aberdeen)

·         Manchester İntl Airport (Manchester)

·         Turnhouse Havalimanı (Edinburg)

Ülkenin en hareketli havalimanı olan Heathrow Airport içerisinde 78 adet havayolu şirketi hizmet yapmaktadır. Dünyanın 87 farklı şehrine direk uçuşun yapıldığı havalimanında haftada 1300’e yakın uluslararası uçuş gerçekleşmektedir. Burası ülkenin tüm havayolu trafiğinin döndüğü noktadır.

Ülkede bulunan Manchester Intl Airport’da 23 adet havayolu şirketi bulunmaktadır. 107 haftalık uluslararası uçuşun yapıldığı şehir, aynı zamanda dünyanın en değerli futbol takımına da ev sahipliği yapması ile bilinmektedir.

 Birlesik Krallik Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Birlesik Krallik uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Birlesik Krallik için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Birlesik Krallik uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Birlesik Krallik uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Birlesik Krallik uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.