Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Haz.2024,Cmt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Iran Uçak BiletleriIran Uçuşları Hakkında Bilgiler

İran, Orta Doğu'da yer alan bir ülkedir. Resmi adı İran İslam Cumhuriyeti'dir ve başkenti Tahran'dır. Yaklaşık 85 milyon nüfusa sahiptir. İran, tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile ünlüdür.

İran, Farsça adlı resmi dili kullanır ve para birimi olarak İran Riyali kullanılır. İran, İslam'ın Şii mezhebine mensup insanların çoğunlukta olduğu bir ülkedir ancak aynı zamanda Sünni Müslümanlar, Hristiyanlar, Museviler ve diğer dinlere mensup insanlar da yaşamaktadır.

İran ekonomisi, petrol ve doğal gaz gibi doğal kaynaklara dayanır. İran, dünyanın en büyük petrol üreticilerinden biridir ve petrol ihracatı ülke ekonomisi için önemli bir kaynak sağlar. Tarım, madencilik, turizm ve inşaat gibi diğer sektörler de ekonomide rol oynar.

İran, tarihi yerleri, camileri, müzeleri, eski kalıntıları ve doğal güzellikleri ile turistik açıdan zengin bir ülkedir. En popüler turistik yerler arasında İsfahan, Şiraz, Persepolis, Tebriz, Maşhad ve Tahran yer almaktadır. İran ayrıca dağcılık, trekking, kaya tırmanışı ve kamp gibi doğa sporları için de popüler bir yerdir.

İran mutfağı, pirinç, et, sebzeler, baharatlar ve tatlılar gibi çeşitli yemeklerle ünlüdür. Kebap, keşkek, zereshk polo, kuku, dolma, mirza ghasemi ve birçok tatlı İran mutfağının popüler örneklerindendir.

İran'da birçok havalimanı bulunmaktadır. En yaygın olarak kullanılan havalimanları arasında İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı (Tehran), Meşhed Uluslararası Havalimanı (Meşhed), Şiraz Uluslararası Havalimanı (Şiraz) ve Tebriz Uluslararası Havalimanı (Tebriz) gibi havalimanları yer almaktadır. Bu havalimanları, İran içindeki şehirler arasında ve diğer ülkelere seyahat edenler için önemli birer duraktır.

 Iran Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Iran uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Iran için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Iran uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Iran uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Iran uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.