Menüclose

Telefon ile rezervasyonu mu seviyorsun?

Hemen bizi ara!

 • flight_takeoffUçuş
 • bedOtel
 • luggageTatil Paketi
 • directions_carAraç Kiralama


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Dönüş Farklı Şehir
flight_takeoffNereden
swap_vert
flight_landNereye
event_available10.Ağu.2022,Çar
family_restroom1 Yetişkin
close

Ucuz İstanbul Dnipropetrovsk Uçak Biletleriİstanbul Dnipropetrovsk Uçuşları Hakkında Bilgiler

İstanbul Dnipropetrovsk seyahatinizde ilk durak noktanız Ukrayna’nın Dnipropetrovsk Oblastı idari merkezine olacaktır. Burasının tarihi çok eskilere dayanan bir şehirdir. Dinyeper Nehri kıyısında kurulu olan şehir 13. Yüzyılda Moğol istilasında tahrip edilmiştir. 17. Yüzyılda Kazakların eline geçen şehir daha sonra bir yüzyıl boyunca Osmanlı egemenliğinde kalmıştır. O tarihten Rusya federasyonu dağılana kadar ise SSCB kontrolünde kalmıştır. Çok sayıda kültürün ve tarihi eserin bir ada bulunduğu güzel şehirlerden bir tanesidir. Ukrayna haritasının tam ortasında yer almaktadır.

Dnipro’da yaşam çok hareketlidir. Ülkenin en gelişmiş ticaret ağına sahip şehirlerinden bir tanesidir. Yaklaşık olarak bir milyon insan burada yaşamaktadır. Metropolitan olarak ise 1.5 milyon insan yaşam sürmektedir. Yerleşim yerinin içerisinde 8 farklı bölüm bulunmaktadır. Gelişmiş bir belediye sistemi ve düzenli bir yapısı olduğu için kalabalık olsa da boğmayan büyük şehirlerden bir tanesidir. Hayat daha çok nehrin etrafında şekillenmektedir.

Dnipro havalimanı ülke dışında şehir merkezine en hızlı yolla ulaşma yöntemlerinden bir tanesidir. Turistik ve ticari amaçlı yapılan seyahatlere çok hızlı bir şekilde ulaşmak için en doğru ulaşım aracıdır. İstenmesi halinde gemi ya da araba ile de bu şehre uzun bir yolculukla seyahat edilebilir. Şehir içi ulaşımı gelişmiş olduğu için havalimanından şehir merkezine ulaşmakta zorluk yaşanmamaktadır.


 • Ulaşım
 • Gezilecek Yerler
 • Ne Yenir ?
 • Kültür ve Eğlence
 • Konaklama

Havaalanından Şehir Merkezine Ulaşım

Yakın zamanda İstanbul uçak bileti alarak Türkiye’ye gelmeyi düşünüyorsanız bu yazımız size pek çok konuda ışık tutacaktır. İstanbul’da bir adet özel (Hezarfen) ve iki adet devlete ait havalimanı bulunmaktadır. Avrupa Yakası’nda hala yapım aşamasında olan İstanbul Yeni Havalimanı’nın da 2018 yılında hizmete açılması planlanmaktadır.

Ucuz uçak bileti ve konaklayacağınız bölgeye göre size en uygun yurt içi ve yurt dışı uçaklarını Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası’nda bulabilirsiniz. Bunlardan ilki Avrupa Yakası’nda, eski ismiyle Yeşilköy Havalimanı olarak da bilinen Atatürk Havalimanı, 2015 yılında verdiği hizmetleriyle de dünyanın en büyük 11. Havalimanı seçilmiştir. Bakırköy/Yeşilköy’de konumlanmış olan Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul’un her yerine 24 saat özel araçlar, taksi, halk otobüsleri, havalimanı özel otobüsleri ve raylı sistemleri kullanarak kısa sürede ulaşmak mümkün. Yine de İstanbul’da karayolunu tercih ediyorsanız trafiğe yakalanma ihtimalini göz önünde bulundurarak yola çıkmakta fayda var.

Atatürk Havalimanı kadar büyük olmasa da Anadolu Yakası’nın Pendik ilçesinde yer alan Sabiha Gökçen Havalimanı; hem yurt dışı hem yurt içi seferlerinde oldukça konforlu bir alternatiftir. İsmini Türkiye’nin ilk kadın pilotlarından biri olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Yoğunluk bakımından Atatürk Havalimanı’na kıyasla çok daha hafiftir. Havaalanından şehir merkezine ulaşımda yine özel araçlar, taksi,  halk otobüsleri ve havalimanı özel otobüslerini tercih edebilirsiniz. Üçüncü ve son havaalanı olan Hezarfen Havalimanı Osmanlı’da yaşamış tarihi bir figürün adıyla anılmaktadır.

Hezarfen Ahmed Çelebi, kendi yaptığı yapay kanatlarla uçabilen ilk insan olarak tarihe geçmiş bir Osmanlı bilginidir. İsmini taşıyan havaalanı da Arnavutköy’de hizmet veren Türkiye’nin ilk ticari havaalanıdır.


İstanbul Dnipropetrovsk Uçak Bileti Hakkında Sık Sorulan Sorular

En ucuz Dnipropetrovsk uçak bileti ne kadar??remove

MartiGO en uygun uçak biletlerini bulabilmek için 540'tan fazla havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırmaktadır. 540 havayolu karşılaştırılması sonucu  önümüzdeki bir ay içerisinde Dnipropetrovsk şehrine tek yön en ucuz bileti firmasında tarihinde  dur.

Dnipropetrovsk şehrine uçan havayolları hangileridir?add
Dnipropetrovsk şehrine uçmadan ne kadar önce havaalanında olmalıyım? add
Dnipropetrovsk uçak biletimi telefon ile rezervasyon yapabilir miyim?add
Dnipropetrovsk şehrine ucuza uçmak için en ucuz ay nezamandır? add
Dnipropetrovsk uçak biletini hangi ödeme yöntemiyle satın alabilirim?add
Haber bültenimize abone ol
ŞİMDİ KAYDOL VE EN UYGUN Fiyatlarları Yakala!
 • done
 • done
 • done
 • done
Sitemizi kullanarak, Çerez Politikamızı, Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı okuduğunu ve anladığını onaylıyorsun.