Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

  • flight_takeoffUçuş
  • bedOtel
  • luggageTatil Paketi
  • directions_carAraç Kiralama


  • Gidiş-Dönüş
  • Tek Yön
  • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available23.Tem.2024,Sal
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz Israil Uçak BiletleriIsrail Uçuşları Hakkında Bilgiler

İsrail, Orta Doğu'da Akdeniz kıyısında yer alan bir ülkedir. Nüfusu yaklaşık 9 milyondur ve başkenti Kudüs'tür. İsrail, Yahudi, İslam ve Hristiyan topluluklarının kutsal yerlerine ev sahipliği yapmasıyla da dini öneme sahip bir ülkedir.

İsrail'in resmi dili İbranice'dir, ancak İngilizce de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkenin para birimi Yeni İsrail Şekeli'dir.

İsrail, dünya çapında yüksek teknoloji, tarım ve turizm sektörleri ile tanınmaktadır. İsrail, özellikle yüksek teknoloji alanında dünya liderlerinden biri olarak kabul edilir ve "Start-Up Nation" olarak da bilinir. Tarım, özellikle turunçgiller, muz, üzüm, nar ve zeytin gibi ürünlerin üretimiyle ilgilidir. Turizm sektörü ise ülkenin tarihi ve dini yerleri, plajları ve doğal güzellikleri nedeniyle önemlidir.

İsrail kültürü, birçok farklı kültürün bir arada yaşamasından etkilenmiştir. Geleneksel Yahudi kültürü, Ortadoğu, Akdeniz ve Avrupa kültürleriyle birleşir. İsrail müziği, İbranice pop müziği ve geleneksel Yahudi müziği gibi farklı tarzlardan oluşur. İsrail ayrıca, ünlü yazarlar, şairler ve sanatçılar da yetiştirmiştir.

İsrail mutfağı, Akdeniz, Ortadoğu ve Yahudi geleneksel yemeklerinden oluşur. Falafel, humus, shakshuka, kebap ve lahana dolması gibi yemekler en popüler olanlardır. Ayrıca, Yahudi bayramlarına özgü yemekler de bulunur.

İsrail'in turistik yerleri arasında Kudüs, Tel Aviv, Hayfa, Akka, Masada, Kudüs Kutsal Şehri ve Ölü Deniz gibi yerler bulunur. İsrail, tarihi ve kültürel mirası nedeniyle önemli bir turizm destinasyonudur.

İsrail 'daki en yaygın olarak kullanılan havalimanları:

  1. Ben Gurion Uluslararası Havalimanı - İsrail'in en büyük ve en yoğun havalimanıdır ve Tel Aviv şehir merkezine yaklaşık 20 km mesafededir. İsrail'e gelen turistlerin büyük bir çoğunluğu bu havalimanını kullanır.
  2. Ovda Havalimanı - Eilat şehir merkezine yakın bir konumda yer alan bu havalimanı, İsrail'in en işlek ikinci havalimanıdır. Ayrıca kış turizmi için popüler olan kuzeydeki kış sporları merkezlerine giden turistler de bu havalimanını kullanabilirler.
  3. Sde Dov Havalimanı - Tel Aviv şehir merkezine yakın bir konumda yer alan bu havalimanı, İsrail'in en küçük havalimanıdır ve Tel Aviv'e hizmet vermektedir. Ancak, 2019'da havalimanı kapatıldı ve yerine yeni bir şehir parkı inşa edilmesi kararlaştırıldı.

 Uçuşlarınızın nihai hedefi ve tercihlerinize göre martıGO ile havalimanınları karşılaştırabilir online olarak İsrail uçak biletini güvenle satın alabilirsiniz.

 Israil Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Israil uçak bileti ne kadar??remove

martiGO, nereye seyahat etmek isterseniz isteyin size en uygun bileti, 540’ ün üzerinde hava yolu firmasının uçuşlarını ve kampanyalarını sorgulayarak , direk veya aktarmalı uçuş seçenekleri ile en iyi fiyat garantisi ile sunar. Sayfamızda Israil için en uygun uçak biletlerini bulabilirsiniz.

Israil uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add

Evet, yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müşteri hizmetleri servisimizle,7/24 Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerinde destek alabilirsiniz ve bu konuda da iddialıyız. martiGO’ yu aradığınızda, aklınızdaki her soruyu cevaplayabilecek ve yaşadığınız sıkıntılara çözüm üretmek için elinden geleni yapan çalışma arkadaşlarımızla karşılaşacaksınız.

Çagrı Merkezi Telefon Numaralarımız:

Ülke

Telefon Numarası

Türkiye

+90 850 840 62 91

Avusturya

+43 1 909 45 00

Almanya

+49 69 333 98 011

Diğer Ülkeler

+43 1 909 45 00

Israil uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add

Tüm yolcularımızın Martigo´dan bilet almasını kolaylaştırmak adına değişik ödeme opsiyonları sunuyoruz: Israil uçak biletinizi Doğrudan Ödeme (Sofortüberweisung), PayPal, VISA ve MasterCard. Bilet tutarı seçtiğiniz herhangi bir ek ücret olmadan hesaptan çekilecek ve işlem tamamlandığında size detayli bir onay e-postası gönderilmektedir.