Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available22.Tem.2024,Pzt
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Ispanya Uçak BiletleriIspanya Uçuşları Hakkında Bilgiler

İspanya, Avrupa kıtasının batısında yer alan bir ülkedir. İber Yarımadası olarak bilinen coğrafi bölgede Portekiz ile birlikte bulunan bir ülkedir. Ülke hem Akdeniz’e hem de Atlas Okyanusuna sınırı bulunmaktadır. Ülkenin batısında Portekiz ile sınırı bulunmaktadır. Kuzey doğusunda Fransa sınırı bulunmaktadır. Madrid ülkenin başkentidir. Aynı zamanda en büyük şehridir. Onunla birlikte Barselona, Malaga, Sevilla, Bilbao, Mallorca en önemli şehirleridir.

İspanya uçak bileti alarak rahatça gidilecek ülke 17 farklı özerk bölgeden oluşmaktadır. Bu bölgelerin kendi meclisleri ve yönetim alanları bulunmaktadır. Endülüs, Bask ve Katalonya bölgeleri bunlar arasında ekonomik anlamda en dikkat çekenlerdir. Ülkenin sanayisi gelişmiş olmasına rağmen tarım ve turizm anlamında dünyanın en önemli ticaretine sahiplerdir. Ekonomik anlamda dünyanın en büyük sekizinci ülkesi olmayı başarmıştır. Avrupa Birliği ülkesi olmasından dolayı ülkenin resmi para birimi Euro’dur.

İspanya ucuz uçak bileti alıp gidilecek olan ülkede turizm çok önemli bir gelir kaynağı olarak kabul edilmektedir. Ülkeye tarih boyunca birçok medeniyetin etkisi olmuştur ve günümüzde bu etki tarihi eserler açısından ülkenin çok zengin olmasını sağlamıştır. Anayasal monarşi şeklinde yönetilen ülkede aynı zamanda Kral’da bulunmaktadır. Akdeniz ikliminin etkili olduğu ülkede özellikle kıyı bölgelerinde ılıman iklimin etkisi görülmektedir.  O nedenle bu bölgeler tüm yıl boyunca ziyaret edilmektedir. Daha iç kesimlerde karasal iklimin etkisiyle kış dönemi biraz daha sert geçmektedir.

MartiGo üzerinden uçak bileti alınarak gidilecek ülkede çok sayıda önemli etkinlik bulunmaktadır. Dünyanın en büyük spor karşılaşmalarından birisi olarak kabul edilen El Clasico başta olmak üzere Boğa güreşi, domates festivali gibi katılacak önemli aktiviteler vardır. Boğa festivali yapılan Pamplona şehri her sene binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan coğrafyada Fenikeliler, Keltler, Yunanlar, Roma İmparatorluğu, Endülüsler, Germenler, Vizigotlar bölgede hakimiyet kurmuşlardır.

47 milyonluk bir nüfusa sahip plan ülkede İspanyolca başta olmak üzere bölgelerde yerel diller konuşulmaktadır. Ülkenin mutfağı çok farklı lezzetleri bir arada sunmaktadır. Paella, Islatılmış ekmek en dikkat çeken yemeklerdir. Bunlarla birlikte her bölgeye özgü farklı yemekleri denemek ve farklı tatları keşfetmek mümkündür.

İspanya Hakkında Uçuş Bilgileri

İspanya havayolu ile birlikte her bölgeye rahatça direkt olarak ulaşma şansı sunan bir ülkedir. Ülkenin tüm bölgelerinde 31 adet havalimanı bulunmaktadır. Tüm havalimanları uluslararası uçuşa açık olması sayesinde ülkenin istenilen noktasına ulaşmak çok rahat olmaktadır.

·         Barajas Airport (Madrid)

·         Barselona Havalimanı (Barcelona)

·         Palma Mallorca Airport (Mallorca)

·         Airport De Gran Canaria (Gren Canaria)

·         Norte Los Rodeos Airport (Tenerife)

En önemli havalimanları Madrid ve Barcelona’da bulunanlardır. Barcelona’dan 69 farklı şehre aktarmasız, Madrid üzerinden 65 şehre aktarmasız uçuş gerçekleşmektedir. Bu iki havalimanından haftalık toplam 1200 üzerinden uluslararası uçuş gerçekleşmesi ile dikkat çekmektedir.

 Ispanya Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Ispanya uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Ispanya için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Ispanya uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Ispanya uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Ispanya uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.

Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done